Toplam 23 ürün görüntüleniyor.
1 2

Şişme Teker

Çoğu zaman alışverişlerde veya pazara giderken el arabası gibi taşıyıcı arabalar gerekiyor. Bu ürünler hayatınızı kolaylaştırıyor. Ancak bu gibi taşıyıcı arabaların altına takılan şişme tekerlekler büyük önem taşıyor. Çünkü bu tarz tekerlekler ne kadar dayanıklı ve kaliteli olursa, o kadar uzun süre kullanılabilir. İyi bir şişme tekerlek uzun vadede dayanıklı olmalıdır. Bu yüzden E-tekerlek.com tüm şişme tekerlek ürünleri için doğru adresinizdir. Firmanın sitesinde birbirinden farklı türde şişme tekerlek ürünleri bulunmaktadır. Bu ürünlerin fiyatları malzemesi, taşıma kapasitesi, çapı vb. özelliklere göre değişiklik göstermektedir.

Şişme Tekerlek Fiyatları

Firmanın size sunduğu ürünler arasında MBRH3.50-7x20 2pr Plastik Jantlı Havalı Tekerlek, Çap:340 Bilya Rulmanlı, Plastik Şişme Tekerlek, pnomatik havalı tekerlektir. Tekerleğin göbek kısmında 2 adet bilyalı rulman bulunuyor. Rulman yataklama tipleri en iyi yataklama tipidir. Darbelere karşı dayanıklı olmakla birlikte sessiz ve kolay hareket edebilme özelliğine sahiptir. Plastik jantlı tekerlek ürünleri daha çok kolay taşınabilen yüklerde tercih edilmektedir. Uzun süre kullanılabilir ve yoğun bir bakım gerektirmez. Fiyatı oldukça uygundur. Kaliteli olmasından dolayı yoğun şekilde talep edilen ürünler arasındadır. Bu ve diğer şişme teker ürünleri el arabası, endüstriyel mutfak, tarım makineleri, servis arabası, oyuncak türleri ve çeşitli makinelerde kullanılabilmektedir. Oldukça konforlu ve sarsıntı yapmadan sürüş yapılabilir. Ürün kauçuk kaplamalı olup, birçok çoğu kimyasal maddeye dayanıklılık gösterebilir. Havalı ve iç lastikli tekerlerin titreşim absorbe etme özelliği bulunmaktadır. Ayrıca kullanılan zemine zarar vermez.

Firma sizin için işinize yarayacak her türlü şişme teker ürününü ulaşılabilir fiyatlarla sunuyor. Fiyatlar ürünler özelliklerine göre değişiklik gösteriyor. Ancak bu ürünler arasından dilediğinizi seçebilir ve isterseniz kredi kartınız ile taksit imkanlarından yararlanabilirsiniz. Satın aldığınız ürünlerin tedarik sürelerine ürün açıklamalarından ulaşabilirsiniz. Her türlü soru ve öneri için e-posta adresine mesaj atarak veya 0850 811 64 74'ü arayarak iletişime geçebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.