Metal Tutamak Siyah Alüminyum Sustalı Kol Plastik Yıldız Tutamak Plastik Küre Tutamak Plastik Kelebek Tutamak Plastik Tutamak Kapaklı Alüminyum 3 Kollu Çark Tırnaklı Volan / Çark Plastik Yonca Plastik Sustalı Kol Plastik Kulp Tutamak Plastik Döner Volan Kolu Plastik Çark / Volan Paslanmaz Sustalı Kollar Metal Döner Volan Kolu Katlanır Volan Kolu Katlanır Kollu Alüminyum Çark Döküm Volan / Çark Döküm Kol Delikli Plastik Tutamak Bakalit Yıldız / Kelebek Bakalit Yaprak Bakalit Topuz / Küre Bakalit Kulp Tutamak Bakalit Kollu Volan / Çark Bakalit Kol / Silindir Bakalit Dolu Volan / Çark Alüminyum Volan / Çark Alüminyum Kulp Tutamak 4 Köşe Plastik Tutamak Plastik T Kol Plastik Gömme Tutamak Alüminyum El Topuzu Zamak Tutamak

BT serisi bakalit tutamaklarımız siyah renkte üretilmiştir. Ürünlerin boyları 132mm ve 165mm dir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Bakalit Kulp Tutamak

Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Bakalit Kulp/ Tutamak

Kulp, tutamak özellikle endüstriyel mutfak, gıda makineleri, tekstil makineleri, ambalaj makineleri gibi sanayi makinelerinde ve hastanelerde yoğunlukla kullanılan parçalardır. Kulp ve tutamak seçenekleriyle e-tekerlek makine imalatçıları ve üreticilere hizmet vermektedir.  Kulplar ve tutamaklar kategorisinin altında bulunan bakalit kulp ve bakalit tutamak seçenekleri en çok tercih edilen ürünlerimiz arasındadır. BT serisi bakalit tutamaklar siyah renkte üretilmiştir. Bakalit tutamak ve bakalit kulp boyları 132mm ve 165mm dir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

E-tekerlek, makine yedek parça teminatı konusunda hızlı kargo ve güvenli alışveriş ilkesiyle hareket eder. www.e-tekerlek.com a gelin, uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçeneği ile bakalit kulp, bakalit tutamak seçenekleri arasından ihtiyacınız olan ürünü hızlı kargo avantajı ile satın alın. Kampanyalardan ve indirimlerden anında haberdar olmak için e-tekerlek sayfamızı takipte kalın. Tek tık ile sanayi tipi ürünler kapınıza kadar gelsin. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.