Siyah Plastik Tekerlekli EP Serisi Siyah Plastik Tekerlekli EL Serisi PVC Tekerlekli EP Serisi Poliüretan Tekerlekli EM Serisi Poliüretan Tekerlekli ED Serisi Poliüretan Tekerlekleri EK Serisi Poliamid Tekerlekli EP Serisi Poliamid Tekerlekli EM Serisi Poliamid Tekerlekli EK Serisi Poliamid Tekerlekleri ED Serisi Kauçuk Tekerlekli EM Serisi Kauçuk Tekerlekli EK Serisi Döküm Tekerlekli ED Serisi

Sabit Maşalı Tekerlekler

Toplam 76 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Sabit Maşalı Tekerlekler

Sabit maşalı tekerlek en çok tercih edilen bağlantı tiplerindendir.

E-tekerlek.com sayfamızda sabit maşalı tekerlekler kategorimizde ihtiyacınız doğrultusunda farklı serilere ait pek çok seçenek bulunmaktadır.  EM serisi sabit maşalı tekerleklerimiz poliamid tekerlekli, kauçuk tekerlekli, poliüretan tekerlekli olarak üretilmektedir. EP serisi sabit maşalı tekerlekler, PVC tekerlekli, poliamid tekerlekli, siyah plastik tekerlekli alternatifleri ile sunulmaktadır. EK serisi sabit maşalı teker lerde, kauçuk tekerlekli, poliüretan tekerlekli, poliamid tekerlekli alternatiflerimiz mevcuttur. Ağır sanayi tekerleklerimizden olan ED serisinde ise, poliamid tekerlekli, poliüretan tekerlekli, döküm tekerlekli seçeneklerimiz mevcuttur.

E-tekerlek.com binlerce tekerleği aynı gün stoktan teslim etmektedir. Sanayi tekerlekleri için geniş ürün yelpazesi ile size değişik serilerden farklı çaplarda pek çok ürün alternatifi sunmaktadır. Yüksek kaliteli tekerleklerimizi 100% güvenli alışveriş imkanıyla satın alabilirsiniz. Her türlü uygulama için tasarlanan farklı tekerlek seçeneklerimiz sizleri beklemektedir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.