Kaliteli Mobilya Tekerleği Çeşitleri

Kaliteli Mobilya Tekerleği Çeşitleri

09 Eylül 2019

Rahat hareket etme imkanı sağlayan mobilya tekerleği, özellikle ofis alanlarında pratik bir yapı sunmalıdır. Masanın çevresinde sorunsuz hareket etme imkanı vermeli; her alana kolaylıkla ulaşım sağlamalıdır. Koltuk veya diğer mobilya gruplarıyla birlikte insan ağırlığını güvenle taşıyabilecek bir yapıya sahip olmalıdır.

 

 Çapına, taşıma kapasitesine ve renk ile modeline bağlı olarak kategori üzerinden dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Kaliteli üretim ile hayata geçirilmiş tekerlek modelleri, farklı mobilya gruplarınızda güvenle kullanım imkanı vermektedir.

 

 Özelliklerine Göre Farklı Mobilya Tekerlekleri

 

 Geniş ürün yelpazesi altında taşıma kapasitesiyle model yapısına bağlı olarak, kategori üzerinden dilediğiniz mobilya tekerleği seçimini yapabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de dekoratif bir yapı oluşturan tekerlekler, kullanılacak eşyaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

 - Poliamid ürünler

 - PVC tasarımları

 - Siyah plastik modeller

 - Şeffaf tasarımlar

 - Metalik ürünler

 

 Kullanım Alanlarına Uygun Şekilde Farklı Mobilya Tekerleği

 

 Ev ve ofis alanlarındaki farklı eşyalarda kullanılabilecek pek çok mobilya tekerleği bulunmaktadır. Başta ofis sandalyeleri olmak üzere koltuk takımları, masalar, sehpa ya da bu gibi daha pek çok eşya için değerlendirilebilir. Önemli olan uyum sağlaması ve uzun yıllar dayanıklı kullanım imkanı vermesidir. Krom ve PVC kaplı, oynak civata özelliğine sahip tasarımlar isteklerinize uygun geniş bir yelpaze altında fırsat sunuyor.

 

 Uygun Fiyatlarla Kaliteli Mobilya Tekerlek Ürünleri

 

 Dayanıklı ve kaliteli malzeme yapısıyla üretilmiş mobilya tekerleklerini, uygun fiyatlarla kategori üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kullanacağınız alana ve kişisel isteklerinize bağlı olarak, dilediğiniz tekerleği güvenle satın alabilirsiniz.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Medikal Tekerlekler Ve Ürün Özellikleri
E-tekerlek.com sitesine giren alıcılar başta medikal tekerlek ürünleri olmak üzere sayısız seçeneklerde sunulan ürünleri inceleyebilirler. Beğenilen ürünler isteğe bağlı olarak Whatsapp üzerinden de pratik bir şekilde sipariş edilebiliyor. Aynı hafta içerisinde kargoya verilen medikal tekerlek ürünlerinin tahmini teslimat süresi ise üç iş günüdür.
Transpalet Tekerler Ve Ürün Özellikleri
Alıcıların tercihine sunulan transpalet tekeri ürünleri e-tekerlek.com sitesinde satışa çıkarılıyor. Alüminyum ve kauçuk malzemeleri kullanılarak imal edilen bu tekerlerin birçok farklı kullanım alanı mevcuttur. Otomotiv sektörü dışında sitenin mevcut kategorilerinden temin edilebilen bu tekerler temizlik ekipmanlarında da değerlendirilmeye açıktır.
Sanayiye Özel Profesyonel Tekerler
Ağır yüklerin kolaylıkla bir yerden bir yere taşınmasında önemli rol oynayan tekerler, sanayide de kolaylık sağlıyor. Özellikle metal eşya üretimi yapan firmalar, üretim esnasında nakil işlemlerini tekerlekli araçlarla gerçekleştiriyor. Bu araçlar için üretilen   sanayi tekerleği , dayanıklı ve kullanışlı özelliklere sahiptir.
Ofis Sandalyelerine Özel Tekerler
Profesyonel tasarım özelliğine sahip ofis tekerleri, estetik ofis mobilyaların genel görünümü ile birebir uyumlu özelliğe sahiptir. Sağlam, kullanışlı ve pratik özelliğe sahip bu tekerler, ofis koltuklarının hareketini kolaylaştırmaktadır.   Ofis sandalyesi tekerleği , kolay kayabilen, kullanışlı özelliklere sahip modellerdir.
Emes Teker Çeşitleri ve Özellikleri
Ticari açıdan günlük işlerin sağlıklı şekilde devam edebilmesi için, ürünleri taşıma amaçlı teker modelleri büyük öneme sahiptir. Kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanmış kolay montajı gerçekleştirilen emes teker çeşitleri, bu kaliteli marka bünyesinde farklı alanlarda kullanım imkanı tanıyor.
Uzun Ömürlü Mobilya Tekerleri
İhtiyacınız doğrultusunda tercih edeceğiniz mobilya tekeri modelleri, ev ve ofis alanlarında size büyük kolaylık sağlayacak. Taşıma kapasiteleri, tekerlek çapları ve renklerine bağlı olarak geniş bir yelpaze arasından seçim yapmak mümkün. Ayrıca kullanılacak alana uygun şekilde farklı malzemeler üzerinden seçim yaparak, uzun ömürlü tekerlekler arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Siyah plastik, pvc ve poliamid gibi daha pek çok farklı tasarım kategori bünyesinde yer alıyor.
Transpalet Tekeri
Sektöre bağlı olarak yüklerin güvenilir ve hızlı şekilde transfer edilebilmesi için transpaletler büyük öneme sahiptir. Tabii bu araçların en iyi hareket kabiliyetine sahip olması transpalet tekeri üzerinden sağlanır. Böylece kolay ve sessiz hareket edebilme becerisi üzerinden, sağlıklı şekilde ürünlerin transfer edilmesine olarak verilmektedir. Poliamid malzeme yapısıyla üretimi gerçekleştirilen transpalet tekeri, ölçülerine ve şekline bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
Plastik Tekerlek
Çaplarına ve şekline bağlı olarak değişkenlik gösteren plastik tekerlek çeşitleri, daha çok hafif yükler için tercih edilmektedir. Günlük ihtiyacı karşılayan masa, sandalye, dolap ve benzeri gibi pek çok değişik eşya için rahat bir kullanım olanağı tanımaktadır. Tabii özel mekanizma tasarımı sayesinde sanayi alanlarında da kullanım imkanı değerlendiriliyor.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.