Çap 40mm Krom Kaplı Ayaklar Krom Kaplı Ayaklar Burçlu Çap 80mm Krom Kaplı Ayaklar Çap 60mm Krom Kaplı Ayaklar Çap 160mm Krom Kaplı Ayaklar Çap 120mm Krom Kaplı Ayaklar Çap 100mm Krom Kaplı Ayaklar

Krom Kaplı Ayaklar

Toplam 45 ürün görüntüleniyor.
1 2 3

Krom Kaplı Ayaklar

Denge ayakları, makine terazilenmesini sağlayan, titreşimi engelleyen ve ortam gürültüsünü azaltan çok işlevli parçalardır. Krom kaplı denge ayakları estetik görüntüsü ile en çok tercih edilen denge ayaklarındandır. Krom kaplı denge ayağı kolay montaj avantajına sahiptir. Krom kaplı ayaklar makinelerin yürümesini engellerler ve makineye istenildiği zaman kolay yer değiştirme imkanı sağlarlar.

E-tekerlek.com sayfamızda, denge ayakları kategorisi altında bulabileceğiniz krom kaplı ayaklar KKA serisi olarak üretilmiştir. Krom makine ayakları kauçuk tabandan ve krom kaplı sac gövdeden oluşmaktadır.  60mm, 80mm, 100mm, 120mm çaplarda bulabileceğiniz krom makine ayakları M12-M16-M20 cıvata seçenekleri ile üretilmektedir. Krom kaplı ayak, üretim ve imalat sektöründe yaygın olarak tercih edilen ürünlerimizdendir. Krom kaplı ayaklar, krom kaplı titreşim tamponları olarak ta adlandırılmaktadır. Krom kaplı ayakların kauçuk tabanı birçok yağ ve kimyasala dayanıklıdır.

Krom kaplı ayaklar, uygun fiyat ve yaygın kullanım alanları sayesinde piyasada en çok talep gören ürünlerdendir. E-tekerlek, krom kaplı ayaklar dışında ihtiyacınıza uygun pek çok denge ayağı çeşidini sizlere sunmaktadır. Dilediğiniz malzemeden üretilen denge ayaklarını seçmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. E-tekerlek, Türkiye’nin her yerine makine yedek parça teminatı konusunda uzmandır. E-tekerlek, uygun fiyat ve taksit avantajları ile keyifli alışverişler diler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.