Kaliteli Mobilya Tekerleği Çeşitleri

Kaliteli Mobilya Tekerleği Çeşitleri

09 Eylül 2019

Rahat hareket etme imkanı sağlayan mobilya tekerleği, özellikle ofis alanlarında pratik bir yapı sunmalıdır. Masanın çevresinde sorunsuz hareket etme imkanı vermeli; her alana kolaylıkla ulaşım sağlamalıdır. Koltuk veya diğer mobilya gruplarıyla birlikte insan ağırlığını güvenle taşıyabilecek bir yapıya sahip olmalıdır.

 

 Çapına, taşıma kapasitesine ve renk ile modeline bağlı olarak kategori üzerinden dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Kaliteli üretim ile hayata geçirilmiş tekerlek modelleri, farklı mobilya gruplarınızda güvenle kullanım imkanı vermektedir.

 

 Özelliklerine Göre Farklı Mobilya Tekerlekleri

 

 Geniş ürün yelpazesi altında taşıma kapasitesiyle model yapısına bağlı olarak, kategori üzerinden dilediğiniz mobilya tekerleği seçimini yapabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de dekoratif bir yapı oluşturan tekerlekler, kullanılacak eşyaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

 - Poliamid ürünler

 - PVC tasarımları

 - Siyah plastik modeller

 - Şeffaf tasarımlar

 - Metalik ürünler

 

 Kullanım Alanlarına Uygun Şekilde Farklı Mobilya Tekerleği

 

 Ev ve ofis alanlarındaki farklı eşyalarda kullanılabilecek pek çok mobilya tekerleği bulunmaktadır. Başta ofis sandalyeleri olmak üzere koltuk takımları, masalar, sehpa ya da bu gibi daha pek çok eşya için değerlendirilebilir. Önemli olan uyum sağlaması ve uzun yıllar dayanıklı kullanım imkanı vermesidir. Krom ve PVC kaplı, oynak civata özelliğine sahip tasarımlar isteklerinize uygun geniş bir yelpaze altında fırsat sunuyor.

 

 Uygun Fiyatlarla Kaliteli Mobilya Tekerlek Ürünleri

 

 Dayanıklı ve kaliteli malzeme yapısıyla üretilmiş mobilya tekerleklerini, uygun fiyatlarla kategori üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kullanacağınız alana ve kişisel isteklerinize bağlı olarak, dilediğiniz tekerleği güvenle satın alabilirsiniz.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Transpalet Tekeri
Sektöre bağlı olarak yüklerin güvenilir ve hızlı şekilde transfer edilebilmesi için transpaletler büyük öneme sahiptir. Tabii bu araçların en iyi hareket kabiliyetine sahip olması transpalet tekeri üzerinden sağlanır. Böylece kolay ve sessiz hareket edebilme becerisi üzerinden, sağlıklı şekilde ürünlerin transfer edilmesine olarak verilmektedir. Poliamid malzeme yapısıyla üretimi gerçekleştirilen transpalet tekeri, ölçülerine ve şekline bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
Plastik Tekerlek
Çaplarına ve şekline bağlı olarak değişkenlik gösteren plastik tekerlek çeşitleri, daha çok hafif yükler için tercih edilmektedir. Günlük ihtiyacı karşılayan masa, sandalye, dolap ve benzeri gibi pek çok değişik eşya için rahat bir kullanım olanağı tanımaktadır. Tabii özel mekanizma tasarımı sayesinde sanayi alanlarında da kullanım imkanı değerlendiriliyor.
Masa Tekerleği
Geniş ürün yelpazesi altında farklı niteliklere sahip olan masa tekerleği çeşitleri, güvenli şekilde uzun yıllar kullanım imkanı tanımalıdır. Amaca bağlı olarak evlerde, ofislerde ya da restoran ve benzeri iş yerlerinde kullanılacak masalara uygun tekerlek çeşitleri tercih edilmelidir.
Kaliteli Mobilya Tekerleği Çeşitleri
Rahat hareket etme imkanı sağlayan mobilya tekerleği , özellikle ofis alanlarında pratik bir yapı sunmalıdır. Masanın çevresinde sorunsuz hareket etme imkanı vermeli; her alana kolaylıkla ulaşım sağlamalıdır. Koltuk veya diğer mobilya gruplarıyla birlikte insan ağırlığını güvenle taşıyabilecek bir yapıya sahip olmalıdır.
Kaliteli El Arabası Tekeri
Günlük yaşantıda pek çok amaç için kullanılan el arabaları konusunda, mutlaka kaliteli tekerlekler değerlendirilmelidir. Taşınması gereken yükleri hafifleterek her alana transfer imkanı sağlayan el arabaları, büyük kolaylık sağlar.
Teker İmalatı Pratik Çözüm Sunuyor
Tekerlek dünyası, taşıma işleminin pratik bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Özellikle imalat dünyasında iş gücünden tasarruf etmeyi sağlayan tekerler, önemli rol oynamaktadır. Sarhoş, sabit ve fren sistemine sahip teker sistemleri, imalat dünyasında taşıma işlemini üretilen el arabalarında kullanılmaktadır. Taşıma işleminin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan bu ürünler, nakil işlemlerini kolay hale getirmektedir.
Sanayi Tekerleklerinin Adresi E-Tekerlek Sitesi
Eşyaların taşınmasında, sedyelerde ve sandalyelerde kullandığımız tekerlekler her ne kadar göze görünmese de büyük kolaylık sağladıkları yadsınamaz. Ne kadar rahatlık ve konfor sağladıklarını ancak kırıldıklarında anlıyoruz. Hızlı şekilde yenisinin takılması için yeni tekerlek arayışı içine giriyoruz. Bu konuda fazla arayış içine girmeniz gerekmiyor. İster bireysel isterseniz kurumsal olarak her türlü tekerlek ihtiyaçlarınızı teker market sitesi olan e-tekerlek.com ’da bulabilirsiniz.
Sanayi Dünyasında Rulmanlı Tekerlek
Pratik çözümler, sanayinin ve imalat dünyasının gelişiminde önemli rol oynamıştır. Sarhoş, rulmanlı, poliamid, şeffaf ve plastik kategorilerde üretilen ürünler, kullanılan sektöre göre farklılık göstermektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.