Sac Jantlı Havalı Tekerlekler Plastik Jantlı Havalı Tekerlekler

Havalı Tekerlekler

Toplam 1 ürün görüntüleniyor.

Havalı Tekerlekler

Havalı tekerlekler, kauçuk malzemeden üretilen lastiklere sahiptir. Bu tekerlekler, çalıştığı zemine zarar vermez, iz bırakmaz, titreşimi absorbe etme özelliği oldukça yüksektir. Hareket kabiliyeti düşük olmasına karşılık, bozuk zeminlerde bile düşük hareket etme direnci gösterir. Yağlar dışında çok sayıda kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır. Havalı tekerlekler, -20°C ile +40°C arası sıcaklıklarda kullanılabilirler. Havalı tekerleklerimizin tamamı iç lastikli (şambrelli) ürünler olup şişirilebilir özelliktedir. Sac jantlı ürünlerimiz daha ağır yükler için tercih edilirken daha hafif yükler ve ekonomik çözümler için plastik jantlı havalı tekerleklerimiz çok doğru bir seçim olabilir. E-tekerlek.com tekerlek kategorisi altında bulunan havalı tekerlekler popüler ürünlerimiz arasındadır. Çöp konteynerlerinde, taşıma arabalarında, servis arabalarında, tarım makinalarında güvenle kullanılabilir. Havalı tekerlek modellerinin yanı sıra el arabası için uygun rulmanlı havalı yedek tekerlekleri e-tekerlek.com sayfamızda bulabilirsiniz. Evde, ofiste, bahçede kullanabileceğiniz tekerlek çeşitlerini e-tekerlek.com size uygun fiyatlarla sunmaktadır.

Havalı Tekerlek Modelleri

E-tekerlek.com da bulabileceğiniz Emes Havalı Tekerlekler plastik jantlı ve sac jantlı olmak üzere iki çeşit ürün grubuna ayrılmaktadır. Ayrıca rulmanlı ve poryalı olmak üzere iki farklı yataklama tipi sunulmaktadır. Havalı tekerleklerde SBRH serisi sac jantlı, rulmanlı ve iç lastikli bir üründür. SKRH serisi sac jantlı, poryalı ve iç lastiklidir. MMRH ve MBRH serileri ise plastik jantlı, rulmanlı ve iç lastikli ürünlerdir. Ayrıca havalı tekerlekler, sabit tabla bağlantılı, oynak tabla bağlantılı, oynak frenli tabla bağlantılı seçenekleri ile sunulmaktadır.

Havalı Tekerlek Fiyatları

Birçok üründe olduğu gibi havalı tekerleklerde de önceliğimiz olan kalite ve uygun fiyat yaklaşımı geçerlidir. E-tekerlek.com da havalı tekerleklerde indirim ve kampanyalar için bizi takipte kalın. Keyifli alışverişler!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.