Sac Jantlı Kauçuk Kaplı Tekerlekler Rulmanlı Havalı Tekerlekler Plastik Jantlı Kauçuk Kaplı Tekerlekler

El Arabası Tekerlekleri

Toplam 22 ürün görüntüleniyor.
1 2

El Arabası Tekerlekleri

El arabası tekerleği günlük hayatımızda en büyük yardımcılarımızdan biridir. El arabası tekerlekleri taşımaya gerek duyduğumuz tüm yükleri bizim için hafifleterek hayatımızı kolaylaştırır. El arabası tekerleği ile bir insanın el ile taşıyamayacağı kadar ağır yükleri kolayca taşırız. Özellikle inşaatlarda, bahçe işlerinde, koli gibi ağırlıkların taşınmasında sıkça kullandığımız bu tekerlekler kolayca manevra yapabilmemizi ve yükümüzü istediğimiz yöne taşımamızı sağlar. El arabalarında genellikle dolgu kauçuk tekerlekler, sac jantlı tekerlekler, plastik jantlı tekerlekler ya da havalı tekerlekler kullanılabilir. Son zamanlarda şişme tekerleklerin kullanımı daha da artmaktadır.

E-tekerlek.com da yedek tekerlekler kategorisi altında sac jantlı kauçuk kaplı el arabası tekerlekleri, plastik jantlı kauçuk kaplı el arabası tekerlekleri, plastik jantlı havalı tekerlekler ve rulmanlı havalı el arabası tekerlekleri nin onlarca çeşidine çok uygun fiyat ve teslimat koşulları ile ulaşabilirsiniz. SPR serisi sac jantlı ve kauçuk lastikli tekerleklerimiz el arabası uygulamalarında yaygın olarak kullanılan seridir. 4 farklı çapta sunulmaktadır. MKR-ZKR serisi plastik jantlı ve kauçuk kaplı tekerleklerimiz 200mm – 300mm çapları arasındadır. El arabası ve taşıma arabası uygulamalarında tercih edilmektedir.SBRH serisi rulmanlı, sac jantlı ve havalı tekerleklerimiz 250mm – 415mm çapları arasındadır.

Farklı büyüklüklerde ve ağırlıklardaki yükleriniz için farklı boyuttaki el arabası tekerlekleri e-tekerlek’te! Bu kadar yükü tek başınıza taşımayın, e-tekerlek.com’ a gelin ve kolayca sipariş ve ödeme yöntemleri ile siparişinizin adresinize gelmesini keyifle bekleyin! Ağır yüklerinizi elleriniz taşımasın, el arabası tekerlekleri ile yükünüzü bize bırakın!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.