Döküm Tekerlekler Transpalet Tekerlekleri Kauçuk Kaplı Tekerlekler Poliamid Tekerlekler Havalı Tekerlekler Mavi Elastik Kauçuk Tekerlekler Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler El Arabası Tekerlekleri Gri Kauçuk Kaplı Tekerlekler Poliamid Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Termoplastik Kauçuk Tekerlekler PVC Tekerlekler Şeffaf Tekerlekler Alüminyum Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlekler Siyah Plastik Tekerlekler
Görünüm:
Toplam 3 ürün görüntüleniyor.

Yüksek Sıcaklığa Dayanıklı Tekerlekler

Yüksek sıcaklı koşullarına dayanıklı sanayi tekerlekleri e-tekerlek.com’da. Yedek tekerlek kategorisi atında bulabileceğiniz yüksek sıcaklığa dayanıklı BKB serisi ürünlerimiz özel takviyeli bakalitten üretilmiştir. Bu tekerlekler 280 derece sıcaklığa kadar dayanıklı ürünlerdir. Yüksek sıcaklığa dayanıklı bakalit tekerlekler kendinden burçlu yataklı olarak üretilmiştir. Darbelere ve suya karşı dayanıklı ekonomik ürünlerdir. Yüksek sıcaklığa dayanıklı tekerlekler endüstriyel mutfaklarda, fırın ekipmanlarında, gıda makinalarında güvenle kullanılabilir.

Havalı tekerlek modellerinin yanı sıra döküm tekerlek, kauçuk kaplı tekerlek gibi pek çok tekerlek çeşidini e-tekerlek.com sayfamızda bulabilirsiniz.  Evde, ofiste, bahçede, fabrikalarda kullanabileceğiniz tekerlek çeşitlerini e-tekerlek.com size uygun fiyatlarla sunmaktadır. E-tekerlek, 100% güvenli alışveriş sitesidir. 100TL üzerindeki alışverişlerinizde ücretsiz kargo imkanı sunulmaktadır. Alışverişlerinizi dilerseniz kredi kartı ile dilerseniz kapıda nakit ödeme avantajı ile satın alabilirsiniz. İndirimlerden ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için bizi takipte kalın. Keyifli alışverişler!

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.