Rotil Üst Rotil Takım Rotil Ayak Profil İç Tapa

Profil Ayakları / Tapaları

Toplam 54 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4

Profil Ayakları Ve Profil İç Tapaları

E-tekerlek, profil ayakları ve profil tapaları kategorisi altında rotil takım, rotil üst, rotil ayak ve profil iç tapa seçeneklerini sunmaktadır.

Rotil takımlar, rotil ayak ve rotil üst olmak üzere 2 parçadan meydana gelir. İlk parça, kullanılan profilin içine girecek olan rotil üst parçasıdır. Bu parça ihtiyaç ve kullanılan profile göre kare veya dikdörtgen şeklinde olabilmektedir. İkinci parça ise rotil üst parçasındaki somuna montajı yapılacak olan rotil ayak parçasıdır. Bu parça rotil üst parçaya cıvata ile monte edilip yere basan parçadır. Rotil takımlar farklı ebat seçenekleri ile e-tekerlek.com satış sayfamızda mevcuttur. Aynı şekilde kare rotil üst veya dikdörtgen rotil üstseçeneklerine profil ayakları ve tapalar kategorisinden ulaşabilirsiniz.

Rotil ayaklar farklı cıvata uzunluğu ve ayak çapına sahiptir. İhtiyacınız olan boyuttaki rotil ayaklarına en hızlı ve güvenilir şekilde e-tekerlek.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Profil tapalarkutu profillere monte edilmek üzere üretilmişlerdir. Rotil üst parçaların aksine altlarında bir ayak bağlanabilecek somunları yoktur. Üzerleri kapalıdır. Üzerlerindeki yiv ve tırtırları sayesinde profile sağlam şekilde geçip kolay çıkmaları engellenir. Bu tür iç tapalar profil ve borudan üretilmiş mobilyalarda, depolama rafları ve teşhir raflarında sıkça kullanılır. Dikdörtgen profil iç tapa, kare profil iç tapa ve yuvarlak profil iç tapa olmak üzere 3 ana grup altında kategorilenmiştir.

Bütün bu profil ayakları ve profil tapaları seçeneklerine e-tekerlek.com sayfamızdan ulaşabilirsiniz. E-tekerlek aynı gün kargo avantajı ile seçtiğiniz ürünleri kapınıza kadar teslim edecektir. Profil ve Tapa alışverişinde online alışveriş ile sizlere yardım etmeyi ve üretiminizi kolaylaştırmayı amaçlıyoruz. E-tekerlek.com ile keyifli alışverişler dileriz.

 

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.