Metal Tutamak Siyah Alüminyum Sustalı Kol Plastik Yıldız Tutamak Plastik Küre Tutamak Plastik Kelebek Tutamak Plastik Tutamak Kapaklı Alüminyum 3 Kollu Çark Tırnaklı Volan / Çark Plastik Yonca Plastik Sustalı Kol Plastik Kulp Tutamak Plastik Döner Volan Kolu Plastik Çark / Volan Paslanmaz Sustalı Kollar Metal Döner Volan Kolu Katlanır Volan Kolu Katlanır Kollu Alüminyum Çark Döküm Volan / Çark Döküm Kol Delikli Plastik Tutamak Bakalit Yıldız / Kelebek Bakalit Yaprak Bakalit Topuz / Küre Bakalit Kulp Tutamak Bakalit Kollu Volan / Çark Bakalit Kol / Silindir Bakalit Dolu Volan / Çark Alüminyum Volan / Çark Alüminyum Kulp Tutamak 4 Köşe Plastik Tutamak Plastik T Kol Plastik Gömme Tutamak Alüminyum El Topuzu Zamak Tutamak

PC serisi plastik çarklarımız 100mm-125mm-150mm-175mm-200mm çap seçeneklerinde üretilmektedir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Plastik Çark / Volan

Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Plastik Çark/ Volan

Plastik malzeme sanayi alanında çok sık kullanılan bir malzemedir. Plastikler, kömür katranı, petrol ve doğal gazların türevlerinden elde edilmektedir. Plastikler ucuza mal edilebilen malzemeler olduğu için farklı sektörlerde sıkça kullanılan malzemelerdir. Plastik çark (Plastik volan) çevrilme elemanı olarak her türlü makinada kullanılan parçalardır.

E-tekerlek, kulplar tutamaklar kategorisi altında ulaşabileceğiniz plastik çarklar, plastik volan olarak ta adlandırılmaktadır. PC serisi plastik çarklar 100mm, 125mm, 150mm, 175mm, 200mm çap seçenekleriyle üretilmektedir. E-tekerlek, uygun fiyatlı plastik çark seçeneklerini uygun ödeme koşulları ile sunmaktadır. Plastik çarklar dilerseniz, plastik volan kolu çeşitlerimizle kullanılabilmektedir.  Kollu plastik makine çarkları, üç kollu volan olarak ta adlandırılmaktadır.

Plastik çark/volan kategorisinde yer alan indirimli plastik makine çarkları nı bu kategoriden inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan plastik makine çarkı nı sepetinize atarak kredi kartıyla veya kapıda ödeme avantajıyla satın alabilirsiniz. Plastik makine çarkı ve plastik volan dışında, uygun fiyatlı plastik kol seçeneklerimizi incelemeyi unutmayınız. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.