Eİ Serisi Tabla Bağlantılı Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı EZ Orta Sanayi Serisi Tabla Bağlantılı Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı EM Hafif Sanayi Serisi Tabla Bağlantılı Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı EK Hafif Sanayi Serisi Tabla Bağlantılı Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı ED Ağır Sanayi Serisi Delik Bağlantılı Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı EM Hafif Sanayi Serisi Civata Bağlantılı Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı EM Hafif Sanayi Serisi

Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır. krom-kapli-ayaklar

Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler

Yüksek sıcaklığa dayanıklı tekerlekler hafif sanayi, orta sanayi ve ağır sanayi tekerlekleri olabilir. E-tekerlek, tekerlek kategorisi altında yüksek sıcaklığa dayanıklı tekerlek seçeneklerini sunmaktadır. Farklı serilerde farklı çaplara sahip tekerleklerimizi sayfamızda inceleyebilirsiniz. Yüksek sıcaklığa dayanıklı EM hafif sanayi serisi, yüksek sıcaklığa dayanıklı EK hafif sanayi serisi, yüksek sıcaklığa dayanıklı EZ orta sanayi serisi, yüksek sıcaklığa dayanıklı ED ağır sanayi tekerlekleri arasından ihtiyacınız doğrultusunda tekerlek seçimi yapabilirsiniz.

Yüksek sıcaklığa dayanıklı EM serisi hafif sanayi tekerlekleri oynak, oynak frenli, cıvata bağlantılı veya delik bağlantılı seçenekleri ile sunulmaktadır.Preslenmiş çelik sac, beyaz çinko kaplamalı maşa ve Bakalit, bakalit kaplı, burçlu, ısıya dayanıklı tekerden oluşur. Yüksek sıcaklığa dayanıklı EZ orta sanayi serisi, Preslenmiş çelik sac, sarı çinko kaplama maşa ve Bakalit, bakalit kaplı, burçlu, ısıya dayanıklı tekerden oluşur. Yüksek sıcaklığa dayanıklı ED ağır sanayi tekerlekleri ise Ağır preslenmiş çelik sac, sarı çinko kaplama, takviyeli ve ısıl işlemden geçirilmiş bilya çanağına sahiptir. -40°C / +280°C arası sıcaklıkta kullanılabilirler.

www.e-tekerlek.com , tekerleğin yanında, denge ayağı, kulp-tutamak, titreşim takozu ve menteşe gibi ürünlerin tedariği konusunda uzmandır. Ürünlerimizi Türkiye’nin her noktasına ulaştırmaktaktayız. Depolarımızda bulunan binlerce çeşitlik hazır ürün stokumuz ile siparişlerinizi aynı gün kargolamayı amaçlıyoruz. e-tekerlek.com aradığınız ürüne en kolay ve en uygun şekilde ulaşmanız için yanınızda.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.