Balık Sırtı Poliüretan Kaplı Eİ Serisi Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Eİ Serisi Alüminyum Üzeri Poliüretan Kaplı Eİ Serisi Döküm Üzeri Kauçuk Kaplı Eİ Serisi Döküm Tekerlekli Eİ Serisi Poliüretan Tekerlekli Eİ Serisi Poliamid Tekerlekli Eİ Serisi

Ekonomik Ağır Sanayi Tekerlekleri

Toplam 51 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Ekonomik Ağır Sanayi Tekerlekleri

Ağır sanayi tekerlekleri, zor yükleri taşımak ve beklenmedik dirençlere karşı koymak için tasarlanmış tekerlek olarak tanımlamaktadır. Ağır sanayi denildiği zaman akla ilk olarak üretim araçları fabrikaları, demir çelik sektörü, madencilik gibi alanlar gelir. Ağır tip sanayi tekerleklerini ayıran en önemli özellikler teker maşasının malzemesi, döner bilya yatağının yapısı ve çapı, rulman tipi ve çapı, teker kasnak malzemesi, teker kaplama malzemesidir.  E- tekerlek sayfamızda, tekerlekler kategorisi altında ekonomik ağır sanayi tekerlekleri kategorisi altında ihtiyacınıza uygun dayanıklı ağır sanayi tekerlek çeşitlerini çok uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz.

Ekonomik ağır sanayi tekerleği kategorisi altında Eİ serisi, poliamid tekerlekli, poliüretan tekerlekli, alüminyum tekerlekli, döküm tekerlekli, döküm üzeri kauçuk kaplı, döküm üzeri poliüretan kaplı seçenekleri bulabilirsiniz.

Ekonomik ağır sanayi tekerlekleri yüksek taşıma kapasitesine sahiptir. E-tekerlek zorlu iş koşullarınızda yükünüzü azaltmak ve işlerinizi kolaylaştırmak için her zaman yanınızdadır. Tabla bağlantı, genellikle taşıma arabası tekerleklerinde ve ağır hizmet tiplerinde tercih edilen bağlantı tipidir. Tekerlek, civata ve somun aracılığıyla oynak tablaya bağlantı yapılarak yüzeye montaj gerçekleştirilir. ekonomik ağır sanayi tekerleği seçerken tablanın ebatlarına, tablanın delik merkezine, tabla delik çaplarına dikkat edilmelidir.

E-tekerlek.com’da ekonomik ağır sanayi tekerlekleri yanında yedek tekerlekler kategorisi altında döküm tekerlek, kauçuk kaplı tekerlek, gri kauçuk kaplı tekerlek gibi yedek tekerlek çeşitlerimizi de bulabilirsiniz. E-tekerlek.comtabla bağlantılı ağır sanayi tekerlekleri seçimi konusunda teknik her türlü sorunuzda yanınızdadır.  Tabla bağlantılı ağır sanayi tekeri seçenekleri için www.e-tekerlek .com sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Keyifli alışverişler dileriz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.