Blog

Transpalet Tekerleği

01 Temmuz 2019

Farklı sektörlerdeki ürünlerin rahatlıkla taşınmasına olanak tanıyan transpalet çeşitleri, değişik boyutlara ve özelliklere sahip tekerlekler ile kullanılır. Kaliteli malzeme yapısı ile farklı tasarımları hazırlanan transpalet tekerleği, her türlü ağırlığı kolaylıkla taşıma kapasitesine sahiptir.

Dümeni Elinde Sarhoş Tekerler

01 Temmuz 2019

Teker dünyasının en popüler modellerinden biri sarhoş teker modelidir. Bu modelin en önemli özelliği yönlendirme işlemi için dümen sistemine ihtiyaç duymamasıdır. Sarhoş tekerlek modelleri, itme gücü ile yön belirleyen özel tasarımlardır. Birçok kategoride sarhoş teker modelleri tercih edilmektedir.

Yükünüzü Hafifleten Sanayi Tekerleği

01 Temmuz 2019

Pratik ürünler, sanayide ve ekonomi dünyasında her zaman için tercih edilmektedir. İmalat kategorisinde ve diğer kategorilerde sanayi tekerleği, kullanım kategorisinde kolaylık sağlayan arabaların en önemli parçasıdır. Frenli, sabit kasnaklı, oynar kasnaklı ve sarhoş teker modelleri, bu kategoride satılmaktadır.

Ofis Sandalyesi Tekerleği

01 Temmuz 2019

Gün içerisinde ofis alanlarında kalkmadan rahat hareket etmek büyük öneme sahiptir. Özellikle masa çevresinde, oda içerisindeki kısa mesafede bulunan farklı alanlara kolaylıkla ulaşmak, sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturur.

Hareketli Mobilya Kullanımı

01 Temmuz 2019

Ev veya iş yerlerinde kullanılan mobilyalar, hareketli hale getirilerek günlük konfor artırılabilir. Farklı büyüklüklere sahip eşyalar için kullanılan renkli veya şeffaf mobilya tekeri modelleri, değişik taşıma kapasitelerine sahiptir.

Güvenli Kullanım Alanı Yaratan Medikal Tekerlek Çeşitleri

01 Temmuz 2019

Sağlık hizmeti veren kurumların yanı sıra medikal cihazlarda da kullanılan medikal tekerlek modelleri, güvenli kullanım alanı yaratır. Kapalı veya açık mekanlarda farklı amaçlar için kullanılan medikal tekerlek fiyatları taşıdıkları özelliklere göre değişiklik gösterir.

Elektrik Pano Kilidi

01 Temmuz 2019

Farklı binaların elektrik sistemlerini hapseden pano çeşitleri, mutlaka düzenli koruma altında olmalıdır. Özellikle konuda yetersiz kişilerin müdahalesini önlemek adına; elektrik pano kilidi kullanımı büyük öneme sahiptir. Kaliteli malzeme yapısında dayanıklı tasarım ile hazırlanan pano kilitlerinin değerlendirilmesi gerekir. Böylece yetkili kişiler dışında bir başkasının panoyu kullanması veya açması mümkün olmaz.

Ağır Sanayi Tekerleği

01 Temmuz 2019

Teker dünyasında taşıma işleminin pratik bir şekilde gerçekleşmesi için özel tasarım seçenekleri tercih ediliyor. Ağır sanayi tekerleği, bu kategoride üretilen özel ürünlerden biridir. Otomotiv, endüstri, mutfak ekipmanları ve diğer ağır sanayi sektöründe, ağır sanayi tekerleği tercih ediliyor.

Sarhoş Teker Çeşitleri Ve Ürün Özellikleri

26 Haziran 2019

Döner tekerlerin bir diğer adı olan sarhoş tekerlek ürünleri birçok çeşide sahiptir. İlgili kataloglarda görselleri incelenerek anında sipariş edilebilir. Hem tekli hem de toplu alımlarda sarhoş teker ürünlerine özel yüzde ona varan indirimler de yapılıyor. Belli bir fiyat aralığının üstünde alışverişlerini tamamlayan alıcılara kargolar ücretsiz olarak gönderilmektedir.

Oynak Teker Ve Ürün Çeşitliliği

26 Haziran 2019

Başta mobilya tekerleri olmak üzere oynak tekerlek modelleri online mağazalardan dakikalar içerisinde sipariş edilebilir. Belli bir fiyatın üstünde yapılan alışverişlerde oynak teker ürünleri yüzde ona varan indirimlerle alıcılarla buluşuyor. E-tekerlek.com sitesine girip ürünleri inceleyen herkes güvenli ve hesaplı alışveriş yöntemleri ile bu tekerlerin sahibi olabilirler.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.