Siyah Plastik Tekerlekli EP Serisi Siyah Plastik Tekerlekli EL Serisi PVC Tekerlekli EP Serisi Poliüretan Tekerlekli EM Serisi Poliüretan Tekerlekli ED Serisi Poliüretan Tekerlekleri EK Serisi Poliamid Tekerlekli EP Serisi Poliamid Tekerlekli EM Serisi Poliamid Tekerlekli EK Serisi Poliamid Tekerlekleri ED Serisi Kauçuk Tekerlekli EM Serisi Kauçuk Tekerlekli EK Serisi Döküm Tekerlekli ED Serisi

Sabit Maşalı Tekerlekler

Toplam 76 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6

Sabit Maşalı Tekerlekler

Sabit maşalı tekerlek en çok tercih edilen bağlantı tiplerindendir. E-tekerlek.com sayfamızda sabit maşalı tekerlekler kategorimizde ihtiyacınız doğrultusunda farklı serilere ait pek çok seçenek bulunmaktadır. Çap olarak da birçok farklı boyutta seçeneği bulunmaktadır. 28mm çaptan 200 mm çapa kadar ölçü seçeneği vardır. Sabit maşalı tekerlekleri döndürme ihtiyacı duymadığınız ileri-geri öne-arkaya hareket ettirme ile ihtiyacınızı karşılayabilecek uygulamalarda rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Farklı serilerde sabit maşalı tekerlekler için e-tekerlek.com sayfamızı inceleyebilirsiniz. Her türlü uygulama için tasarlanan farklı tekerlek seçeneklerimiz sizleri beklemektedir.

Sabit Maşalı Tekerlek Modelleri

Sabit maşalı tekerleklerde farklı tekerlek serileri bulunmaktadır. EL serisinde propilen tekerlekler, EM serisi sabit maşalı tekerleklerimiz poliamid tekerlekli, kauçuk tekerlekli, poliüretan tekerlekli olarak üretilmektedir. EP serisi sabit maşalı tekerlekler, PVC tekerlekli, poliamid tekerlekli, siyah plastik tekerlekli alternatifleri ile sunulmaktadır. EK serisi sabit maşalı teker lerde, kauçuk tekerlekli, poliüretan tekerlekli, poliamid tekerlekli alternatiflerimiz mevcuttur. Ağır sanayi tekerleklerimizden olan ED serisinde ise, poliamid tekerlekli, poliüretan tekerlekli, döküm tekerlekli seçeneklerimiz mevcuttur. E-tekerlek.com binlerce tekerleği aynı gün stoktan teslim etmektedir. Sanayi tekerlekleri için geniş ürün yelpazesi ile size değişik serilerden farklı çaplarda pek çok ürün alternatifi sunmaktadır. Her türlü uygulama için tasarlanan farklı tekerlek seçeneklerimiz sizleri beklemektedir.

Sabit Maşalı Tekerlek Fiyatları

Yüksek kaliteli sabit maşalı tekerleklerimizi 100% güvenli alışveriş imkanıyla ve avantajlı çok al az öde fırsatlarıyla E-tekerlek.com sayfamızı inceleyerek satın alabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.