Mobilya Tekerleği Çeşitleri

Mobilya Tekerleği Çeşitleri

24 Haziran 2019

İhtiyacınız olan mobilya tekerleği geniş ürün yelpazesiyle kategori bünyesinde sizleri bekliyor. Kaliteli malzeme yapısı ve uyumlu tasarımı sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz. Farklı taşıma kapasitelerine sahip, renk ve çapına bağlı olarak uyumlu tekerlek çeşitlerinin montajını rahatlıkla gerçekleştirmeniz mümkün. Kullanacağınız alana uygun malzeme yapısıyla mobilya tekeri seçenekleri sizleri bekliyor. Siyah plastik malzeme, PVC ve poliamid gibi yapılarına sahip tasarımlar kategori içerisinde yer almaktadır.

 

 Her Açıdan Rahat Kullanım İmkanı Mobilya Tekerleği Çeşitleri

 

 Geniş ürün yelpazesi ile mobilya tekerleği arasından seçim yapabilir ve farklı amaçlarla kullanabilirsiniz. Fiziksel olarak sağladığı ayrıcalığın yanı sıra, etkileyici dekoratif yapıyı montajı yapılacak ürüne taşıyorlar.

 - Küre tekerlek modeli

 - Şeffaf tekerlekler

 - Çift kasnaklı plastik mobilya tekerlekleri

 - PVC tekerlekleri

 - Poliamid tekerlekler

 Bu gibi birçok model tasarımları arasından, kullanacağınız ürüne uygun seçim şansı sunulmuş durumda. Çok uygun fiyatlarla elde edebileceğiniz kaliteli tekerlek modelleri, farklı tasarımları ve dayanıklı yapısı sayesinde uzun yıllar kullanım imkanı vadediyor.

 

 Farklı Amaçlarla Mobilya Tekeri Kullanımı

 

 Değerlendirmek istediğiniz amaca bağlı olarak değişik mobilya tekeri çeşitleri kategori üzerinden değerlendirilebilir. Eskimiş olan mobilyalarınızı yenilemek maksatlı, değişik tasarımlar üzerinden seçim gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca oynar tabanlı tasarımlarıyla eşyaları farklı yerlere taşıma imkanı da sağlanmış durumda.

 

 Evlerdeki mobilyaların dekoratif yapısını renklendirebilir; ofis alanlarında daha pratik bir kullanım imkanı elde edebilirsiniz. Farklı özelliklere sahip olan mobilya tekerlekleri arasından seçim yaparak, çok uygun fiyatlarla dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Bilya Nedir? Ne İşe Yarar?
Farklı endüstrilerde işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ya da üretilen şeylerin verimliliğinin artması için küçük ama son derece işlevsel parçalar bulunur. İşte bilyalar da bu parçalardan biridir. Rulmanlarda, taşıma sistemlerinde, üretim makinelerinde ve daha çok farklı alanda karşımıza çıkan bilyalar boyut, malzeme ve tasarım bakımından farklı özellikler gösterebilir. Bu da farklı endüstrilere ve ihtiyaçlara karşılık vermesi anlamına gelir. Peki farklı endüstrilerde kullanılan ve işleri...
Termoplastik Nedir? Termoplastik Malzeme Özellikleri
Farklı sektörler, sektörel ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde farklı malzemeler kullanıyor. Malzeme seçiminde dayanıklılık, işlenebilirlik ve maliyet gibi birtakım faktörler mevcut. Tüm bu faktörler için tatmin edici sonuçlar veren termoplastik de sık kullanılan malzemelerden biri. Peki termoplastik nedir ve kullanım alanları nelerdir?
Polyamid Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Farklı endüstriler üretim süreçlerinde, ihtiyaçları dahilinde dayanıklılığı, esnekliği, ısıya karşı dayanıklılığı, maliyetlerinin düşüklüğü ve daha pek çok faktöre bağlı olarak çeşitli malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin ihtiyaçları karşılaması önemli olduğu kadar, maliyetleri düşürmesi ve olabilecek en iyi tüketici ürünlerini ortaya çıkarması da önemlidir. Bu anlamda son yüzyılın en yaygın kullanılan malzemelerinden biri polyamid ya da poliamit olarak karşımıza...
Palet Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Tüm sektörler için depolama ve lojistik süreçleri hayati bir öneme sahiptir. Paletler, depolama ve lojistik süreçlerini kolaylaştırarak hem iş gücü hem de maliyetler bakımından üst düzey bir verimlilik sağlar. Peki palet nedir ve nerelerde kullanılır?
Ağır Sanayi Tekerleği Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Ağır sanayi sektöründe hem hammaddelerin hem de nihai ürünlerin taşınması önemli işlerden biridir. Dolayısıyla lojistik alanında kullanılan araçlar ve bu araçların tekerleri de son derece önemlidir. Peki ağır sanayi tekerleği nedir, ne gibi özellikler sunar ve farklı alanlarda kullanılan ağır sanayi tekerleklerinin kullanım alanları nelerdir?
Havalı Teker Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Taşıma ekipmanlarında kullanılan tekerlek çeşitleri taşıma performansını doğrudan etkiler. Kullanılan tekerleğin tipi taşıma kapasitesini, taşıma konforunu, esnekliği ve gürültüyü belirler. Örneğin dolgu lastikler zorlu koşullarda konforlu bir sürüş yaratmazken içi hava dolu lastiklerde durum tam tersidir. Elbette her iki tekerlek türünün de kendisine göre birtakım avantajları ve dezavantajları bulunur. Peki havalı tekerlek nedir, özellikleri nelerdir, ne gibi avantajlar sunar ve farklı ihtiyaçlara karşılık...
Sanayi Nedir? Sanayi Örnekleri Nelerdir?
Türkiye, organize sanayi bölgelerinin sayısı bakımından dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca çok sayıda limana sahip olması ihracat ve ithalat faaliyetleri bakımından da son derece önemli. Sanayi faaliyetleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gelişim göstermeye devam ediyor. Ülkelerin ekonomik olarak gelişmesini ve toplumsal refahın yükselmesini sağlayan en önemli lokomotiflerden biri olarak kabul edilen sanayi nedir ve sanayi ürünleri nelerdir?
Çelik Nedir? Hammaddesi Nedir?
İnşaat, otomotiv, enerji ve makine de dahil olmak üzere pek çok sektörde kullanılan çelik, bugün üretim süreçlerinin de en önemli malzemelerinden biri durumunda. Sahip olduğu özellikler sayesinde maksimum bir dayanıklılık sunan bu ürün hem ekonomik olması hem de üretim süreçlerinin kolay olması nedeniyle yaygın olarak kullanılıyor. Çelik malzemeler ile hem günlük olarak kullandığımız pek çok araçta hem de devasa yapılarda karşılaşmak mümkün. Peki çelik...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.