Havalı Tekerlek İle Kolay Taşıma

Havalı Tekerlek İle Kolay Taşıma

22 Eylül 2017

Genel olarak havalı tekerlek, sanayilerde veya iş yerlerinde taşıma gereksinimi için kullanılmakta olan ve bazı yüklerin çok ağır olduğu zamanlardan da kolay ve hızlı bir şekilde taşınması için gerekli olan ve sanayilerdeki ağır taşımaları işçiler kolaylıkla taşıması için tasarlanan üründür. Sanayi ve iş yerlerine taşımacılıkta kullanılan bu tekerlekler her zaman insanların işlerini kolay, hızlı ve pratik şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Havalı tekerlek 360 derece dönme özelliği ile bütün taşımacılık sektörlerinde kolaylıkla hareket ettirme yeteneğini sağlar.

Bu özelliği sayesinde ise insanlar çok kolay şekilde yükü taşıyıp ve istenilen yere götürme fırsatı bulurlar. İnsanlar için tasarlanan ve yüklerin taşınmasını hafifleten ve hızlandıran yöntemiyle birlikte insanlara çok fazla avantajlar sağlamaktadır. Bu sayede tekerler ergonomi yapısı ile istenildiği yere götürülerek ve kolay ve hızlı şekilde ağırlıklar götürme yapısına sahiptir. Bu tekerlek çok fazla ağır olan yükleri bile istenildiği gibi götürerek hem kalitesini hem de ergonomi yapısını göstermektedir. Havalı tekerlek modelleri kendi alanlarına göre ve ürünün kalitesine göre farklı şekillerde üretilmektedir. Bu sayede ağır yüklere göre de tasarlanıp istenildiği gibi kolay ve hızlı bir şekilde taşınma görevini gerçekleştirirler. Havalı tekerlek modelleri ve havalı tekerlek fiyatları hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için online satış sitemiz e-tekerlek.com sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Kullanım Alanı

Havalı tekerlek genel olarak sanayilerde ve iş alanlarında kullanılmaktadır. Ancak bu kullanım alanları çok geniş olmaktadır. Fabrikalarda veya mağazaların depolarında, raflara ürünleri yerleştirmek için veya sağlık kuruluşlarına ürünleri yerleştirmek için kullanılmaktadır.

 

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Bilya Nedir? Ne İşe Yarar?
Farklı endüstrilerde işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ya da üretilen şeylerin verimliliğinin artması için küçük ama son derece işlevsel parçalar bulunur. İşte bilyalar da bu parçalardan biridir. Rulmanlarda, taşıma sistemlerinde, üretim makinelerinde ve daha çok farklı alanda karşımıza çıkan bilyalar boyut, malzeme ve tasarım bakımından farklı özellikler gösterebilir. Bu da farklı endüstrilere ve ihtiyaçlara karşılık vermesi anlamına gelir. Peki farklı endüstrilerde kullanılan ve işleri...
Termoplastik Nedir? Termoplastik Malzeme Özellikleri
Farklı sektörler, sektörel ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde farklı malzemeler kullanıyor. Malzeme seçiminde dayanıklılık, işlenebilirlik ve maliyet gibi birtakım faktörler mevcut. Tüm bu faktörler için tatmin edici sonuçlar veren termoplastik de sık kullanılan malzemelerden biri. Peki termoplastik nedir ve kullanım alanları nelerdir?
Polyamid Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Farklı endüstriler üretim süreçlerinde, ihtiyaçları dahilinde dayanıklılığı, esnekliği, ısıya karşı dayanıklılığı, maliyetlerinin düşüklüğü ve daha pek çok faktöre bağlı olarak çeşitli malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin ihtiyaçları karşılaması önemli olduğu kadar, maliyetleri düşürmesi ve olabilecek en iyi tüketici ürünlerini ortaya çıkarması da önemlidir. Bu anlamda son yüzyılın en yaygın kullanılan malzemelerinden biri polyamid ya da poliamit olarak karşımıza...
Palet Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Tüm sektörler için depolama ve lojistik süreçleri hayati bir öneme sahiptir. Paletler, depolama ve lojistik süreçlerini kolaylaştırarak hem iş gücü hem de maliyetler bakımından üst düzey bir verimlilik sağlar. Peki palet nedir ve nerelerde kullanılır?
Ağır Sanayi Tekerleği Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Ağır sanayi sektöründe hem hammaddelerin hem de nihai ürünlerin taşınması önemli işlerden biridir. Dolayısıyla lojistik alanında kullanılan araçlar ve bu araçların tekerleri de son derece önemlidir. Peki ağır sanayi tekerleği nedir, ne gibi özellikler sunar ve farklı alanlarda kullanılan ağır sanayi tekerleklerinin kullanım alanları nelerdir?
Havalı Teker Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Taşıma ekipmanlarında kullanılan tekerlek çeşitleri taşıma performansını doğrudan etkiler. Kullanılan tekerleğin tipi taşıma kapasitesini, taşıma konforunu, esnekliği ve gürültüyü belirler. Örneğin dolgu lastikler zorlu koşullarda konforlu bir sürüş yaratmazken içi hava dolu lastiklerde durum tam tersidir. Elbette her iki tekerlek türünün de kendisine göre birtakım avantajları ve dezavantajları bulunur. Peki havalı tekerlek nedir, özellikleri nelerdir, ne gibi avantajlar sunar ve farklı ihtiyaçlara karşılık...
Sanayi Nedir? Sanayi Örnekleri Nelerdir?
Türkiye, organize sanayi bölgelerinin sayısı bakımından dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca çok sayıda limana sahip olması ihracat ve ithalat faaliyetleri bakımından da son derece önemli. Sanayi faaliyetleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gelişim göstermeye devam ediyor. Ülkelerin ekonomik olarak gelişmesini ve toplumsal refahın yükselmesini sağlayan en önemli lokomotiflerden biri olarak kabul edilen sanayi nedir ve sanayi ürünleri nelerdir?
Çelik Nedir? Hammaddesi Nedir?
İnşaat, otomotiv, enerji ve makine de dahil olmak üzere pek çok sektörde kullanılan çelik, bugün üretim süreçlerinin de en önemli malzemelerinden biri durumunda. Sahip olduğu özellikler sayesinde maksimum bir dayanıklılık sunan bu ürün hem ekonomik olması hem de üretim süreçlerinin kolay olması nedeniyle yaygın olarak kullanılıyor. Çelik malzemeler ile hem günlük olarak kullandığımız pek çok araçta hem de devasa yapılarda karşılaşmak mümkün. Peki çelik...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.