Termoplastik Kauçuk Kaplı ET Serisi Siyah Plastik Tekerlekli ET Serisi Şeffaf Tekerlekli ET Serisi PVC Tekerlekli ET Serisi Poliamid Tekerlekli ET Serisi

Çiftli Sanayi Tekerlekleri

Toplam 73 ürün görüntüleniyor.
1 2 3 4 5

Çiftli Sanayi Tekerlekleri

Çiftli sanayi tekerlekleri genelde aynı yükseklikte tekerlek kullanarak daha fazla yük kapasitesine ihtiyaç duyulan durumlarda kullanılan teker çeşididir. Çiftli sanayi tekerlekleri ürünün veya kullanılan cihazın estetiğini ya da kullanma amacını bozmadan ikili tekerin avantajını kullanarak yük taşıma kapasitesini artırırlar. E-tekerlek, tekerlekler kategorisi altında poliamid teker, pvc teker, termoplastik kauçuk teker, siyah plastik teker ve şeffaf teker opsiyonları mevcuttur. İhtiyacınız olan ürünü kolayca bulabilmek için, sayfamızda sol tarafta bulunan ürün özellikleri kısmından bağlantı tipi, taşıma kapasitesi, tekerlek genişliği gibi çok özellik için aralık seçerek filtreleme yapabilirsiniz.

Çiftli Sanayi Tekerlek Modelleri

ET ZKC serisi PVC çift tekerlekli ürünümüz hafif sanayi tipi ürünüdür. Oynak tabla bağlantılı, oynak frenli tabla bağlantılı, oynak cıvata bağlantılı, oynak frenli cıvata bağlantılı, oynak delik bağlantılı, oynak frenli delik bağlantılı, oynak pim bağlantılı, oynak frenli pim bağlantılı seçenekleri mevcuttur. Çift sanayi tekerleği kategorimizde bulunan ET ZKZ serisi poliamid çift tekerlekli ve hafif sanayi tipi ürünlerdir. Bu ürünümüzde tüm bağlantı çeşitleri uygulanmıştır. ET MKM serisi siyah plastik çift tekerlekli ve hafif sanayi tipi ürünlerdir. Bu ürünümüzde hem oynak hem frenli seçeneklerimiz mevcuttur. ET DKP serisi şeffaf çift tekerlekli ve hafif sanayi tipi ürünlerdir. Aynı şekilde çiftli sanayi tipi tekerleklerimizden ET MKT serisi de termoplastik kauçuk çift tekerlekli ve hafif sanayi tipi ürünlerdir.

Çiftli Sanayi Tekerlek Fiyatları

E-tekerlek.com da buzdolabı, temizlik ekipmanları, mağaza ekipmanları, endüstriyel mutfaklar için özel olarak tasarlanan çiftli sanayi tekerleklerimiz ve diğer pek çok ürünümüzü uygun ve avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. E-tekerlek, keyifli alışverişler.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.