Bakalit Yıldız / Kelebek Bakalit Yaprak Bakalit Topuz / Küre Plastik Kulp Tutamak Bakalit Kulp Tutamak Alüminyum Kulp Tutamak Bakalit Kol / Silindir Bakalit Kollu Volan / Çark Plastik Çark / Volan Bakalit Dolu Volan / Çark Alüminyum Volan / Çark Döküm Volan / Çark Tırnaklı Volan / Çark Plastik Döner Volan Kolu Katlanır Volan Kolu Metal Sustalı Kol Plastik Sustalı Kol Metal Döner Volan Kolu Plastik Yonca Paslanmaz Sustalı Kollar Döküm Kol 4 Köşe Plastik Tutamak Delikli Plastik Tutamak

PC serisi plastik çarklarımız 100mm-125mm-150mm-175mm-200mm çap seçeneklerinde üretilmektedir. Çok farklı sektörlerde yaygın olarak kullanılan ürünlerdir.

Görünüm:
Toplam 4 ürün görüntüleniyor.

Plastik Çark/ Volan

Plastik malzeme sanayi alanında çok sık kullanılan bir malzemedir. Plastikler, kömür katranı, petrol ve doğal gazların türevlerinden elde edilmektedir. Plastikler ucuza mal edilebilen malzemeler olduğu için farklı sektörlerde sıkça kullanılan malzemelerdir. Plastik çark (Plastik volan) çevrilme elemanı olarak her türlü makinada kullanılan parçalardır.

E-tekerlek, kulplar tutamaklar kategorisi altında ulaşabileceğiniz plastik çarklar, plastik volan olarak ta adlandırılmaktadır. PC serisi plastik çarklar 100mm, 125mm, 150mm, 175mm, 200mm çap seçenekleriyle üretilmektedir. E-tekerlek, uygun fiyatlı plastik çark seçeneklerini uygun ödeme koşulları ile sunmaktadır. Plastik çarklar dilerseniz, plastik volan kolu çeşitlerimizle kullanılabilmektedir.  Kollu plastik makine çarkları, üç kollu volan olarak ta adlandırılmaktadır.

Plastik çark/volan kategorisinde yer alan indirimli plastik makine çarkları nı bu kategoriden inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan plastik makine çarkı nı sepetinize atarak kredi kartıyla veya kapıda ödeme avantajıyla satın alabilirsiniz. Plastik makine çarkı ve plastik volan dışında, uygun fiyatlı plastik kol seçeneklerimizi incelemeyi unutmayınız. Keyifli alışverişler dileriz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.