Paslanmaz Sabit Plastik Ayaklar Sac Ayaklar Sabit Plastik Ayaklar Sabit Metal Ayaklar Paslanmaz Sac Ayaklar Paslanmaz Makine Ayakları INOX Makine Denge Ayakları Sabit Çinko Makine Denge Ayakları Mafsallı Plastik Ayaklar Mafsallı Paslanmaz Plastik Ayaklar INOX Mafsallı Paslanmaz Metal Ayaklar INOX Mafsallı Metal Ayaklar Krom Kaplı Ayaklar Kauçuk Taban Döküm Ayaklar

Sabit Plastik Ayaklar

Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Sabit Plastik Ayaklar

Sitemizin ürün kategorilerinin çeşitliliği oldukça fazladır. Denge ayağı, menteşe, kilit, titreşim takozu, tutamak, kulp, yedek tekerlek ve tekerlek bazı kategorilerilerimizdendir. Ayrıca bu kategorilerin alt kategorilerinde de sunduğumuz ürünlerin çeşitli seçenekleri bulunuyor. Profil ayak ve tapa kategorisinde rotil takım, rotil ayak, rotil üst, profil iç tapa çeşitleri bulunurken, titreşim takozları bölümü tek cıvatalı takoz, tek burçlu takoz, çift burçlu takoz, çift cıvatalı takoz, cıvata ve burçlu takoz, cıvatalı konik takoz, cıvatalı makara takozlardan oluşuyor.

Online tekerlek satışı yaptığımız sitemizde, sabit plastik ayaklar gibi ürünleri de denge ayakları kategorisinde satışa sunuyoruz.

Sabit Plastik Ayak Fiyatları

Denge ayakları kategorisinde makine denge ayağı, sac ayaklar, sabit çinko ayaklar, mafsallı metal ayaklar, mafsallı plastik ayaklar, krom kaplı ayaklar, mafsallı paslanmaz plastik ayak INOX, paslanmaz makine ayağı INOX, sabit metal ayak, paslanmaz sac ayak, sabit çinko ayaklar ve döküm ayaklar gibi denge ayak çeşitlerinin yanında sabit plastik ayaklar ürününün satışı da yapılmaktadır. 20x100 mm, 20x150 mm ve 16x100 mm boyutlarında üç farklı plastik ayak çeşidi bulunan sitede örneğin 20x150 mm olan ayak çeşidinin ağırlık taşıma kapasitesi yaklaşık 1500 kilogramdır. Tüm tekerlek çeşitlerimiz gibi sabit plastik ayak fiyatları en uygun şekilde sizlere sunulmuştur.

Tekerlek sektöründe adını sıkça duyuran online mağazamızda  satışa sunulan; pim bağlantısı bulunan hafif sanayi tekerleğinin pvc tekerlekli EP serisi, poliamid tekerlekli EM serisi, kauçuk tekerlekli EM serisi, poliüreten tekerlekli EM serisi, termoplastik kauçuk taklı ER serisi, gri kauçuk tekerlekli EM serisi, şeffaf tekerlekli EP serisi, siyah plastik tekerlekli EP serisi, termoplastik kauçuk kaplı EP serisi gibi farklı boyut ve özellikte, farklı yerlerde farklı amaçlarda kullanmak için üretilen tekerlek çeşitleri bulunuyor.

Firmamızın, 7/24 ulaşılabilir nitelikte olması sizler için bir avantaj. E-tekerlek.com sitesinde yüzlerce çeşit ürün arasında seçiminizi yapabilir ve siparişinizi verebilirsiniz. Ürünler garantili bir şekilde, düzgün bir paketlemeyle gönderilmektedir. Bulamadığınız ve ihtiyacınız olan ürünlerde ise bize ulaşıp gerekli yardımı alabilirsiniz. Hareketin gücü sloganıyla piyasada bulunan firmamız, uzman çalışanlarımız tarafından çalışmalarını sürdürmektedir.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.