Poliüretan Tekerlekli EZ Serisi Poliüretan Tekerlekli EM Serisi Poliüretan Tekerlekli EK Serisi Poliüretan Tekerlekli ED Serisi Döküm üzeri Poliüretan Kaplı EZ Serisi Döküm üzeri Poliüretan Kaplı ED Serisi Alüminyum üzeri Poliüretan Kaplı ED Serisi

Poliüretan Tekerlekler

Toplam 152 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 ... 7 ... 11

Poliüretan Tekerlekler

Poliüretan tekerlekler titreşimi absorbe etme özelliği oldukça yüksek olan tekerleklerdir. Poliüretan teker darbelere karşı dayanıklı olur ve aşınma dirençleri yüksektir. Poliüretan tekerleklerin en büyük özelliklerinden biri kullanıldığı zemine zarar vermeden çalışmaları ve iz bırakmamalarıdır. Petrol ürünleri ve mineral yağlar dışında çok sayıda kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır. Poliüretan tekerlekler  -20°C ile +70°C arası sıcaklıklarda kullanılabilirler.

E-tekerlek tekerlekler kategorisi altında farklı kullanım alanları için tasarlanmış poliüretan tekerlek çeşitleri bulunmaktadır. Hafif sanayi, orta sanayi ve ağır sanayi için uygun olan poliüretan tekerlekler farklı serilerle sunulmaktadır. Tablalı EM ZKP serisi poliüretan tekerlekli ürünlerimiz hafif sanayi tipi ürünlerdir. Çok farklı uygulamalarda kullanılabilen popüler bir ürünlerdir. 5 farklı çapta oynak, oynak frenli ve sabit maşa çeşitlerinde sunulmaktadır. Tablalı EK ZKP serisi ve tablalı EZ ZKP serisi poliüretan tekerlekli ve orta sanayi tipi ürünlerdir. Tablalı EZ VKP serisi  ise döküm üzeri poliüretan kaplı tekerlekli ve orta sanayi tipi ürünlerdir. Tablalı ED ZKP serisi poliüretan tekerlekli ve ağır sanayi tipi ürünlerdir.  Tablalı ED VKP serisi döküm üzeri poliüretan kaplı tekerlekli ve ağır sanayi tipi ürünlerdir. Tablalı ED ABP serisi alüminyum tekerlekli ve ağır sanayi tipi ürünlerdir. Tüm serilerde oynak, oynak frenli ve sabit maşa çeşitleri sunulmaktadır.

www.e-tekerlek.com aradığınız ürüne en kolay ve en uygun şekilde ulaşmanız için tasarlanmıştır. Ürünler içinde detaylı teknik bilgiyi ve ürünün tüm ölçülerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Poliüretan tekerlek seçeneklerimiz için tek yapmanız gereken seçiminizi yapmak ve satın al butonuyla işleminizi tamamlamaktır. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.