Metal Tutamak Siyah Alüminyum Sustalı Kol Plastik Yıldız Tutamak Plastik Küre Tutamak Plastik Kelebek Tutamak Plastik Tutamak Kapaklı Alüminyum 3 Kollu Çark Tırnaklı Volan / Çark Plastik Yonca Plastik Sustalı Kol Plastik Kulp Tutamak Plastik Döner Volan Kolu Plastik Çark / Volan Paslanmaz Sustalı Kollar Metal Döner Volan Kolu Katlanır Volan Kolu Katlanır Kollu Alüminyum Çark Döküm Volan / Çark Döküm Kol Delikli Plastik Tutamak Bakalit Yıldız / Kelebek Bakalit Yaprak Bakalit Topuz / Küre Bakalit Kulp Tutamak Bakalit Kollu Volan / Çark Bakalit Kol / Silindir Bakalit Dolu Volan / Çark Alüminyum Volan / Çark Alüminyum Kulp Tutamak 4 Köşe Plastik Tutamak Plastik T Kol Plastik Gömme Tutamak Alüminyum El Topuzu Zamak Tutamak

Kulplar / Tutamaklar

Toplam 405 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 ... 6 ... 13 ... 27

Kulplar/Tutamaklar

Kulp, tutamak dediğimiz küçük parçalar aslında bir o kadar da işlevli parçalardır. Özellikle endüstriyel mutfak, gıda makineleri, tekstil makineleri, ambalaj makineleri gibi sanayi makinelerinde ve hastanelerde yoğunlukla kulp ve tutamak kullanılmaktadır. Kulp ve tutamak seçenekleriyle e-tekerlek.com makine imalatçıları ve üreticilere hizmet vermektedir.

E-tekerlek, makine yedek parça teminatı konusunda zengin çeşitleriyle ve güvenilirliğiyle ön plana çıkmaktadır. Kulp ve tutamak kategorisi altında çeşitli malzemelerden yapılmış ürünlerimiz mevcuttur. Bakalit, plastik, metal, alüminyum gibi materyallerden oluşan kulp ve tutamak seçenekleri uygun fiyatlarla kapınıza kadar gelmektedir.

Kulp ve tutamak kategorimizde bakalit malzeme olarak; bakalit yıldız, bakalit kelebek, bakalit küre, bakalit topuz, bakalit kulp, bakalit tutamak, bakalit kol, bakalit silindir, bakalit yaprak, bakalit kollu volan, bakalit kollu çark, bakalit dolu volan, bakalit dolu çark seçeneklerini bulabilirsiniz.

Yine Kulp ve Tutamak kategorimiz altında alüminyum olarak ise; alüminyum çark, alüminyum volan, alüminyum kulp, alüminyum tutamak alternatifleri mevcuttur.

Bunlar dışında kulp ve tutamak kategorisi altında metal sustalı kol, plastik döner volan kolu, plastik kulp, plastik tutamak, plastik sustalı kol, katlanır volan kolu ve tırnaklı volan ve çark seçeneklerimiz de mevcuttur.

Makine yedek parça konusunda hızlı çözüm ve uygun fiyatlar için e-tekerlek sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Kulp ve tutamak çeşitlerinde birçok üründe aynı gün kargo imkanı ile e-tekerlek tüm üreticilerin yardımcısı olacaktır. E-tekerlek.com, geniş ürün yelpazesi ile üretim hayatını kolaylaştırmak için yanınızdadır. Seçtiğiniz kulp ve tutamak çeşitleri, e-tekerlek ile  %100 güvenli alışveriş imkanı ile kapınıza kadar gelmektedir. Keyifli alışverişler dileriz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.