Soket Bağlantılı Poliamid Tekelekler Orta Sanayi Tipi Poliamid Tekerlekler Hafif Tip Poliamid Tekerlekler En Çok Satan Poliamid Tekerlekler Delik Bağlantılı Poliamid Tekerlekler Cıvata Bağlantılı Poliamid Tekerlekler Ağır Tip Poliamid Tekerlekler
Toplam 97 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5 6 7

Poliamid Tekerlekler

Poliamid (kestamit) endüstride çok sık kullanılan bir maddedir. Poliamid tekerlekler-20°C ile +80°C arası sıcaklıklarda kullanılabilirler. Poliamid tekerlekler beyaz renge sahiptir.  E-tekerlek.com sayfamızda tekerlek kategorisi altında bulabileceğiniz kestamit tekerleklerin aşınma dirençleri yüksektir. Poliamid tekerlekler kırılmaya karşı dayanıklı, çalıştığı zemine zarar vermez ve iz bırakmazlar. Temas yüzeylerinde renk atması olmaz. Polyamid tekerlek, paslanmaya karşı dirençli olur. Bu özelliklerinin yanı sıra,  kokusuz, tatsız, hijyenik ve mineral asitler, oksidasyon maddeleri, klorlu hidrokarbonlar ve ağır metal tuzları hariç çok sayıda kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır.

E-tekerlek.com sayfamızda ağır tip poliamid tekerlekleri, orta sanayi tipi poliamid tekerlekleri, hafif tip poliamid tekerlekleri bulabilirsiniz. Polyamid tekerlekler yaygın kullanım alanları ile en çok tercih edilen tekerleklerimiz arasındadır. Polyamid tekerlek seçeneklerimiz arasında sabit bağlantılı poliamid tekerlekler, oynak tablalı poliamid tekerlekler, oynar frenli tablalı poliamid tekerlekler, cıvata bağlantılı poliamid tekerlekler, delik bağlantılı poliamid tekerlekler ve soket bağlantılı poliamid tekerlekler mevcuttur. Soket bağlantı tipi genellikle hafif hizmet tiplerinde tercih edilen bağlantı tipidir. Tekerlek bağlanacak boruya ve profile takılan plastik genişletme soketi aracılığıyla montajı gerçekleştirilir.

E-tekerlek sayfamızda bulabileceğiniz EMES marka poliamid tekerleklerimiz, eğitimli teknik kadro ile modern tesislerde üretilmiştir. E-tekerlek kaliteli ürünleri, mutlak müşteri memnuniyeti ile sizlere sunmaktadır. Hızlı kargo avantajı ile çok sayıda poliamid tekerlek seçeneğini incelemeniz için sizleri sayfamıza bekliyoruz. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.