Bakalit Yıldız / Kelebek Bakalit Yaprak Bakalit Topuz / Küre Plastik Kulp Tutamak Bakalit Kulp Tutamak Alüminyum Kulp Tutamak Bakalit Kol / Silindir Bakalit Kollu Volan / Çark Plastik Çark / Volan Bakalit Dolu Volan / Çark Alüminyum Volan / Çark Döküm Volan / Çark Tırnaklı Volan / Çark Plastik Döner Volan Kolu Katlanır Volan Kolu Metal Sustalı Kol Plastik Sustalı Kol Metal Döner Volan Kolu Plastik Yonca Paslanmaz Sustalı Kollar Döküm Kol 4 Köşe Plastik Tutamak Delikli Plastik Tutamak

BT serisi bakalit tutamaklarımız siyah renkte üretilmiştir. Ürünlerin boyları 132mm ve 165mm dir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Görünüm:
Toplam 2 ürün görüntüleniyor.

Bakalit Kulp/ Tutamak

Kulp, tutamak özellikle endüstriyel mutfak, gıda makineleri, tekstil makineleri, ambalaj makineleri gibi sanayi makinelerinde ve hastanelerde yoğunlukla kullanılan parçalardır. Kulp ve tutamak seçenekleriyle e-tekerlek makine imalatçıları ve üreticilere hizmet vermektedir.  Kulplar ve tutamaklar kategorisinin altında bulunan bakalit kulp ve bakalit tutamak seçenekleri en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. BT serisi bakalit tutamaklar siyah renkte üretilmiştir. Bakalit tutamak ve bakalit kulp boyları 132mm ve 165mm dir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

E-tekerlek, makine yedek parça teminatı konusunda hızlı kargo ve güvenli alışveriş ilkesiyle hareket eder. www.e-tekerlek.com a gelin, uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçeneği ile bakalit kulp, bakalit tutamak seçenekleri arasından ihtiyacınız olan ürünü hızlı kargo avantajı ile satın alın. Kampanyalardan ve indirimlerden anında haberdar olmak için e-tekerlek sayfamızı takipte kalın. Tek tık ile sanayi tipi ürünler kapınıza kadar gelsin. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.