Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
1 2

Ağır Sanayi Tekerlekleri

Ağır sanayi tekerlekleri, farklı ve zor yükleri taşımak için kullanılan, karşısına çıkan ani dirençlere karşı dayanıklı olacak şekilde tasarımı yapılmış ve buna uygun olarak imal edilmiş tekerlek türüdür. Bu tekerlekleri diğer hafif ve orta tip tekerleklerden ayıran en önemli özellikler, teker maşasının içerdiği malzemeler, bilya yatağının yapısı, rulmanların dayanıklılığı olarak öne çıkar. E-tekerlek.com web sitesinde en kaliteli ağır tip sanayi lastiklerini bulmak mümkündür.

Ağır sanayi tekerlekleri şu sanayi tiplerinde daha çok kullanılır; üretim fabrikaları, demir, çelik ve madencilik.

Ağır Sanayi Tekerlek Tipleri

Ağır sanayi tekerlek tipleri, genel olarak şu şekilde sıralanır;

ED serisi;

Poliamid Tekerlek

Kauçuk Tekerlek

Poliüretan Tekerlek

Alüminyum Tekerlek

Döküm Tekerlek

Döküm Üzeri Kauçuk Kaplı Tekerlek

Döküm Üzeri Poliüretan Kaplı Tekerlek

EH Serisi;

Kauçuk Ve Döküm Tekerlek Seçenekleri bulunur.

EX serisinde ise kauçuk tekerlekler yer alır. Tüm tiplerde ağır sanayi tekerlekleri E-tekerlek.com web sitesinde kullanıcılarını bekliyor.

Ağır Sanayi Tekerlekleri Fiyatları

Ağır sanayi tekerlek fiyat aralığı tekerlek tipine göre farklılık gösterir. E-tekerlek.com en kaliteli tekerlekleri en uygun fiyata ve en uygun ödeme seçenekleri ile sunar. Toptan alım imkanı da mümkündür. Ayrıca kredi kartına peşin fiyatına 9 taksit ve 100 TL üzeri ücretsiz kargo fırsatı E-tekerlek web sitesinde kullanıcılarını bekliyor. İhtiyacınız olan ağır sanayi tekerleği çeşitlerine online tekerlek mağazamızdan ulaşabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.