Frenli Tekerlek Kullanım Alanları

Frenli Tekerlek Kullanım Alanları

11 Ocak 2019

frenli teker modelleri

 

Kullanım alanlarına özel olarak üretimi yapılan kaliteli ve dayanıklı tekerlek modellerini en uygun fiyatlarla sunan E-Tekerlek.com'dan gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.
Döner, sabit, vidalı, amortisörlü, havalı ve frenli tekerlek modelleri firma güvencesi ile satılmaktadır.

Kauçuk kaplamalı olan tekerlekler kullanım kolaylığı sunmanın yanında, zemine zarar vermez, çizme ya da boya aşınması yapmaz. Amortisörleri sayesinde karşılaştıkları tümseklerin meydana getirdiği sarsıntıları absorbe ederek titreşimi azaltır.
Böylece taşıdığı malzemelerin sarsıntıdan zarar görmelerini engeller. Makinaların parçalarını da bu sayede korur.

 

 

 

 

 

 

 

kaliteli frenli teker

Frenli Tekerlek Kullanım Alanları ve Avantajları

Tekerlek boyu, yüksekliği, çapı, tabla ebatları ve taşıma kapasitelerine göre farklı kullanım alanlarına sahiptir.

Başlıca frenli tekerlek kullanım alanları:

1. Otomotiv sektörü

2. Konveyör

3. Taşıma araçları

4. Servis araçları

5. Market ya da fabrikalarda kullanılan yük taşıma arabaları

6. Hastane ekipmanları

7. Mobilyalar

8. Konteynırlar

Frenli Tekerlek Özellikleri

Kaliteli tekerlekler bakım gerektirmez ve kolay kolay arıza vermez. Poliüretan, alüminyum, kauçuk, poliamid ve döküm malzemeleri ile üretilmiş olan tekerlekler ortamda bulunan kimyasal sıvılardan zarar görmezler. Titreşimi en aza indirebilen yaylı yapıya sahip tekerleklerin kullanımı kolaydır.

Paslanmaz özellikteki tekerlekler taşıyabilecekleri ağırlıklara göre sınıflandırılmıştır. Ağır sanayi tekerlekleri farklı ölçü ve ebatlara sahiptir. Fren sistemleri sayesinde kontrollü taşıma sağlayan tekerlekler oldukça güvenlidir.

Firmanın kendi garantisi ile sunduğu tekerlek modellerine ve ekipmanlarına, sektördeki en ekonomik fiyatlar ve kolay ödeme seçenekleri ile sahip olabilirsiniz.

 

 

 

 

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Medikal Tekerlekler Ve Ürün Özellikleri
E-tekerlek.com sitesine giren alıcılar başta medikal tekerlek ürünleri olmak üzere sayısız seçeneklerde sunulan ürünleri inceleyebilirler. Beğenilen ürünler isteğe bağlı olarak Whatsapp üzerinden de pratik bir şekilde sipariş edilebiliyor. Aynı hafta içerisinde kargoya verilen medikal tekerlek ürünlerinin tahmini teslimat süresi ise üç iş günüdür.
Transpalet Tekerler Ve Ürün Özellikleri
Alıcıların tercihine sunulan transpalet tekeri ürünleri e-tekerlek.com sitesinde satışa çıkarılıyor. Alüminyum ve kauçuk malzemeleri kullanılarak imal edilen bu tekerlerin birçok farklı kullanım alanı mevcuttur. Otomotiv sektörü dışında sitenin mevcut kategorilerinden temin edilebilen bu tekerler temizlik ekipmanlarında da değerlendirilmeye açıktır.
Sanayiye Özel Profesyonel Tekerler
Ağır yüklerin kolaylıkla bir yerden bir yere taşınmasında önemli rol oynayan tekerler, sanayide de kolaylık sağlıyor. Özellikle metal eşya üretimi yapan firmalar, üretim esnasında nakil işlemlerini tekerlekli araçlarla gerçekleştiriyor. Bu araçlar için üretilen   sanayi tekerleği , dayanıklı ve kullanışlı özelliklere sahiptir.
Ofis Sandalyelerine Özel Tekerler
Profesyonel tasarım özelliğine sahip ofis tekerleri, estetik ofis mobilyaların genel görünümü ile birebir uyumlu özelliğe sahiptir. Sağlam, kullanışlı ve pratik özelliğe sahip bu tekerler, ofis koltuklarının hareketini kolaylaştırmaktadır.   Ofis sandalyesi tekerleği , kolay kayabilen, kullanışlı özelliklere sahip modellerdir.
Emes Teker Çeşitleri ve Özellikleri
Ticari açıdan günlük işlerin sağlıklı şekilde devam edebilmesi için, ürünleri taşıma amaçlı teker modelleri büyük öneme sahiptir. Kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanmış kolay montajı gerçekleştirilen emes teker çeşitleri, bu kaliteli marka bünyesinde farklı alanlarda kullanım imkanı tanıyor.
Uzun Ömürlü Mobilya Tekerleri
İhtiyacınız doğrultusunda tercih edeceğiniz mobilya tekeri modelleri, ev ve ofis alanlarında size büyük kolaylık sağlayacak. Taşıma kapasiteleri, tekerlek çapları ve renklerine bağlı olarak geniş bir yelpaze arasından seçim yapmak mümkün. Ayrıca kullanılacak alana uygun şekilde farklı malzemeler üzerinden seçim yaparak, uzun ömürlü tekerlekler arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Siyah plastik, pvc ve poliamid gibi daha pek çok farklı tasarım kategori bünyesinde yer alıyor.
Transpalet Tekeri
Sektöre bağlı olarak yüklerin güvenilir ve hızlı şekilde transfer edilebilmesi için transpaletler büyük öneme sahiptir. Tabii bu araçların en iyi hareket kabiliyetine sahip olması transpalet tekeri üzerinden sağlanır. Böylece kolay ve sessiz hareket edebilme becerisi üzerinden, sağlıklı şekilde ürünlerin transfer edilmesine olarak verilmektedir. Poliamid malzeme yapısıyla üretimi gerçekleştirilen transpalet tekeri, ölçülerine ve şekline bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
Plastik Tekerlek
Çaplarına ve şekline bağlı olarak değişkenlik gösteren plastik tekerlek çeşitleri, daha çok hafif yükler için tercih edilmektedir. Günlük ihtiyacı karşılayan masa, sandalye, dolap ve benzeri gibi pek çok değişik eşya için rahat bir kullanım olanağı tanımaktadır. Tabii özel mekanizma tasarımı sayesinde sanayi alanlarında da kullanım imkanı değerlendiriliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.