Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler Transpalet Tekerlekleri Termoplastik Kauçuk Tekerlekler Siyah Plastik Tekerlekler Şeffaf Tekerlekler PVC Tekerlekler Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Poliamid Tekerlekler Mavi Elastik Kauçuk Tekerlekler Kauçuk Kaplı Tekerlekler Havalı Tekerlekler Gri Kauçuk Kaplı Tekerlekler El Arabası Tekerlekleri Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Döküm Tekerlekler Alüminyum Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

ZKC serisi burçlu, poliamid kasnaklı ve PVC kaplı tekerleklerimiz 50mm ve 75mm çaplarında üretilmiştir. Çok farklı uygulamalarda kullanılan çok popüler ürünlerdir.

PVC Tekerlekler

Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

PVC Tekerlekler

PVC geniş kullanım alanına sahip olan plastik malzemedir. Endüstri alanında sıkça kullanılmaktadır. E-tekerlek, ZKC serisi PVC kaplama poliamid tekerlek çeşitlerini sizlere sunmaktadır.

Yedek tekerlekler kategorimizde bulunan PVC kaplı tekerlekler 50mm ve 75mm çaplarında üretilmiştir. Mobilya ekipmanlarında, endüstriyel mutfaklarda, hastane ekipmanlarında sıkça kullanılan tekerleklerdir. Çalıştıkları zeminde iz bırakmazlar ve gürültüsüz çalışırlar. Estetik görüntüleri ile mobilyalara farklı bir tarz katan ZKC serisi PVC tekerleklerimiz burçlu ve poliamid kasnaklıdır. PCV tekerlekler, ygun fiyatları ile çok tercih edilen yedek tekerleklerdir.  PVC kaplı tekerlekler 50mm ve 75mm çaplarında üretilmiştir. Yumuşak tabanlı olan PVC kaplı tekerlekler -20°C / +60°C arasındaki sıcaklıklar için uygundur.  Evlerinizde ve iş yerlerinizde güvenle kullanabileceğiniz yedek tekerlekler hayatınızı kolaylaştıracak ve size zaman kazandıracaktır. Fiziksel olarak sizi zorlayan yükleri taşımayı kolaylaştıran tekerleklerimiz sizin için özel fiyatlarla satışa sunulmuştur.

E-tekerlek.com, taksitli ödeme avantajı ile kaliteli ürünleri size sunmaktadır. Ayrıca ana sayfamızda yer alan indirimli ürünlerimizi takip ederek fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Kalitesi ve uygun fiyatlarıyla sizin yanınızda olan e-tekerlek, tekerlek, yedek tekerlek, denge ayağı, titreşim takozu, menteşe gibi alanlarda her türlü ihtiyacınızı karşılamayı hedeflemiştir. E-tekerlek, mutlu müşteri felsefesi ve teknik destek yardımı ile size hizmet vermektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.