Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler Transpalet Tekerlekleri Termoplastik Kauçuk Tekerlekler Siyah Plastik Tekerlekler Şeffaf Tekerlekler PVC Tekerlekler Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Poliamid Tekerlekler Mavi Elastik Kauçuk Tekerlekler Kauçuk Kaplı Tekerlekler Havalı Tekerlekler Gri Kauçuk Kaplı Tekerlekler El Arabası Tekerlekleri Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Döküm Tekerlekler Alüminyum Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

Siyah Plastik Tekerlekler

Toplam 6 ürün görüntüleniyor.

Siyah Plastik Tekerlekler

E-tekerlek, yedek tekerlekler için paslanmaz seriler ile her zaman yanınızdadır. Paslanmaz sanayi tekerlekleri aşınma ve yıpranmaya karşı da çok dayanıklıdır. Bu seri tekerlekler yüksek ısıya karşı dayanıklıdır. Siyah plastik tekerlekler, polipropilen ve paslanmaz olarak üretilmiştir.

MKM serisi olan siyah plastik tekerlekler 6 farklı çapta üretilmiştir. Sert tabanlı ürünlerdir. Moblen tekerlekler olarak da adlandırılan ürünlerimiz genelde hafif yüklerde çok zorlu olmayan koşullarda tercih edilirler. Moblen tekerlekler siyah renklidir ve aşınmaya çok dayanıklı değillerdir. Eğer çalışma koşulları zorluysa ve aşınma dayanımı isteniyorsa moblen teker yerine poliamid teker tercih edilmelidir.

Size uygun tekerlek çeşidini bulmak için E-tekerlek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. E-tekerlek, mutlu müşteri felsefesi ve teknik destek yardımı ile size hizmet vermektedir. Tüm kredi kartlarına 9 taksit imkanı sunmaktadır. Geniş ürün yelpazemiz ve hızlı kargomuz ile e-tekerlek size hizmet vermekten gurur duyar. Siyah plastik tekerlekler imiz arasından seçiminizi yaptıktan sonra diğer yedek tekerleklerimize göz atmayı unutmayınız.  Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.