Emes Tekerlek

Emes Tekerlek

30 Eylül 2017

1998 yılında, Türk ve yabancı kuruluşların katılımı ile çok ortaklı bir şirket olarak kurulan EMES A.Ş., ürettiği 4.000 çeşitten fazla ürün kapasitesiyle, yerli ve yabancı pazarlarda önemli bir yere sahiptir. EMES A.Ş. ,Avrupa’dan Asya ve Afrika’ya kadar 40’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştirir. Bu sektörde, Türkiye’de ilk DIN EN ISO 9001:2008 belgesine sahip olan firma, 8.000m² kapalı alanıyla, son teknolojinin kullanıldığı modern tesislerde hizmet veriyor. Emes tekerlek, kendi sektörü ile ilgili yerli ve yabancı bir çok fuara katılmış ve fuara katılanların ilgi odağı olmuştur.

EMES Tekerlek Tarafından Üretilen Ürünler

Firma tarafından, hafif(EM ve EK serisi), orta (EG ve EZ serisi), ağır (ED, EH ve EX serisi) ve ekstra ağır (EV, EJ ve EW serisi) olmak üzere dört tipte sanayi tekerlekleri üretilmektedir. EMES tekerlek bunların yanında, süpermarket ekipmanları (EY ve ES serisi), hastane ve servis ekipmanları (EC ve ER serisi) ile servis ve mobilya ekipmanları (EB, EF, EL, EN, EP ve ET serisi) tekerlekleri üretir. Firma, müşteri memnuniyetini esas aldığından, yedek tekerlek üretimini de yapıyor. Emes tekerlek medikal sektöründen gelen talepler doğrultusunda, özel olarak ECH serisi tekerlek üretimi de yapıyor.

Firmanın Bayileri

EMES tekerleğin Adana, Bursa, Çorum, Gaziantep, İçel, Kayseri ve Konya illerinde birer, Ankara ve İzmir’de ikişer, İstanbul’da ise beş bayisi bulunur. www.e-tekerlek.com adresinden ihtiyaç duyulan kaliteli tekerlek çeşitlerine, uygun fiyatlarla ulaşılabilir.

 

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Bilya Nedir? Ne İşe Yarar?
Farklı endüstrilerde işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ya da üretilen şeylerin verimliliğinin artması için küçük ama son derece işlevsel parçalar bulunur. İşte bilyalar da bu parçalardan biridir. Rulmanlarda, taşıma sistemlerinde, üretim makinelerinde ve daha çok farklı alanda karşımıza çıkan bilyalar boyut, malzeme ve tasarım bakımından farklı özellikler gösterebilir. Bu da farklı endüstrilere ve ihtiyaçlara karşılık vermesi anlamına gelir. Peki farklı endüstrilerde kullanılan ve işleri...
Termoplastik Nedir? Termoplastik Malzeme Özellikleri
Farklı sektörler, sektörel ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde farklı malzemeler kullanıyor. Malzeme seçiminde dayanıklılık, işlenebilirlik ve maliyet gibi birtakım faktörler mevcut. Tüm bu faktörler için tatmin edici sonuçlar veren termoplastik de sık kullanılan malzemelerden biri. Peki termoplastik nedir ve kullanım alanları nelerdir?
Polyamid Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Farklı endüstriler üretim süreçlerinde, ihtiyaçları dahilinde dayanıklılığı, esnekliği, ısıya karşı dayanıklılığı, maliyetlerinin düşüklüğü ve daha pek çok faktöre bağlı olarak çeşitli malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin ihtiyaçları karşılaması önemli olduğu kadar, maliyetleri düşürmesi ve olabilecek en iyi tüketici ürünlerini ortaya çıkarması da önemlidir. Bu anlamda son yüzyılın en yaygın kullanılan malzemelerinden biri polyamid ya da poliamit olarak karşımıza...
Palet Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Tüm sektörler için depolama ve lojistik süreçleri hayati bir öneme sahiptir. Paletler, depolama ve lojistik süreçlerini kolaylaştırarak hem iş gücü hem de maliyetler bakımından üst düzey bir verimlilik sağlar. Peki palet nedir ve nerelerde kullanılır?
Ağır Sanayi Tekerleği Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Ağır sanayi sektöründe hem hammaddelerin hem de nihai ürünlerin taşınması önemli işlerden biridir. Dolayısıyla lojistik alanında kullanılan araçlar ve bu araçların tekerleri de son derece önemlidir. Peki ağır sanayi tekerleği nedir, ne gibi özellikler sunar ve farklı alanlarda kullanılan ağır sanayi tekerleklerinin kullanım alanları nelerdir?
Havalı Teker Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Taşıma ekipmanlarında kullanılan tekerlek çeşitleri taşıma performansını doğrudan etkiler. Kullanılan tekerleğin tipi taşıma kapasitesini, taşıma konforunu, esnekliği ve gürültüyü belirler. Örneğin dolgu lastikler zorlu koşullarda konforlu bir sürüş yaratmazken içi hava dolu lastiklerde durum tam tersidir. Elbette her iki tekerlek türünün de kendisine göre birtakım avantajları ve dezavantajları bulunur. Peki havalı tekerlek nedir, özellikleri nelerdir, ne gibi avantajlar sunar ve farklı ihtiyaçlara karşılık...
Sanayi Nedir? Sanayi Örnekleri Nelerdir?
Türkiye, organize sanayi bölgelerinin sayısı bakımından dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca çok sayıda limana sahip olması ihracat ve ithalat faaliyetleri bakımından da son derece önemli. Sanayi faaliyetleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gelişim göstermeye devam ediyor. Ülkelerin ekonomik olarak gelişmesini ve toplumsal refahın yükselmesini sağlayan en önemli lokomotiflerden biri olarak kabul edilen sanayi nedir ve sanayi ürünleri nelerdir?
Çelik Nedir? Hammaddesi Nedir?
İnşaat, otomotiv, enerji ve makine de dahil olmak üzere pek çok sektörde kullanılan çelik, bugün üretim süreçlerinin de en önemli malzemelerinden biri durumunda. Sahip olduğu özellikler sayesinde maksimum bir dayanıklılık sunan bu ürün hem ekonomik olması hem de üretim süreçlerinin kolay olması nedeniyle yaygın olarak kullanılıyor. Çelik malzemeler ile hem günlük olarak kullandığımız pek çok araçta hem de devasa yapılarda karşılaşmak mümkün. Peki çelik...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.