Frenli Tekerlek Kullanım Alanları

Frenli Tekerlek Kullanım Alanları

11 Ocak 2019

frenli teker modelleri

 

Kullanım alanlarına özel olarak üretimi yapılan kaliteli ve dayanıklı tekerlek modellerini en uygun fiyatlarla sunan E-Tekerlek.com'dan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Döner, sabit, vidalı, amortisörlü, havalı ve frenli tekerlek modelleri firma güvencesi ile satılmaktadır.

Kauçuk kaplamalı olan tekerlekler kullanım kolaylığı sunmanın yanında, zemine zarar vermez, çizme ya da boya aşınması yapmaz. Amortisörleri sayesinde karşılaştıkları tümseklerin meydana getirdiği sarsıntıları absorbe ederek titreşimi azaltır.
Böylece taşıdığı malzemelerin sarsıntıdan zarar görmelerini engeller. Makinaların parçalarını da bu sayede korur.

 

 

 

 

 

 

 

kaliteli frenli teker

Frenli Tekerlek Kullanım Alanları ve Avantajları

Tekerlek boyu, yüksekliği, çapı, tabla ebatları ve taşıma kapasitelerine göre farklı kullanım alanlarına sahiptir.

Başlıca frenli tekerlek kullanım alanları:

1. Otomotiv sektörü

2. Konveyör

3. Taşıma araçları

4. Servis araçları

5. Market ya da fabrikalarda kullanılan yük taşıma arabaları

6. Hastane ekipmanları

7. Mobilyalar

8. Konteynırlar

Frenli Tekerlek Özellikleri

Kaliteli tekerlekler bakım gerektirmez ve kolay kolay arıza vermez. Poliüretan, alüminyum, kauçuk, poliamid ve döküm malzemeleri ile üretilmiş olan tekerlekler ortamda bulunan kimyasal sıvılardan zarar görmezler. Titreşimi en aza indirebilen yaylı yapıya sahip tekerleklerin kullanımı kolaydır.

Paslanmaz özellikteki tekerlekler taşıyabilecekleri ağırlıklara göre sınıflandırılmıştır. Ağır sanayi tekerlekleri farklı ölçü ve ebatlara sahiptir. Fren sistemleri sayesinde kontrollü taşıma sağlayan tekerlekler oldukça güvenlidir.

Firmanın kendi garantisi ile sunduğu tekerlek modellerine ve ekipmanlarına, sektördeki en ekonomik fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Transpalet Tekerleği
Farklı sektörlerdeki ürünlerin rahatlıkla taşınmasına olanak tanıyan transpalet çeşitleri, değişik boyutlara ve özelliklere sahip tekerlekler ile kullanılır. Kaliteli malzeme yapısı ile farklı tasarımları hazırlanan transpalet tekerleği , her türlü ağırlığı kolaylıkla taşıma kapasitesine sahiptir.
Dümeni Elinde Sarhoş Tekerler
Teker dünyasının en popüler modellerinden biri sarhoş teker modelidir. Bu modelin en önemli özelliği yönlendirme işlemi için dümen sistemine ihtiyaç duymamasıdır. Sarhoş tekerlek modelleri, itme gücü ile yön belirleyen özel tasarımlardır. Birçok kategoride sarhoş teker modelleri tercih edilmektedir.
Yükünüzü Hafifleten Sanayi Tekerleği
Pratik ürünler, sanayide ve ekonomi dünyasında her zaman için tercih edilmektedir. İmalat kategorisinde ve diğer kategorilerde sanayi tekerleği , kullanım kategorisinde kolaylık sağlayan arabaların en önemli parçasıdır. Frenli, sabit kasnaklı, oynar kasnaklı ve sarhoş teker modelleri, bu kategoride satılmaktadır.
Ofis Sandalyesi Tekerleği
Gün içerisinde ofis alanlarında kalkmadan rahat hareket etmek büyük öneme sahiptir. Özellikle masa çevresinde, oda içerisindeki kısa mesafede bulunan farklı alanlara kolaylıkla ulaşmak, sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturur.
Hareketli Mobilya Kullanımı
Ev veya iş yerlerinde kullanılan mobilyalar, hareketli hale getirilerek günlük konfor artırılabilir. Farklı büyüklüklere sahip eşyalar için kullanılan renkli veya şeffaf mobilya tekeri modelleri, değişik taşıma kapasitelerine sahiptir.
Güvenli Kullanım Alanı Yaratan Medikal Tekerlek Çeşitleri
Sağlık hizmeti veren kurumların yanı sıra medikal cihazlarda da kullanılan medikal tekerlek modelleri, güvenli kullanım alanı yaratır. Kapalı veya açık mekanlarda farklı amaçlar için kullanılan medikal tekerlek fiyatları taşıdıkları özelliklere göre değişiklik gösterir.
Elektrik Pano Kilidi
Farklı binaların elektrik sistemlerini hapseden pano çeşitleri, mutlaka düzenli koruma altında olmalıdır. Özellikle konuda yetersiz kişilerin müdahalesini önlemek adına; elektrik pano kilidi kullanımı büyük öneme sahiptir. Kaliteli malzeme yapısında dayanıklı tasarım ile hazırlanan pano kilitlerinin değerlendirilmesi gerekir. Böylece yetkili kişiler dışında bir başkasının panoyu kullanması veya açması mümkün olmaz.
Ağır Sanayi Tekerleği
Teker dünyasında taşıma işleminin pratik bir şekilde gerçekleşmesi için özel tasarım seçenekleri tercih ediliyor. Ağır sanayi tekerleği , bu kategoride üretilen özel ürünlerden biridir. Otomotiv, endüstri, mutfak ekipmanları ve diğer ağır sanayi sektöründe, ağır sanayi tekerleği tercih ediliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.