Bakalit Yıldız / Kelebek Bakalit Yaprak Bakalit Topuz / Küre Plastik Kulp Tutamak Bakalit Kulp Tutamak Alüminyum Kulp Tutamak Bakalit Kol / Silindir Bakalit Kollu Volan / Çark Plastik Çark / Volan Bakalit Dolu Volan / Çark Alüminyum Volan / Çark Döküm Volan / Çark Tırnaklı Volan / Çark Plastik Döner Volan Kolu Katlanır Volan Kolu Metal Sustalı Kol Plastik Sustalı Kol Metal Döner Volan Kolu Plastik Yonca Paslanmaz Sustalı Kollar Döküm Kol 4 Köşe Plastik Tutamak Delikli Plastik Tutamak

TV serisi bakalit tırnaklı volan / çarklarımız 45mm-65mm-80mm-100mm çap seçeneklerinde üretilmektedir. Yağlara, greslere ve solventlere dayanıklı olup -30°C / +120°C sıcaklıkta çalışabilir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Tırnaklı Volan/ Çark 

Formaldehit ve fenolün, bazik ortamda amonyakla ısıtılması ile elde edilen suni reçineye bakalit denmektedir.  Tırnaklı volan, tırnaklı çark bakalit malzemeden üretilmiş olan sanayi malzemelerinde kullanılan bir sanayi elemanıdır. Makinelerde döndürme elemanı olarak kullanılan parçalardır. Tırnaklı volan (tırnaklı çark) en büyük avantajı,  tırnaklı oluşu ile tutma kolaylığı sağlamasıdır.

E-tekerlek, kulplar ve tutamaklar kategorisi altında bakalit tırnaklı volan diğer adıyla bakalit tırnaklı çark seçeneklerini sunmaktadır. V serisi bakalit tırnaklı volan ve bakalit tırnaklı çarklar 45mm, 65mm, 80mm, 100mm çap seçeneklerinde üretilmektedir.  Bakalit tırnaklı çark yağlara, greslere ve solventlere karşı dayanıklıdır. İhtiyacınız doğrultusunda dıştan tırnaklı çark -30°C ve +120°C arası sıcaklıkta kullanabilirsiniz.

Size en uygun dıştan tırnaklı volan seçeneklerini bulmak için yapmanız gereken e-tekerlek.com ‘a gelmek ve kulplar/tutamaklarkategorisinde ihtiyacına uygun desenli volan lar arasında seçiminizi yapmak… Tırnaklı volan çark dışında rotil ayak, rotil üst, rotil takım gibi diğer makine yedek parçalarımızı da incelemenizi tavsiye ederiz. Uygun fiyatlarımız ile ihtiyacınıza uygun seçenekleri bulacağınıza eminiz. E-tekerlek ile keyifli alışverişler!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.