Yürüyen Merdiven Tekeri EY Serisi Tabla Bağlantılı Market Tekeri ES Serisi Pim Bağlantılı Market Tekeri ES Serisi Delik Bağlantılı Market Tekeri ES Serisi Civata Bağlantılı Market Tekeri ES Serisi

Market Arabası Tekeri

Toplam 9 ürün görüntüleniyor.

Market Arabası Tekerlekleri

Market arabaları alışverişlerimizi kolaylaştıran en önemli araçlardandır. Tüm parçaları market arabası sayesinde yorulmadan taşır ve alışverişimizi tamamlarız. Market arabalarının bu kadar pratik olmasını sağlayan ise market arabası tekeri dir. Hareketin gücü ile market arabaları tekerlekleri yüklerimizi bizim için taşırlar. E-tekerlek.com, tekerlekler kategorisi altında çeşitli market arabası tekerleklerini bulabilirsiniz. EY ZBP serisi market arabalarında yoğun olarak kullanılan bir üründür. Özellikle yürüyen merdiven üzerinde kullanılmak üzere özel tasarlanmıştır.125mm çapında sunulmaktadır. ES serisi tekerlerde kırılmaya karşı oldukça dirençlidir. İz bırakmazlar ve çalıştıkları zemine zarar vermezler. Çok sayıda kimyasal maddeye karşı dayanıklıdırlar. Market arabası tekerleği yanında çok satan ürünlerimizi ve indirimdeki ürünlerimizi www.e-tekerlek.com sayfamızdan inceleyerek ihtiyacınız olan yedek parçalara uygun fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Market Arabası Tekeri Modelleri

Delik bağlantılı EY ZBP serisi market arabası tekeri, 125 çapta, delik bağlantılı, Termoplastik Poliüretan tekerlekli ve hafif sanayi tipi ürünlerimizdendir. ES serisi market arabası tekerleklerimizin ise delik bağlantılı, pim bağlantılı, tabla bağlantılı ve civata bağlantılı seçenekleri bulunmaktadır. ES serisi market arabası tekerleklerimiz Polipropilen, kauçuk kaplı tekerleklidir.

Market Arabası Tekeri Fiyatları

Güvenilir alışveriş sitemiz e-tekerlek, hızlı alışveriş imkanı sağlamaktadır. En uygun fiyat garantisi ve yüksek kalitedeki market arabası tekerleklerine E-tekerlek ile isterseniz kredi kartı ile taksitli ya da peşin olarak alışveriş yapabilirsiniz. İsterseniz de kapıda nakit ödeme seçeneği ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. E-tekerlek.com ile keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.