Emes Tekerlek Modelleri

Emes Tekerlek Modelleri

24 Haziran 2019

Farklı iş kolları için günlük rutin çalışmaların düzenli gerçekleşmesi adına, taşıma ürünlerinde kullanılacak tekerlekler büyük öneme sahiptir. Özellikle fabrika alanında üretimi gerçekleştirilen tasarımların depolanması, transfer edilmesi ya da farklı noktaları nakil için sağlam yapılı tekerlek çeşitleri kullanılmalıdır.

 

 Bu konuda bir adım öne çıkan emes teker modelleri, değişik iş alanlarının yanı sıra, evlerde ya da günlük yaşamda rahatlıkla değerlendirilmektedir. Çok uygun fiyatlarla kaliteli malzeme yapısıyla tasarımı gerçekleştirilmiş emes tekerlek modelleri, kategori üzerinde sizleri bekliyor.

 

 Farklı Tasarımları ile Emes Tekerlek Modelleri

 

 Geniş ürün yelpazesiyle değişik amaçlar doğrultusunda kullanılabilecek emes teker çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Ortak şekilde tüm ürünler döner tablalı ve frenli tasarım üzerinden kolay kullanım imkanı tanımaktadır.

 - Paliomid

 - Döküm üzere kauçuk tasarım

 - Plastik jantlı havalı tekerlekler

 - Termoplastik kauçuk tekerlek

 

 Kullanım alanlarına bağlı olarak farklı çaplarda ve değişik ağırlıkları kaldıracak ürün çeşitlerini güvenle sipariş verebilirsiniz. Kolay montaj imkanı sağlayan özel tasarım ürünler, gerçekleştirmeyi arzu ettiğiniz işleri tam vaktinde tamamlamanıza olanak tanımaktadır.

 

 Farklı Alanlarda Kullanılabilecek Özel Tasarım Emes Tekerlek Çeşitleri

 

 Emes güvencesi ile elde edebileceğiniz farklı tekerlek modelleri, uygun fiyatlarla kategori üzerinden tercih edilebilir. Fiziksel özelliklerine ve kullanılacak alana bağlı olarak, emes tekerlek çeşitleri arasından seçim yapmak mümkün.

 - Hafif ya da ağır sanayi alanları için tekerlekler

 - Süpermarket ekipman tekerlekleri

 - Hastane ve servis ekipman tekerlek çeşitleri

 - Mobilya ekipmanları için özel tekerlekler

 

 Bu gibi birçok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz tasarımlar arasından seçim gerçekleştirebilirsiniz.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Emes Teker Çeşitleri ve Özellikleri
Ticari açıdan günlük işlerin sağlıklı şekilde devam edebilmesi için, ürünleri taşıma amaçlı teker modelleri büyük öneme sahiptir. Kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanmış kolay montajı gerçekleştirilen emes teker çeşitleri, bu kaliteli marka bünyesinde farklı alanlarda kullanım imkanı tanıyor.
Uzun Ömürlü Mobilya Tekerleri
İhtiyacınız doğrultusunda tercih edeceğiniz mobilya tekeri modelleri, ev ve ofis alanlarında size büyük kolaylık sağlayacak. Taşıma kapasiteleri, tekerlek çapları ve renklerine bağlı olarak geniş bir yelpaze arasından seçim yapmak mümkün. Ayrıca kullanılacak alana uygun şekilde farklı malzemeler üzerinden seçim yaparak, uzun ömürlü tekerlekler arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Siyah plastik, pvc ve poliamid gibi daha pek çok farklı tasarım kategori bünyesinde yer alıyor.
Transpalet Tekeri
Sektöre bağlı olarak yüklerin güvenilir ve hızlı şekilde transfer edilebilmesi için transpaletler büyük öneme sahiptir. Tabii bu araçların en iyi hareket kabiliyetine sahip olması transpalet tekeri üzerinden sağlanır. Böylece kolay ve sessiz hareket edebilme becerisi üzerinden, sağlıklı şekilde ürünlerin transfer edilmesine olarak verilmektedir. Poliamid malzeme yapısıyla üretimi gerçekleştirilen transpalet tekeri, ölçülerine ve şekline bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
Plastik Tekerlek
Çaplarına ve şekline bağlı olarak değişkenlik gösteren plastik tekerlek çeşitleri, daha çok hafif yükler için tercih edilmektedir. Günlük ihtiyacı karşılayan masa, sandalye, dolap ve benzeri gibi pek çok değişik eşya için rahat bir kullanım olanağı tanımaktadır. Tabii özel mekanizma tasarımı sayesinde sanayi alanlarında da kullanım imkanı değerlendiriliyor.
Masa Tekerleği
Geniş ürün yelpazesi altında farklı niteliklere sahip olan masa tekerleği çeşitleri, güvenli şekilde uzun yıllar kullanım imkanı tanımalıdır. Amaca bağlı olarak evlerde, ofislerde ya da restoran ve benzeri iş yerlerinde kullanılacak masalara uygun tekerlek çeşitleri tercih edilmelidir.
Kaliteli Mobilya Tekerleği Çeşitleri
Rahat hareket etme imkanı sağlayan mobilya tekerleği , özellikle ofis alanlarında pratik bir yapı sunmalıdır. Masanın çevresinde sorunsuz hareket etme imkanı vermeli; her alana kolaylıkla ulaşım sağlamalıdır. Koltuk veya diğer mobilya gruplarıyla birlikte insan ağırlığını güvenle taşıyabilecek bir yapıya sahip olmalıdır.
Kaliteli El Arabası Tekeri
Günlük yaşantıda pek çok amaç için kullanılan el arabaları konusunda, mutlaka kaliteli tekerlekler değerlendirilmelidir. Taşınması gereken yükleri hafifleterek her alana transfer imkanı sağlayan el arabaları, büyük kolaylık sağlar.
Teker İmalatı Pratik Çözüm Sunuyor
Tekerlek dünyası, taşıma işleminin pratik bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Özellikle imalat dünyasında iş gücünden tasarruf etmeyi sağlayan tekerler, önemli rol oynamaktadır. Sarhoş, sabit ve fren sistemine sahip teker sistemleri, imalat dünyasında taşıma işlemini üretilen el arabalarında kullanılmaktadır. Taşıma işleminin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan bu ürünler, nakil işlemlerini kolay hale getirmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.