Yürüyen Merdiven Tekeri EY Serisi Tabla Bağlantılı Market Tekeri ES Serisi Pim Bağlantılı Market Tekeri ES Serisi Delik Bağlantılı Market Tekeri ES Serisi Civata Bağlantılı Market Tekeri ES Serisi

Market Arabası Tekeri

Toplam 7 ürün görüntüleniyor.

Market Arabası Tekerleği Nedir?

Alışveriş deneyimini kolaylaştıran ve iyileştiren market arabaları yaygın bir kullanıma sahip olduğundan tekerlek arızası sık karşılaşılan bir durum. Market arabaları yüksek maliyetli ürünler olduğundan her arıza durumunda yenisi ile değiştirmek ekonomik değil. Bu yüzden yedek market arabası tekerleği bulundurmak ve arıza durumunda değişim işlemini gerçekleştirmek gerekiyor. Farklı ebatlarda ve farklı bağlantı seçeneklerine sahip yedek market arabası tekerleklerine e-Tekerlek üzerinden ulaşabilirsiniz. 

Market Arabası Tekerleği Çeşitleri

Market arabaları farklı boylara ve farklı taşıma kapasitelerine sahip olduğu için, bu tür araçlar üretilen tekerlekler de buna göre farklılık gösteriyor. Örneğin bazı alışveriş arabası tekerleği modelleri yalnızca düz zeminlerde kullanılmak üzere tasarlanmışken, bazıları ise yürüyen merdivenlerin üzerinde sabit bir şekilde durabilmek için tasarlanmıştır. e-Tekerlek üzerinden de ulaşabileceğiniz market arabası çeşitleri ve özellikleri şu şekilde:

EY Serisi Yürüyen Merdiven Tekeri

Termoplastik poliüretan malzemeden üretilmiştir. 125 mm çapa sahiptir. Tek tekerleğin taşıma kapasitesi 80 kilogram, 4 tekerleğin taşıma kapasitesi ise 240 kilogramdır. Delik bağlantı yöntemi ile monte edilir. 

ES Serisi Tabla Bağlantılı Market Tekeri

Kauçuk malzemeden üretilen bilya rulmanlı bu model 100 mm ve 125 mm olmak üzere iki farklı çapta üretilir. 100 mm çapında tekerleğin taşıma kapasitesi 70 kilogram, 125 mm çapındaki tekerin taşıma kapasitesi ise 90 kilogramdır. 

ES Serisi Pim Bağlantılı Market Tekeri

Kauçuk tekerlekli bu serinin 100 mm çapındaki modelinde 70 kg, 125 mm çapındaki modelinde 90 kg taşıma kapasitesi bulunur. İz bırakmaz bir yapıya sahiptir. Market arabaları dışında medikal ekipmanlarda kullanılması mümkündür.

ES Serisi Delik Bağlantılı Market Tekeri

Kauçuk tekerlekli delik bağlantılı market arabası tekeri özellikleri de pim bağlantılı ve tabla bağlantılı modeller ile benzerlik gösteriyor. Bu tekerlek türünde kaplama malzemesi olarak termoplastik kauçuk, kasnak malzemesi olarak polipropilen kullanılmıştır. 

ES Serisi Civata Bağlantılı Market Tekeri

Kauçuk tekerlekli bir ürünün diğerlerinden tek farklı civata bağlantılı olmasıdır. Diğer tüm özellikler bakımından farklı serilerdeki ürünler ile aynıdır. 

Market Arabası Tekerleği Uygun Fiyatlar ile e-Tekerlek.com’da!

Türkiye’nin en çok ziyaret edilen ve lider online mağazası olarak kabul edilen e-Tekerlek.com, diğer tüm yedek tekerlek modellerinde olduğu gibi market arabası seçeneklerinde de geniş bir ürün çeşitliliği sunuyor. Market arabası tekerlek çeşitlerini tek tek almak mümkün olduğu gibi toplu olarak da almak mümkün. Üstelik 30-149 adet arası alımlarda yüzde 10 indirim, 150-299 arası arası alımlarda yüzde 15 indirim ve 300 ila 5000 arası alımlarda ise yüzde 20 indirim avantajından faydalanabilirsiniz. Siz de aradığınız tüm ürünleri uygun servis arabası tekerleği fiyatları ile satın almak isterseniz, şimdi e-Tekerlek.com’u ziyaret edebilir ve geniş ürün çeşitliliği arasında gezintiye başlayabilirsiniz. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.