Toplam 19 ürün görüntüleniyor.
1 2

Sanayi Tekeri Fiyatları

Sizler için e-tekerlek.com olarak 1979 senesinden beri hizmet vermektedir. Tekerlek sektörü üzerinde lider bir konuma gelerek sizlerin memnuiyetini sağlayan bir hizmeti vermekten de gurur duymaktayız. Online tekerlek satış mağazamızda tekerlekler, titreşim takozu, menteşe, kulp-tutamağa kadar pek çok ürünü ülkemizin neresinde olursanız olun ihtiyacınız olanları sizlere göndermekteyiz. Sizler için sanayi tekeri fiyatları piyasada en uygun alternatiflerle sunmamızın yanı sıra ihtiyacınız olan tekerlekleri de hızlı-güvenli kargo imkanıyla sizlere doğrudan ulaştırmaktayız. Aynı zamanda yedek tekerlek olarak konseptinize uygun ve çeşitli özelliklere sahip olan tekerleklerin her birini de e-tekerlek.com sitesine erişim sağlayarak görebilmeniz mümkündür.

Sanayi Tekerleri Kategorileri

Sizler adına her zaman en iyisini üretmek ve memnuiyetinizi sağlamak adına çalışmaktayız. Bu nedenle sanayi tekeri fiyatları konusunda sizlere en uygun teklifler sunulur. Satın alabileceğiniz pek çok tekerlek kategori arasında; PVC, Havalı, Gri Kauçuk, Mavi Elastik, Poliamid, Transpalet, Şeffaf, Yüksek Sıcaklığa Dayanımlı, Kauçuk kaplı ve daha fazla tekerleklerin her birini bulmanız da mümkündür.

Tek yapılması gereken e-tekerlek.com sitemizi ziyaret etmektedir. Ana sayfa üzerinde Tekerlekler ve Yedek Tekerlekler sekmelerine tıklayarak kategorilere göre düzenlenen tüm ürünleri görebilirsiniz. Satın alma işlemleriniz için her bir üründe 9 aya da kadar taksit imkanı olmasına karşın ücretsiz kargo hizmeti de sizler için sunulur. Ayrıca bizlere Whatsapp üzerinden de ulaşarak gerekli yardımı da alabilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.