Tabla Bağlantılı Alüminyum Tekerlekli EN Serisi Jant Kapaklı Kauçuk Tekerlekli EX Serisi Civata Bağlantılı Alüminyum Tekerlekli EN Serisi

Tekstil Tipi Tekerlekler

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Tekstil Tipi Tekerlekler

Tekstil, sanayileşme sürecinin en önemli parçalarından biridir. Ülkelerin kalkınmasında büyük rol oynayan tekstil sektörü, ülkemiz için de ciddi katkılar sağlayan sektörlerin başında gelmektedir. Tekstil sektöründe yoğun biçimde kullanılan tekerlek çeşitleri için en doğru adres e-tekerlek, tekerlek kategorisi altında tekstil tipi tekerlek seçeneklerini sunmaktadır. Tekstil tipi tekerlekler, tekstil arabalarında, taşıma arabalarında güvenle kullanılabilir. www.e-tekerlek.com sayfamızda ihtiyacınız olan tüm tekerlek çeşitlerini bulabilirsiniz. Tekstil tipi tekerlekler in yanı sıra, mobilya tekerlekleri, el arabası tekerlekleri, hastane ekipmanları için tekerlek seçeneklerimiz mevcuttur. E-tekerlek.com, dayanıklı ürünleri ile üreticinin her zaman yardımcısı olmuştur. Teknik her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Binlerce tekerlek aynı gün stoktan teslim edilmektedir.

Tekstil Tipi Tekerlek Modelleri

Tekstil tipi tekerlekler imiz arasında bulunan alüminyum tekerlekli EN serisinin, tabla bağlantılı ve cıvata bağlantılı seçenekleri mevcuttur. Tekstil tipi EN serisi tekerleklerin maşası preslenmiş çelik sac, çinko kaplamadır. Tekstil için özel üretilen serimizdir. Tekstil tipi tekerlekler imiz arasında bulunan Jant kapaklı kauçuk tekerlekli EX serisinin ise sabit tablalı, oynak ve oynak frenli seçenekleri vardır. Preslenmiş çelik sac, beyaz çinko kaplama maşaya sahiptir. Tekstil sektöründe yoğun olarak tercih edilen ürünlerimizdendir.

Tekstil Tipi Tekerlek Fiyatları

Tekstil sektöründe fabrikalarda, atölyeler vb yerlerde çokça tercih edilen tekstil tipi tekerlekleri firmanız için alabileceğiniz en avantajlı ve ekonomik fiyatlarla E-tekerlek.com da mevcuttur. Üstelik tekstil tipi tekerleklerde toptan alımlar yapıldığında yüzdelik indirimler uygulanmakta olup en uygun fiyatlarla satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken ihtiyacınız olan tekerlekleri belirlemek ve satın al butonu ile kolayca almak, keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.