OFİS KOLTUĞU TEKERLEK DEĞİŞİMİ

OFİS KOLTUĞU TEKERLEK DEĞİŞİMİ

08 Şubat 2022

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Poliüretan Nedir? Hangi Alanlarda Kullanılır?
Poliüretanlar; içerisinde en az iki aktif hidrojen bulunduran birkaç kimyasal madde ve bileşen ile girdiği reaksiyon sonucu elde edilen bir polimer maddedir.   Kolay işlenip kolay şekil alabilir olması yüksek yalıtım özelliği, ekolojik olması, yüksek aşınma direnci ve ısıya dayanıklılığı ve aynı zamanda ekonomik olması   endüstriyel alanlarda yüksek oranda kullanılmasına olanak sağlar.
Ağır Sanayi Nedir?
Ağır sanayiyi büyük ürün ve yüksek sermaye yatırımlarıyla üretim araçlarını ve fabrikaları üreten bir model olarak tanımlayabiliriz. Ağır sanayi endüstrisinde(maden, demir çelik, petrol işletmeciliği vb.) Kullanılan makine ve teçhizatların üretilmesine ayrıca bu makine ve teçhizatlarla üretim yapılmasına ve işlenmesine ağır sanayi adı verilir.  
Transpalet Nedir?
Transpalet, hidrolik pompa yardımı ile paket haline getirilmiş ya da muhafazalı parçaları, sınırlı mesafeler ve alanlarda yerleştirmeye yarayan, , güçlü motorlara sahip sıcağa ve soğuğa özel olarak dayanıklı aletlerdir. Transpaletler manüel transpalet ve akülü transpalet şeklinde iki çeşit üretilebilirler.
Amortisör Nedir? Ne İşe Yarar?
Amortisörler   tekerleklerin aşağı yukarı hareketini kontrol eden bir süspansiyon bileşenidir. Otomobil gibi motorlu araçlarda kullanımını baz aldığımızda amortisörün işlevini şöyle tarif edebiliriz;doğası gereği darbe kuvvetini kısmi olarak elemine eden tekerlek kalan darbeyi yaylara iletir. Ve darbe sebebiyle tekerlek yaylar üzerinde salınıma başlar.  
Tekerleğin İcadı
Farkında olmasak da hayatımızın hemen her alanında vazgeçilmez bir unsur olan tekerlek sizce ne zaman icat edildi? Ve kim ne amaçla icat etti? Gelin biraz buna bakalım.
Sarhoş Tekerlek Nedir? Ne İşe Yarar?
Bir diğer adıyla döner tekerlek; tekerlek ile bağlantı kısmının arasında bulunan bilya sayesinde, uygulama alanına sabitlenmiş bağlantı maşasından bağımsız olarak 360 derece dönebilirler.  Bu da bize sarhoş tekerlek kullandığımız uygulamayı kolay hareket ettirebilme ve istediğimiz yöne çevirebilme kabiliyeti sunar. 
OFİS KOLTUĞU TEKERLEK DEĞİŞİMİ
Medikal Tekerlekler Ve Ürün Özellikleri
E-tekerlek.com sitesine giren alıcılar başta medikal tekerlek ürünleri olmak üzere sayısız seçeneklerde sunulan ürünleri inceleyebilirler. Beğenilen ürünler isteğe bağlı olarak Whatsapp üzerinden de pratik bir şekilde sipariş edilebiliyor. Aynı hafta içerisinde kargoya verilen medikal tekerlek ürünlerinin tahmini teslimat süresi ise üç iş günüdür.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.