Emes Tekerlek Modelleri

Emes Tekerlek Modelleri

24 Haziran 2019

Farklı iş kolları için günlük rutin çalışmaların düzenli gerçekleşmesi adına, taşıma ürünlerinde kullanılacak tekerlekler büyük öneme sahiptir. Özellikle fabrika alanında üretimi gerçekleştirilen tasarımların depolanması, transfer edilmesi ya da farklı noktaları nakil için sağlam yapılı tekerlek çeşitleri kullanılmalıdır.

 

 Bu konuda bir adım öne çıkan emes teker modelleri, değişik iş alanlarının yanı sıra, evlerde ya da günlük yaşamda rahatlıkla değerlendirilmektedir. Çok uygun fiyatlarla kaliteli malzeme yapısıyla tasarımı gerçekleştirilmiş emes tekerlek modelleri, kategori üzerinde sizleri bekliyor.

 

 Farklı Tasarımları ile Emes Tekerlek Modelleri

 

 Geniş ürün yelpazesiyle değişik amaçlar doğrultusunda kullanılabilecek emes teker çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Ortak şekilde tüm ürünler döner tablalı ve frenli tasarım üzerinden kolay kullanım imkanı tanımaktadır.

 - Paliomid

 - Döküm üzere kauçuk tasarım

 - Plastik jantlı havalı tekerlekler

 - Termoplastik kauçuk tekerlek

 

 Kullanım alanlarına bağlı olarak farklı çaplarda ve değişik ağırlıkları kaldıracak ürün çeşitlerini güvenle sipariş verebilirsiniz. Kolay montaj imkanı sağlayan özel tasarım ürünler, gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz işleri tam vaktinde tamamlamanıza olanak tanımaktadır.

 

 Farklı Alanlarda Kullanılabilecek Özel Tasarım Emes Tekerlek Çeşitleri

 

 Emes güvencesi ile elde edebileceğiniz farklı tekerlek modelleri, uygun fiyatlarla kategori üzerinden tercih edilebilir. Fiziksel özelliklerine ve kullanılacak alana bağlı olarak, emes tekerlek çeşitleri arasından seçim yapmak mümkün.

 - Hafif ya da ağır sanayi alanları için tekerlekler

 - Süpermarket ekipman tekerlekleri

 - Hastane ve servis ekipman tekerlek çeşitleri

 - Mobilya ekipmanları için özel tekerlekler

 

 Bu gibi birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımlar arasından seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Transpalet Tekerleği
Farklı sektörlerdeki ürünlerin rahatlıkla taşınmasına olanak tanıyan transpalet çeşitleri, değişik boyutlara ve özelliklere sahip tekerlekler ile kullanılır. Kaliteli malzeme yapısı ile farklı tasarımları hazırlanan transpalet tekerleği , her türlü ağırlığı kolaylıkla taşıma kapasitesine sahiptir.
Dümeni Elinde Sarhoş Tekerler
Teker dünyasının en popüler modellerinden biri sarhoş teker modelidir. Bu modelin en önemli özelliği yönlendirme işlemi için dümen sistemine ihtiyaç duymamasıdır. Sarhoş tekerlek modelleri, itme gücü ile yön belirleyen özel tasarımlardır. Birçok kategoride sarhoş teker modelleri tercih edilmektedir.
Yükünüzü Hafifleten Sanayi Tekerleği
Pratik ürünler, sanayide ve ekonomi dünyasında her zaman için tercih edilmektedir. İmalat kategorisinde ve diğer kategorilerde sanayi tekerleği , kullanım kategorisinde kolaylık sağlayan arabaların en önemli parçasıdır. Frenli, sabit kasnaklı, oynar kasnaklı ve sarhoş teker modelleri, bu kategoride satılmaktadır.
Ofis Sandalyesi Tekerleği
Gün içerisinde ofis alanlarında kalkmadan rahat hareket etmek büyük öneme sahiptir. Özellikle masa çevresinde, oda içerisindeki kısa mesafede bulunan farklı alanlara kolaylıkla ulaşmak, sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturur.
Hareketli Mobilya Kullanımı
Ev veya iş yerlerinde kullanılan mobilyalar, hareketli hale getirilerek günlük konfor artırılabilir. Farklı büyüklüklere sahip eşyalar için kullanılan renkli veya şeffaf mobilya tekeri modelleri, değişik taşıma kapasitelerine sahiptir.
Güvenli Kullanım Alanı Yaratan Medikal Tekerlek Çeşitleri
Sağlık hizmeti veren kurumların yanı sıra medikal cihazlarda da kullanılan medikal tekerlek modelleri, güvenli kullanım alanı yaratır. Kapalı veya açık mekanlarda farklı amaçlar için kullanılan medikal tekerlek fiyatları taşıdıkları özelliklere göre değişiklik gösterir.
Elektrik Pano Kilidi
Farklı binaların elektrik sistemlerini hapseden pano çeşitleri, mutlaka düzenli koruma altında olmalıdır. Özellikle konuda yetersiz kişilerin müdahalesini önlemek adına; elektrik pano kilidi kullanımı büyük öneme sahiptir. Kaliteli malzeme yapısında dayanıklı tasarım ile hazırlanan pano kilitlerinin değerlendirilmesi gerekir. Böylece yetkili kişiler dışında bir başkasının panoyu kullanması veya açması mümkün olmaz.
Ağır Sanayi Tekerleği
Teker dünyasında taşıma işleminin pratik bir şekilde gerçekleşmesi için özel tasarım seçenekleri tercih ediliyor. Ağır sanayi tekerleği , bu kategoride üretilen özel ürünlerden biridir. Otomotiv, endüstri, mutfak ekipmanları ve diğer ağır sanayi sektöründe, ağır sanayi tekerleği tercih ediliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.