Çap 80mm Paslanmaz Mafsallı Plastik Ayaklar INOX Çap 60mm Paslanmaz Mafsallı Plastik Ayaklar INOX Çap 50mm Paslanmaz Mafsallı Plastik Ayaklar INOX Çap 40mm Paslanmaz Mafsallı Plastik Ayaklar INOX Çap 110mm Paslanmaz Mafsallı Plastik Ayaklar INOX

Mafsallı Paslanmaz Plastik Ayaklar INOX

Toplam 21 ürün görüntüleniyor.
1 2

Mafsallı Paslanmaz Plastik Ayaklar INOX

Denge ayakları, makinelerde titreşimi absorbe eden ve temas ettikleri yüzeyleri koruyan parçalardır. En çok tercih edilen denge ayağı çeşitlerinden biri mafsallı paslanmaz plastik ayaklar dır. Mafsallı paslanmaz plastik ayak, poliamid taban üzerinde hareketli paslanmaz bir cıvata mekanizmasından oluşur. Civatanın hareketli oluşu, plastik ayağın düz olmayan ve gönyesi tam yapılmamış zeminlerde veya farklı zemin seviyelerinde kullanımına olanak sağlar. Ürünün inox olması, aldığınız ürün paslanmaya karşı dayanıklı olduğu anlamına gelir.  Mafsallı paslanmaz plastik makine ayakları sudan, nemden ve kimyasallardan etkilenmez. Mafsallı paslanmaz plastik ayaklar, sıvıyla temas oranı yüksek olan gıda ve medikal sektöründeki makinalarda özellikle tercih edilmektedir.

E-tekerlek, denge ayakları kategorisinde farklı ebatlarda paslanmaz plastik ayak seçeneklerini sunmaktadır. PAIM serisi mafsallı paslanmaz INOX plastik ayaklar, 40mm, 50mm, 60mm, 80mm, 110mm çaplarında üretilmektedir.

Denge ayakları makinelerde titreşimi absorbe ederek temas ettiği yüzeyi koruyan parçalardır. Denge ayakları kullanıldığı alana zarar vermez ve güvenli bir çalışma ortamı sunar. Makineler gerektiği zaman denge ayakları ile yukarı kaldırabilmektedir. Mafsallı paslanmaz INOX plastik ayaklar üretim ve imalat sektöründe çok yaygın olarak kullanılır.

E-tekerlek, Türkiye’nin her yerine makine yedek parça teminatı konusunda uzmandır. Kaliteli malzeme farkı ile üreticilerin her zaman yanındadır. Tercih ettiğiniz mafsallı paslanmaz plastik ayaklar ile farklı malzemelerden üretilmiş diğer denge ayaklarını e-tekerlek.com sayfamızda bulabilirsiniz. Güvenli alışveriş ve hızlı kargo için e-tekerlek.com en doğru adres. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.