Kaliteli Mobilya Tekerleği Çeşitleri

Kaliteli Mobilya Tekerleği Çeşitleri

09 Eylül 2019

Rahat hareket etme imkanı sağlayan mobilya tekerleği, özellikle ofis alanlarında pratik bir yapı sunmalıdır. Masanın çevresinde sorunsuz hareket etme imkanı vermeli; her alana kolaylıkla ulaşım sağlamalıdır. Koltuk veya diğer mobilya gruplarıyla birlikte insan ağırlığını güvenle taşıyabilecek bir yapıya sahip olmalıdır.

 

 Çapına, taşıma kapasitesine ve renk ile modeline bağlı olarak kategori üzerinden dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Kaliteli üretim ile hayata geçirilmiş tekerlek modelleri, farklı mobilya gruplarınızda güvenle kullanım imkanı vermektedir.

 

 Özelliklerine Göre Farklı Mobilya Tekerlekleri

 

 Geniş ürün yelpazesi altında taşıma kapasitesiyle model yapısına bağlı olarak, kategori üzerinden dilediğiniz mobilya tekerleği seçimini yapabilirsiniz. Hem kullanışlı hem de dekoratif bir yapı oluşturan tekerlekler, kullanılacak eşyaya bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

 - Poliamid ürünler

 - PVC tasarımları

 - Siyah plastik modeller

 - Şeffaf tasarımlar

 - Metalik ürünler

 

 Kullanım Alanlarına Uygun Şekilde Farklı Mobilya Tekerleği

 

 Ev ve ofis alanlarındaki farklı eşyalarda kullanılabilecek pek çok mobilya tekerleği bulunmaktadır. Başta ofis sandalyeleri olmak üzere koltuk takımları, masalar, sehpa ya da bu gibi daha pek çok eşya için değerlendirilebilir. Önemli olan uyum sağlaması ve uzun yıllar dayanıklı kullanım imkanı vermesidir. Krom ve PVC kaplı, oynak civata özelliğine sahip tasarımlar isteklerinize uygun geniş bir yelpaze altında fırsat sunuyor.

 

 Uygun Fiyatlarla Kaliteli Mobilya Tekerlek Ürünleri

 

 Dayanıklı ve kaliteli malzeme yapısıyla üretilmiş mobilya tekerleklerini, uygun fiyatlarla kategori üzerinden sipariş verebilirsiniz. Kullanacağınız alana ve kişisel isteklerinize bağlı olarak, dilediğiniz tekerleği güvenle satın alabilirsiniz.

Tüm tekerlek ürünlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Bilya Nedir? Ne İşe Yarar?
Farklı endüstrilerde işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ya da üretilen şeylerin verimliliğinin artması için küçük ama son derece işlevsel parçalar bulunur. İşte bilyalar da bu parçalardan biridir. Rulmanlarda, taşıma sistemlerinde, üretim makinelerinde ve daha çok farklı alanda karşımıza çıkan bilyalar boyut, malzeme ve tasarım bakımından farklı özellikler gösterebilir. Bu da farklı endüstrilere ve ihtiyaçlara karşılık vermesi anlamına gelir. Peki farklı endüstrilerde kullanılan ve işleri...
Termoplastik Nedir? Termoplastik Malzeme Özellikleri
Farklı sektörler, sektörel ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde farklı malzemeler kullanıyor. Malzeme seçiminde dayanıklılık, işlenebilirlik ve maliyet gibi birtakım faktörler mevcut. Tüm bu faktörler için tatmin edici sonuçlar veren termoplastik de sık kullanılan malzemelerden biri. Peki termoplastik nedir ve kullanım alanları nelerdir?
Polyamid Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Farklı endüstriler üretim süreçlerinde, ihtiyaçları dahilinde dayanıklılığı, esnekliği, ısıya karşı dayanıklılığı, maliyetlerinin düşüklüğü ve daha pek çok faktöre bağlı olarak çeşitli malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin ihtiyaçları karşılaması önemli olduğu kadar, maliyetleri düşürmesi ve olabilecek en iyi tüketici ürünlerini ortaya çıkarması da önemlidir. Bu anlamda son yüzyılın en yaygın kullanılan malzemelerinden biri polyamid ya da poliamit olarak karşımıza...
Palet Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Tüm sektörler için depolama ve lojistik süreçleri hayati bir öneme sahiptir. Paletler, depolama ve lojistik süreçlerini kolaylaştırarak hem iş gücü hem de maliyetler bakımından üst düzey bir verimlilik sağlar. Peki palet nedir ve nerelerde kullanılır?
Ağır Sanayi Tekerleği Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Ağır sanayi sektöründe hem hammaddelerin hem de nihai ürünlerin taşınması önemli işlerden biridir. Dolayısıyla lojistik alanında kullanılan araçlar ve bu araçların tekerleri de son derece önemlidir. Peki ağır sanayi tekerleği nedir, ne gibi özellikler sunar ve farklı alanlarda kullanılan ağır sanayi tekerleklerinin kullanım alanları nelerdir?
Havalı Teker Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Taşıma ekipmanlarında kullanılan tekerlek çeşitleri taşıma performansını doğrudan etkiler. Kullanılan tekerleğin tipi taşıma kapasitesini, taşıma konforunu, esnekliği ve gürültüyü belirler. Örneğin dolgu lastikler zorlu koşullarda konforlu bir sürüş yaratmazken içi hava dolu lastiklerde durum tam tersidir. Elbette her iki tekerlek türünün de kendisine göre birtakım avantajları ve dezavantajları bulunur. Peki havalı tekerlek nedir, özellikleri nelerdir, ne gibi avantajlar sunar ve farklı ihtiyaçlara karşılık...
Sanayi Nedir? Sanayi Örnekleri Nelerdir?
Türkiye, organize sanayi bölgelerinin sayısı bakımından dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca çok sayıda limana sahip olması ihracat ve ithalat faaliyetleri bakımından da son derece önemli. Sanayi faaliyetleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gelişim göstermeye devam ediyor. Ülkelerin ekonomik olarak gelişmesini ve toplumsal refahın yükselmesini sağlayan en önemli lokomotiflerden biri olarak kabul edilen sanayi nedir ve sanayi ürünleri nelerdir?
Çelik Nedir? Hammaddesi Nedir?
İnşaat, otomotiv, enerji ve makine de dahil olmak üzere pek çok sektörde kullanılan çelik, bugün üretim süreçlerinin de en önemli malzemelerinden biri durumunda. Sahip olduğu özellikler sayesinde maksimum bir dayanıklılık sunan bu ürün hem ekonomik olması hem de üretim süreçlerinin kolay olması nedeniyle yaygın olarak kullanılıyor. Çelik malzemeler ile hem günlük olarak kullandığımız pek çok araçta hem de devasa yapılarda karşılaşmak mümkün. Peki çelik...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.