Paslanmaz Makina Ayakları

Paslanmaz Makina Ayakları

01 Temmuz 2018

Tekerlek sektöründe lider haline gelen tekerlek çeşitleri, denge ayağı, titreşim takozu, menteşe gibi ürünlerin tedariki konusunda uzman olan E-tekerlek.com ürünlerini Türkiye'nin her noktasına ulaştırmaktadır. Depolarında bulunan binlerce çeşit hazır ürün stoklarını sipariş vermeniz halinde aynı gün kargo gönderimi ve uygun ödeme seçenekleri ile avantajlı fiyatlar sağlanmaktadır. Aradığınız tüm ürünleri kolay bulmanız için tasarlanan online tekerlek satış mağazamızda sizin için gerekli olan paslanmaz makina ayakları ürünlerine kolaylıkla ulaşarak sipariş vermeniz mümkün olmaktadır. Dilerseniz telefon ve mail yoluyla iletişim sağlayarak destek talebinde bulunabilirsiniz.

Makine Ayakları Fiyatları

Üretim ve imalat sektöründe pek çok makine için ihtiyaç durumuna gelmiş parçalardan biri olan paslanmaz makina ayakları su dahil pek çok kimyasala karşıda çok fazla dayanıklı olması nedeniyle birçok sektörde özellikle tercih edilmektedir. Özellikle gıda firmalarının makinelerinde ve medikal sektördeki makinelerde yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Birçok önemli özellik barındıran makine ayakları güvenli çalışma ortamı sağlamasının yanı sıra ortam gürültüsünü de büyük ölçüde azaltır ve titreşimi engelleyerek makinenin temas yüzeylerini korumada etki eder.

Makine Ayak Seçimi

Denge ayakları kategorisinde yer alan paslanmaz makine ayakları kauçuk tabanlı ve INOX saç gövdeli olarak üretimi sağlanmaktadır. Ayak seçimi yaparken taban çapı, cıvata uzunluğu, taşıma kapasitesi, civata çapı dikkat edilmesi gereken ölçüler arasında yer almaktadır. Gerekli tüm ölçüleri sitede rahat bir şekilde bulabilirsiniz.

 

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Bilya Nedir? Ne İşe Yarar?
Farklı endüstrilerde işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ya da üretilen şeylerin verimliliğinin artması için küçük ama son derece işlevsel parçalar bulunur. İşte bilyalar da bu parçalardan biridir. Rulmanlarda, taşıma sistemlerinde, üretim makinelerinde ve daha çok farklı alanda karşımıza çıkan bilyalar boyut, malzeme ve tasarım bakımından farklı özellikler gösterebilir. Bu da farklı endüstrilere ve ihtiyaçlara karşılık vermesi anlamına gelir. Peki farklı endüstrilerde kullanılan ve işleri...
Termoplastik Nedir? Termoplastik Malzeme Özellikleri
Farklı sektörler, sektörel ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde farklı malzemeler kullanıyor. Malzeme seçiminde dayanıklılık, işlenebilirlik ve maliyet gibi birtakım faktörler mevcut. Tüm bu faktörler için tatmin edici sonuçlar veren termoplastik de sık kullanılan malzemelerden biri. Peki termoplastik nedir ve kullanım alanları nelerdir?
Polyamid Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Farklı endüstriler üretim süreçlerinde, ihtiyaçları dahilinde dayanıklılığı, esnekliği, ısıya karşı dayanıklılığı, maliyetlerinin düşüklüğü ve daha pek çok faktöre bağlı olarak çeşitli malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin ihtiyaçları karşılaması önemli olduğu kadar, maliyetleri düşürmesi ve olabilecek en iyi tüketici ürünlerini ortaya çıkarması da önemlidir. Bu anlamda son yüzyılın en yaygın kullanılan malzemelerinden biri polyamid ya da poliamit olarak karşımıza...
Palet Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Tüm sektörler için depolama ve lojistik süreçleri hayati bir öneme sahiptir. Paletler, depolama ve lojistik süreçlerini kolaylaştırarak hem iş gücü hem de maliyetler bakımından üst düzey bir verimlilik sağlar. Peki palet nedir ve nerelerde kullanılır?
Ağır Sanayi Tekerleği Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Ağır sanayi sektöründe hem hammaddelerin hem de nihai ürünlerin taşınması önemli işlerden biridir. Dolayısıyla lojistik alanında kullanılan araçlar ve bu araçların tekerleri de son derece önemlidir. Peki ağır sanayi tekerleği nedir, ne gibi özellikler sunar ve farklı alanlarda kullanılan ağır sanayi tekerleklerinin kullanım alanları nelerdir?
Havalı Teker Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Taşıma ekipmanlarında kullanılan tekerlek çeşitleri taşıma performansını doğrudan etkiler. Kullanılan tekerleğin tipi taşıma kapasitesini, taşıma konforunu, esnekliği ve gürültüyü belirler. Örneğin dolgu lastikler zorlu koşullarda konforlu bir sürüş yaratmazken içi hava dolu lastiklerde durum tam tersidir. Elbette her iki tekerlek türünün de kendisine göre birtakım avantajları ve dezavantajları bulunur. Peki havalı tekerlek nedir, özellikleri nelerdir, ne gibi avantajlar sunar ve farklı ihtiyaçlara karşılık...
Sanayi Nedir? Sanayi Örnekleri Nelerdir?
Türkiye, organize sanayi bölgelerinin sayısı bakımından dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca çok sayıda limana sahip olması ihracat ve ithalat faaliyetleri bakımından da son derece önemli. Sanayi faaliyetleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gelişim göstermeye devam ediyor. Ülkelerin ekonomik olarak gelişmesini ve toplumsal refahın yükselmesini sağlayan en önemli lokomotiflerden biri olarak kabul edilen sanayi nedir ve sanayi ürünleri nelerdir?
Çelik Nedir? Hammaddesi Nedir?
İnşaat, otomotiv, enerji ve makine de dahil olmak üzere pek çok sektörde kullanılan çelik, bugün üretim süreçlerinin de en önemli malzemelerinden biri durumunda. Sahip olduğu özellikler sayesinde maksimum bir dayanıklılık sunan bu ürün hem ekonomik olması hem de üretim süreçlerinin kolay olması nedeniyle yaygın olarak kullanılıyor. Çelik malzemeler ile hem günlük olarak kullandığımız pek çok araçta hem de devasa yapılarda karşılaşmak mümkün. Peki çelik...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.