Plastik Tekerlek

Plastik Tekerlek

09 Ekim 2019

Çaplarına ve şekline bağlı olarak değişkenlik gösteren plastik tekerlek çeşitleri, daha çok hafif yükler için tercih edilmektedir. Günlük ihtiyacı karşılayan masa, sandalye, dolap ve benzeri gibi pek çok değişik eşya için rahat bir kullanım olanağı tanımaktadır. Tabii özel mekanizma tasarımı sayesinde sanayi alanlarında da kullanım imkanı değerlendiriliyor.

 

 Siyah plastik malzemeden üretimi gerçekleştirilen bu tekerlekler, ayrıca görsel açıdan dekoratif bir şıklık da sunmaktadır. Oldukça ekonomik bir çözüm oluşturan bu tekerlekler, günümüzde geniş bir yelpaze altında değerlendiriliyor.

 

 Farklı Tasarımlarla Plastik Tekerlekler

 

 Kaliteli malzeme yapısı ile üretimi gerçekleştirilen plastik tekerlek çeşitleri, değişik tasarımlar üzerinden kullanım imkanı tanımaktadır. Sade bir siyah plastik tekerlek olarak elde edilebilecek ürünler, aynı zamanda oynak civatalı çifti moblen üzerinden hazırlanmış olarak da tercih edilebilmektedir. Kullanım amacına bağlı olarak değişkenlik gösteren tasarımları, kategori üzerinden güvenle sipariş verebilirsiniz. Uzun yıllar sorunsuz kullanım imkanı sağlayacak plastik tekerlekler, ayrıca aşınma direnci düşük tasarımıyla bunu destekliyor.

 

 Günlük İhtiyacı Karşılayacak Özel Tasarım Plastik Tekerlekli

 

 Ev ya da ofisler ile farklı işyerlerinde kullanılan masalar başta olmak üzere, pek çok günlük ihtiyacı karşılayan eşyalar için siyah plastik tekerlekleri kullanabilirsiniz. Aşınmaya karşı dirençli, dayanıklı ve dekoratif açıdan şık görünüme sahip tekerlekler uygun fiyatlar ile elde edilebilir.

 

 Montajı kolay yapılabilen bu tekerlekler, farklı boyut ve ölçülerine bağlı olarak seçim imkanı sunmaktadır. Kategori üzerinden ihtiyacınıza yönelik ürünler arasından tercih yapabilirsiniz.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Emes Teker Çeşitleri ve Özellikleri
Ticari açıdan günlük işlerin sağlıklı şekilde devam edebilmesi için, ürünleri taşıma amaçlı teker modelleri büyük öneme sahiptir. Kaliteli malzeme yapısı ile hazırlanmış kolay montajı gerçekleştirilen emes teker çeşitleri, bu kaliteli marka bünyesinde farklı alanlarda kullanım imkanı tanıyor.
Uzun Ömürlü Mobilya Tekerleri
İhtiyacınız doğrultusunda tercih edeceğiniz mobilya tekeri modelleri, ev ve ofis alanlarında size büyük kolaylık sağlayacak. Taşıma kapasiteleri, tekerlek çapları ve renklerine bağlı olarak geniş bir yelpaze arasından seçim yapmak mümkün. Ayrıca kullanılacak alana uygun şekilde farklı malzemeler üzerinden seçim yaparak, uzun ömürlü tekerlekler arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Siyah plastik, pvc ve poliamid gibi daha pek çok farklı tasarım kategori bünyesinde yer alıyor.
Transpalet Tekeri
Sektöre bağlı olarak yüklerin güvenilir ve hızlı şekilde transfer edilebilmesi için transpaletler büyük öneme sahiptir. Tabii bu araçların en iyi hareket kabiliyetine sahip olması transpalet tekeri üzerinden sağlanır. Böylece kolay ve sessiz hareket edebilme becerisi üzerinden, sağlıklı şekilde ürünlerin transfer edilmesine olarak verilmektedir. Poliamid malzeme yapısıyla üretimi gerçekleştirilen transpalet tekeri, ölçülerine ve şekline bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.
Plastik Tekerlek
Çaplarına ve şekline bağlı olarak değişkenlik gösteren plastik tekerlek çeşitleri, daha çok hafif yükler için tercih edilmektedir. Günlük ihtiyacı karşılayan masa, sandalye, dolap ve benzeri gibi pek çok değişik eşya için rahat bir kullanım olanağı tanımaktadır. Tabii özel mekanizma tasarımı sayesinde sanayi alanlarında da kullanım imkanı değerlendiriliyor.
Masa Tekerleği
Geniş ürün yelpazesi altında farklı niteliklere sahip olan masa tekerleği çeşitleri, güvenli şekilde uzun yıllar kullanım imkanı tanımalıdır. Amaca bağlı olarak evlerde, ofislerde ya da restoran ve benzeri iş yerlerinde kullanılacak masalara uygun tekerlek çeşitleri tercih edilmelidir.
Kaliteli Mobilya Tekerleği Çeşitleri
Rahat hareket etme imkanı sağlayan mobilya tekerleği , özellikle ofis alanlarında pratik bir yapı sunmalıdır. Masanın çevresinde sorunsuz hareket etme imkanı vermeli; her alana kolaylıkla ulaşım sağlamalıdır. Koltuk veya diğer mobilya gruplarıyla birlikte insan ağırlığını güvenle taşıyabilecek bir yapıya sahip olmalıdır.
Kaliteli El Arabası Tekeri
Günlük yaşantıda pek çok amaç için kullanılan el arabaları konusunda, mutlaka kaliteli tekerlekler değerlendirilmelidir. Taşınması gereken yükleri hafifleterek her alana transfer imkanı sağlayan el arabaları, büyük kolaylık sağlar.
Teker İmalatı Pratik Çözüm Sunuyor
Tekerlek dünyası, taşıma işleminin pratik bir şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Özellikle imalat dünyasında iş gücünden tasarruf etmeyi sağlayan tekerler, önemli rol oynamaktadır. Sarhoş, sabit ve fren sistemine sahip teker sistemleri, imalat dünyasında taşıma işlemini üretilen el arabalarında kullanılmaktadır. Taşıma işleminin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesini sağlayan bu ürünler, nakil işlemlerini kolay hale getirmektedir.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.