Döküm Tekerlekli EZ Serisi Döküm Tekerlekli EV Serisi Döküm Tekerlekli EH Serisi Döküm Tekerlekli ED Serisi

Döküm Tekerlekler

Toplam 63 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Döküm Tekerlekler

Döküm tekerlekler, aşınmaya karşı oldukça dirençli tekerleklerdir. Çok yüksek taşıma kapasitesine sahip olan döküm tekerlekler ile 4 tekerleğin taşıma kapasitesi 10 tona kadar çıkmaktadır. Döküm tekerlekler yağlara karşı dayanıklıdır. Döküm tekerlekler, -40°C ile +600°C arası sıcaklıklarda kullanılabilirler. E-tekerlek, tekerlekler kategorisi altında farklı döküm tekerlek çeşitlerini size sunmaktadır. Döküm tekerlekler pek çok farklı uygulamalarda kullanılabilen popüler ürünlerdir. Sağlamlıkları ve ağır yük taşıyabiliyor olmaları çok tercih edilme sebeplerindendir.

Döküm Tekerlek Modelleri

Döküm tekerlekli ED serisinden VKV ve VBV serisi döküm tekerlekli ağır sanayi tipi ürünlerdir. Oynak, oynak frenli ve sabit maşa seçenekleri bulunmaktadır. Ağır preslenmiş çelik sac, sarı çinko kaplamalıdır. Döküm tekerlekli EH serisi de ağır sanayi tipi ürünlerindendir. Oynak, oynak frenli ve sabit maşa çeşitlerinde sunulmaktadır. Çelik sacdan kaynaklı maşa ve döküm tablaya sahiptir. Döküm tekerlekli EZ serisi, orta sanayi tipi döküm tekerleklerimizdendir. Preslenmiş çelik sac, sarı çinko kaplamalıdır. Sabit tablalı, oynak ve oynak frenli maşa seçenekleri mevcuttur. Döküm tekerlekli EV serisi, EW serisi ve EJ Serisi ekstra ağır sanayi tipi ürünlerimizdendir. Çelik döküm kaynaklı maşa ve yataklama, döküm tabla (sfero) özellikleri ile çok dayanıklıdır. Sabit tablalı, oynak ve oynak frenli maşa seçenekleri mevcuttur.

Döküm Tekerlek Fiyatları

www.e-tekerlek.com da uygun fiyatlar ve taksitli ödeme seçeneği ile döküm tekerleklerimiz arasından ihtiyacınız olan tekerleği hızlı kargo avantajı ile satın alabilirsiniz. Kampanyalardan ve indirimlerden anında haberdar olmak için e-tekerlek sayfamızı takipte kalın. Tek tık ile sanayi tipi ürünler kapınıza kadar gelsin. Keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.