Transpalet Tekerler Ve Ürün Özellikleri

Transpalet Tekerler Ve Ürün Özellikleri

27 Ocak 2020

Alıcıların tercihine sunulan transpalet tekeri ürünleri e-tekerlek.com sitesinde satışa çıkarılıyor. Alüminyum ve kauçuk malzemeleri kullanılarak imal edilen bu tekerlerin birçok farklı kullanım alanı mevcuttur. Otomotiv sektörü dışında sitenin mevcut kategorilerinden temin edilebilen bu tekerler temizlik ekipmanlarında da değerlendirilmeye açıktır.

 

 Transpalet Tekerler ve Satın Alma Seçenekleri

 

 Yumuşak tabanlı transpalet tekeri ürünleri çeşitli indirim oranlarına da ev sahipliği yapıyor. 10 ile 39 adet arasında bu tekerleri sipariş edenlere yüzde beş indirim fırsatı sunulmaktadır. 100'den 5000 adete kadar olan toplu siparişlerde ise yüzde on beşlik indirimler yapılıyor. İsteyenler stokta olma durumuna göre transpalet tekeri çeşitlerini Whatsapp üzerinden sipariş edebilir.

 

 Transpalet Tekeri ve Ürün Özellikleri

 

 Bilya rulmanlı olan bu tekerler de kauçuk ve alüminyum gibi nitelikli kaplama malzemeleri kullanılmıştır. Otomotiv sektöründe sıklıkla tercih edilen bu ürünlerin toplam garanti süreleri ise 24 aydır. Toplamda dört tekerleğin taşıma kapasitesi ise 750 kilodur. Belli bir saate kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya veriliyor ve toplamda üç iş günü içerisinde adreslere teslim ediliyor.

 

 Poliüretan Kaplı Transpalet Tekeri

 

 Sitenin mevcut kategorisinde poliüretan kaplı tekerler de mevcuttur. Söz konusu poliüretan kaplamalar poliamid üzerine yapıldığı için tekerlerin dayanıklılıkları çok daha uzun ömürlü olur. Bu ürünlerin en büyük özellikleri ve kullanım avantajlarının başında ise iz bırakmaması geliyor. Titreşimlere ve darbelere karşı ekstra dayanıklı olan bu tekerler sitenin indirim oranlarından faydalanarak anında sipariş edilebilir.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Poliüretan Nedir? Hangi Alanlarda Kullanılır?
Poliüretanlar; içerisinde en az iki aktif hidrojen bulunduran birkaç kimyasal madde ve bileşen ile girdiği reaksiyon sonucu elde edilen bir polimer maddedir.   Kolay işlenip kolay şekil alabilir olması yüksek yalıtım özelliği, ekolojik olması, yüksek aşınma direnci ve ısıya dayanıklılığı ve aynı zamanda ekonomik olması   endüstriyel alanlarda yüksek oranda kullanılmasına olanak sağlar.
Ağır Sanayi Nedir?
Ağır sanayiyi büyük ürün ve yüksek sermaye yatırımlarıyla üretim araçlarını ve fabrikaları üreten bir model olarak tanımlayabiliriz. Ağır sanayi endüstrisinde(maden, demir çelik, petrol işletmeciliği vb.) Kullanılan makine ve teçhizatların üretilmesine ayrıca bu makine ve teçhizatlarla üretim yapılmasına ve işlenmesine ağır sanayi adı verilir.  
Transpalet Nedir?
Transpalet, hidrolik pompa yardımı ile paket haline getirilmiş ya da muhafazalı parçaları, sınırlı mesafeler ve alanlarda yerleştirmeye yarayan, , güçlü motorlara sahip sıcağa ve soğuğa özel olarak dayanıklı aletlerdir. Transpaletler manüel transpalet ve akülü transpalet şeklinde iki çeşit üretilebilirler.
Amortisör Nedir? Ne İşe Yarar?
Amortisörler   tekerleklerin aşağı yukarı hareketini kontrol eden bir süspansiyon bileşenidir. Otomobil gibi motorlu araçlarda kullanımını baz aldığımızda amortisörün işlevini şöyle tarif edebiliriz;doğası gereği darbe kuvvetini kısmi olarak elemine eden tekerlek kalan darbeyi yaylara iletir. Ve darbe sebebiyle tekerlek yaylar üzerinde salınıma başlar.  
Tekerleğin İcadı
Farkında olmasak da hayatımızın hemen her alanında vazgeçilmez bir unsur olan tekerlek sizce ne zaman icat edildi? Ve kim ne amaçla icat etti? Gelin biraz buna bakalım.
Sarhoş Tekerlek Nedir? Ne İşe Yarar?
Bir diğer adıyla döner tekerlek; tekerlek ile bağlantı kısmının arasında bulunan bilya sayesinde, uygulama alanına sabitlenmiş bağlantı maşasından bağımsız olarak 360 derece dönebilirler.  Bu da bize sarhoş tekerlek kullandığımız uygulamayı kolay hareket ettirebilme ve istediğimiz yöne çevirebilme kabiliyeti sunar. 
OFİS KOLTUĞU TEKERLEK DEĞİŞİMİ
Medikal Tekerlekler Ve Ürün Özellikleri
E-tekerlek.com sitesine giren alıcılar başta medikal tekerlek ürünleri olmak üzere sayısız seçeneklerde sunulan ürünleri inceleyebilirler. Beğenilen ürünler isteğe bağlı olarak Whatsapp üzerinden de pratik bir şekilde sipariş edilebiliyor. Aynı hafta içerisinde kargoya verilen medikal tekerlek ürünlerinin tahmini teslimat süresi ise üç iş günüdür.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.