PMA111010 Plastik Mafsallı Plastik Ayak Çap:110 M10x10mm Civatalı
STOKTA
133,06 TL KDV DAHİL
2000 TL ÜZERİ KARGO BEDAVA
ADET
EMES
133,06 TL KDV DAHİL
Çok Al Az Öde
Miktar
İndirim
16 - 99  Adet
%10 İndirim
100 - 199  Adet
%15 İndirim
%20 İndirim
Teslimat Süresi : 1-3 İş Günü içinde teslim edilir.
Ürün Açıklaması
Toplam Yükseklik (H) (mm)
144
Cıvata Çapı (Ø)
M10
Civata Uzunluğu (L) (mm)
100
Taban Çapı (D) (mm)
110
Denge ayakları, yere bağlantı gerektirmeyen ve makinenin yürümesini engelleyen parçalardır.  Denge ayakları makinelerin güçlü çalışması ile yarattığı titreşimi absorbe eder ve yüzeyi korurlar. Plastik Mafsallı plastik ayaklar, poliamid malzemeden üretilmiş bir taban ve hareketli bir civata mekanizmasından oluşur. Civatanın hareketli oluşu, plastik ayağın düz olmayan ve gönyesi tam yapılmamış zeminlerde veya farklı zemin seviyelerinde kullanımına olanak sağlar. Uygun fiyat ve yaygın kullanım alanları sayesinde piyasada en çok talep gören ürünlerdendir. PMA 11 1010 denge ayağı, taban çapı 110mm, M10 civatalı, cıvata uzunluğu 100mm, toplam 144mm yüksekliğe sahiptir. Farkı ebatlardaki mafsallı denge ayağı seçeneklerine www.e-tekerlek.com adresimizden ulaşıp, denge ayağı satın al butonuyla kolayca alabilirsiniz.