Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler Transpalet Tekerlekleri Termoplastik Kauçuk Tekerlekler Siyah Plastik Tekerlekler Şeffaf Tekerlekler PVC Tekerlekler Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Poliamid Tekerlekler Mavi Elastik Kauçuk Tekerlekler Kauçuk Kaplı Tekerlekler Havalı Tekerlekler Gri Kauçuk Kaplı Tekerlekler El Arabası Tekerlekleri Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Döküm Tekerlekler Alüminyum Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler

BKB serisi ürünlerimiz özel takviyeli bakalitten üretilmiş ve 280 derece sıcaklığa kadar dayanıklı ürünlerdir. 80mm ve 100mm çaplarında üretilmiştir.

Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır. krom-kapli-ayaklar

Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler

Yüksek sıcaklı koşullarına dayanıklı sanayi tekerlekleri e-tekerlek.com’da. Yedek tekerlek kategorisi atında bulabileceğiniz yüksek sıcaklığa dayanıklı BKB serisi ürünlerimiz özel takviyeli bakalitten üretilmiştir. Bu tekerlekler 280 derece sıcaklığa kadar dayanıklı ürünlerdir. Yüksek sıcaklığa dayanıklı bakalit tekerlekler kendinden burçlu yataklı olarak üretilmiştir. Darbelere ve suya karşı dayanıklı ekonomik ürünlerdir. Yüksek sıcaklığa dayanıklı tekerlekler endüstriyel mutfaklarda, fırın ekipmanlarında, gıda makinalarında güvenle kullanılabilir.

Havalı tekerlek modellerinin yanı sıra döküm tekerlek, kauçuk kaplı tekerlek gibi pek çok tekerlek çeşidini e-tekerlek.com sayfamızda bulabilirsiniz.  Evde, ofiste, bahçede, fabrikalarda kullanabileceğiniz tekerlek çeşitlerini e-tekerlek.com size uygun fiyatlarla sunmaktadır. E-tekerlek, 100% güvenli alışveriş sitesidir. 100TL üzerindeki alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanı sunulmaktadır. Alışverişlerinizi dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz kapıda nakit ödeme avantajı ile satın alabilirsiniz. İndirimlerden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizi takipte kalın. Keyifli alışverişler!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.