SÜPER FIRSATLARI SAKIN KAÇIRMA

E-tekerlek.com ‘da özel fırsat ve indirimleri sürekli takip et en uygun fiyat ve en iyi kalite yine hareketin gücü’nde

Bu aya özel indirimleri kaçırma

BU AYA ÖZEL İNDİRİMLERİ

KAÇIRMA
ŞİMDİ SATIN AL
Özel koşulları için üretilen ağrı sanayi tekerlerinde avantajlı fiyatlar

ÖZEL KOŞULLARI İÇİN ÜRETİLEN
AĞIR SANAYİ TEKERLERİNDE

AVANTAJLI FİYATLAR
ŞİMDİ SATIN AL
Çöp konteyner tekerlerinde süper fiyatlar

ÇÖP KONTEYNER TEKERLERİNDE

SÜPER FİYATLAR
ŞİMDİ SATIN AL
  • İNDİRİM FIRSATLARI
  • EN ÇOK TERCİH EDİLENLER
  • EN YENİLER
  • BU AYA ÖZEL

İNDİRİM FIRSATLARI

BU AYA ÖZEL

Market Araba Tekerlerinde İndirimde

MARKET ARABASI TEKERLERİNDE

SÜPER FİYATLAR
ŞİMDİ SATIN AL
Medikal Tekerlekler İndirimde

100% YERLİ MEDİKAL TEKERLERDE

KAÇIRILMAZ FIRSATLAR
ŞİMDİ SATIN AL
Titreşim Takozlarında İndirimde

%100 YERLİ MENTEŞELERDE

KAÇIRILMAZ FIRSATLAR
ŞİMDİ SATIN AL
Ofis Sandalyesi Tekerlerinde %10 indirim Ofis Sandalyesi Tekerlerinde Çılgın Fiyatlar

5'Lİ OFİS SANDALYE TEKER TAKIMINDA

BU AYA ÖZEL ÇILGIN FİYATLAR
ŞİMDİ SATIN AL
Bu Haftaya Özel Fırsatlar
Bu Haftaya Özel Fırsatlar
Bu Haftaya Özel Fırsatlar

BLOG

POLİÜRETAN NEDİR?
POLİÜRETAN NEDİR? HANGİ ALANLARDA KULLANILIR?
Tarih: 20 Nisan 2022

Poliüretanlar; içerisinde en az iki aktif hidrojen bulunduran birkaç kimyasal madde ve bileşen ile girdiği reaksiyon sonucu elde edilen bir polimer maddedir. Kolay işlenip kolay şekil alabilir olması yüksek yalıtım özelliği, ekolojik olması, yüksek aşınma direnci ve ısıya dayanıklığı ve aynı zamanda ekonomik olması endüstriyel alanlarda yüksek oranda kullanılmasına olanak sağlar. Poliüretan sert, parlak, çözücülere dayanıklı kaplamalardan, aşınmaya dayanıklı lastiklere, esnek veya sert köpüklere kadar çok çeşitli şekilde üretilirler. Üst düzey parlaklıkta yüzey elde etme süreçlerinde, kaplamalarda ve yüksek performanslı yapıştırıcılarda, yapı ve izolasyon işlerinde, kimyasal ve korozyona dayanıklı metal, ahşap ve duvar işlemlerinde, tıbbi ve medikal ürünlerde, yine aşınma dayanımı yüksek olduğu için uçaklarda, savunma sanayinde ve denizcilikte,sert plastik yapımında, ev ve ofis döşemeleri, mont, kaban, ve ayakkabı gibi deri ürünlerinde, ve otomotiv sektörü gibi bir çok alanda kullanılırlar.

DEVAMINI OKU
POLİÜRETAN NEDİR?
AĞIR SANAYİ NEDİR?
Tarih: 20 Nisan 2022

Ağır sanayiyi büyük ürün ve yüksek sermaye yatırımlarıyla üretim araçlarını ve fabrikaları üreten bir model olarak tanımlayabiliriz. Ağır sanayi endüstrisinde(maden, demir çelik, petrol işletmeciliği vb.) Kullanılan makine ve teçhizatların üretilmesine ayrıca bu makine ve teçhizatlarla üretim yapılmasına ve işlenmesine ağır sanayi adı verilir. Özellikle maden, gemi ve demir-çelik ve petrol işletmecilikleri gibi sanayiler ağır sanayi endüstrisi içerisindedir. Ağır sanayi ile hafif sanayinin farkı nedir diye bakacak olursak; -ağır sanayinin sermaye ihtiyacı hafif sanayiye göre çok daha fazladır, örneğin bir petrol rafinerisinin büyük sermaye maliyeti olacaktır. -ağır sanayi için işgücünün genellikle daha vasıflı ve deneyimli olması gerekirken, hafif sanayide genellikle orta düzeyde eğitimli daha az vasıflı kişiler istihdam edilebilir -giyim, mobilya ve elektronik imalatı hafif sanayi kategorisine girerken, otomobil, büyük yapılar ve tank gibi askeri teçhizat imalatı ise ağır sanayi olarak değerlendiriliyor. -hafif sanayi tipik olarak ağır sanayiye kıyasla daha az kirliliğe neden olurken, bazı hafif sanayiler önemli risklere neden olabilir. -hafif sanayi daha çok son kullanıcılar için üretim yaparken, ağır sanayi diğer üretimlere katkı sağlayacak ürünleri üretirler.

DEVAMINI OKU
POLİÜRETAN NEDİR?
TRANSPALET NEDİR?
Tarih: 20 Nisan 2022

Transpalet, hidrolik pompa yardımı ile paket haline getirilmiş ya da muhafazalı parçaları, sınırlı mesafeler ve alanlarda yerleştirmeye yarayan, , güçlü motorlara sahip sıcağa ve soğuğa özel olarak dayanıklı aletlerdir. Transpaletler manüel transpalet ve akülü transpalet şeklinde iki çeşit üretilebilirler. Transpalet; hidrolik pompa yardımı ile ağır yükleri kısa mesafede raf sistemine uygun taşımak istiflemek bir bakıma yüklemek-boşaltmak için kullanılan iş makinelerdir. Manuel ve motorlu çeşitleri vardır. Öncelikli olarak yatay şekilde istiflenmiş ya da paket haline getirilmiş ağır yükleri taşımak için kullanılır bu sebeple kullanıldığı alan ve taşıdığı yüklere göre min. 500kg ve max. 5 tona kadar farklı taşıma kapasitelerinde bulunmaktadır.

DEVAMINI OKU
SSL Güvenlik Sertifikası

100%
Güvenli Alışveriş

12 Taksit İmkanı

12 Taksit
İmkanı

750 TL Üzeri Ücretsiz Kargo

750 TL Üzeri
Ücretsiz Kargo

Aynı Gün Kargo

Aynı Gün
Kargo*Stok adedi sipariş adedini karşılayan ürünler için geçerlidir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.