Yürüyen Merdiven Tekeri EY Serisi Tabla Bağlantılı Market Tekeri ES Serisi Pim Bağlantılı Market Tekeri ES Serisi Delik Bağlantılı Market Tekeri ES Serisi Civata Bağlantılı Market Tekeri ES Serisi

Market Arabası Tekeri

Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Market Arabası Tekerlekleri

Market arabaları alışverişlerimizi kolaylaştıran en önemli araçlardandır. Tüm parçaları market arabası sayesinde yorulmadan taşır ve alışverişimizi tamamlarız. Market arabalarının bu kadar pratik olmasını sağlayan ise market arabası tekeri dir. Hareketin gücü ile market arabaları tekerlekleri yüklerimizi bizim için taşırlar.

E-tekerlek.com, tekerlekler kategorisi altında çeşitli market arabası tekerleklerini bulabilirsiniz. delik bağlantılı EY ZBPr serisi market arabası tekeri, termoplastik Poliüretan tekerklekli ve hafif sanayi tipi ürünlerimizdendir. Market arabalarında yoğun olarak kullanılan bir üründür. Özellikle yürüyen merdiven üzerinde kullanılmak üzere özel tasarlanmıştır.125mm çapında sunulmaktadır. ES serisi market arabası tekerleklerimizin delik bağlantılı, pim bağlantılı, tabla bağlantılı ve civata bağlantılı seçenekleri vardır. Polipropilen, kauçuk kaplı tekerleklidir. Bu tekerler kırılmaya karşı oldukça dirençlidir. İz bırakmazlar ve çalıştıkları zemiine zarar vermezler. Çok sayıda kimyasal maddeye karşı dayanıklıdırlar.

Güvenilir alışveriş sitemiz e-tekerlek, hızlı alışveriş imkanı sağlamaktadır. Market arabası tekerleği yanında çok satan ürünlerimizi ve indirimdeki ürünlerimizi www.e-tekerlek.com sayfamızdan inceleyerek ihtiyacınız olan yedek parçalara uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz. E-tekerlek ile isterseniz kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz isterseniz kapıda nakit ödeme seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.