Tek Civatalı Takoz Tek Burçlu Takoz Civatalı Makara Takoz Civatalı Konik Takoz Cıvata + Burçlu Takoz Çift Civatalı Takoz Çift Burçlu Takoz

TCP serisi tek cıvatalı kauçuk takozlarımız metal çinko kaplı olarak üretilmektedir. 70+-5 Shore sertlikte doğal kauçuktan üretilen ürünlerimiz -20°C / +80°C sıcaklıkta çalışabilir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Tek Civatalı Takoz

Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
1 2

Tek Civatalı Takoz

Fabrikalarda bulunan yüksek ses ile çalışan makinalar için titreşim takozları kurtarıcı parçalardır. Titreşim takozu, vibrasyon takozu olarak ta adlandırılmaktadır. Kauçuk titreşim takozları gürültüyü en aza indirirken titreşimi de engellemektedir.  Titreşimin engellenmesiyle birlikte makinanın temas ettiği yüzeyler korunur ve kauçuk titreşim takozu sayesinde makine dengede kalır.  Titreşim takozları değişik sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Özellikle iş makineleri, tarım makineleri, inşaat makineleri gibi makinelerde titreşim takozu çok önemlidir.

E-tekerlek, titreşim takozları kategorisi altında çeşitli kauçuk titreşim takozları nı sunmaktadır. Bunlardan en çok tercih edilen ürünlerimizden olan tek civatalı takozlar, TCP serisi olarak sunulmaktadır ve metal çinko kaplı olarak üretilmektedir. Tek civatalı takoz seçiminde, ürünün boyu, çapı, cıvata uzunluğu ve cıvata çapı dikkat edilmesi gereken ölçülerdir. Tek cıvatalı takoz kategorimizde 15 farklı ebatta ürünümüz bulunmaktadır. Tek cıvatalı titreşim takozları  70+-5 Shore sertlikte doğal kauçuktan üretilmiştir ve -20°C / +80°C arası sıcaklıkta çalışabilirler.

E-tekerlek.com a gelerek makinelerinizin daha uzun ömürlü olması için tek civatalı takoz alternatiflerimizi inceleyebilirsiniz. E-tekerlek.com kullanıcı dostu olarak tasarlanması sebebiyle kolayca siparişinizi verebilirsiniz. E-tekerlek, tek civatalı takozları ile fabrikalarda yüksek sesi engelleyerek size keyifli bir üretim ortamı yaratmayı amaçlamaktadır. Her türlü teknik sorunuz için bize telefon ve mail yoluyla ulaşabilirsiniz. Uygun ödeme ve hızlı kargo seçenekleri ile e-tekerlek hep yanınızda!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.