Poliüretan Teker

Poliüretan Teker

05 Nisan 2017

Poliüretan Tekerlekler

Poliüretan tekerlekler titreşimi absorbe etme özelliği oldukça yüksek olan tekerleklerdir. Poliüretan teker darbelere karşı dayanıklı olur ve aşınma dirençleri yüksektir. Poliüretan tekerleklerin en büyük özelliklerinden biri kullanıldığı zemine zarar vermeden çalışmaları ve iz bırakmamalarıdır. Petrol ürünleri ve mineral yağlar dışında çok sayıda kimyasal maddeye karşı dayanıklıdır. Poliüretan tekerlekler  -20°C ile +70°C arası sıcaklıklarda kullanılabilirler.

E-tekerlek tekerlekler kategorisi altında farklı kullanım alanları için tasarlanmış poliüretan tekerlek çeşitleri bulunmaktadır. Hafif sanayi, orta sanayi ve ağır sanayi için uygun olan poliüretan tekerlekler farklı serilerle sunulmaktadır. Tablalı EM ZKP serisi poliüretan tekerlekli ürünlerimiz hafif sanayi tipi ürünlerdir. Çok farklı uygulamalarda kullanılabilen popüler bir ürünlerdir. 5 farklı çapta oynak, oynak frenli ve sabit maşa çeşitlerinde sunulmaktadır. Tablalı EK ZKP serisi ve tablalı EZ ZKP serisi poliüretan tekerlekli ve orta sanayi tipi ürünlerdir. Tablalı EZ VKP serisi  ise döküm üzeri poliüretan kaplı tekerlekli ve orta sanayi tipi ürünlerdir. Tablalı ED ZKP serisi poliüretan tekerlekli ve ağır sanayi tipi ürünlerdir.  Tablalı ED VKP serisi döküm üzeri poliüretan kaplı tekerlekli ve ağır sanayi tipi ürünlerdir. Tablalı ED ABP serisi alüminyum tekerlekli ve ağır sanayi tipi ürünlerdir. Tüm serilerde oynak, oynak frenli ve sabit maşa çeşitleri sunulmaktadır.

e-tekerlek.com aradığınız ürüne en kolay ve en uygun şekilde ulaşmanız için tasarlanmıştır. Ürünler içinde detaylı teknik bilgiyi ve ürünün tüm ölçülerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Poliüretan tekerlek seçeneklerimiz için tek yapmanız gereken seçiminizi yapmak ve satın al butonuyla işleminizi tamamlamaktır. Keyifli alışverişler.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Bilya Nedir? Ne İşe Yarar?
Farklı endüstrilerde işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ya da üretilen şeylerin verimliliğinin artması için küçük ama son derece işlevsel parçalar bulunur. İşte bilyalar da bu parçalardan biridir. Rulmanlarda, taşıma sistemlerinde, üretim makinelerinde ve daha çok farklı alanda karşımıza çıkan bilyalar boyut, malzeme ve tasarım bakımından farklı özellikler gösterebilir. Bu da farklı endüstrilere ve ihtiyaçlara karşılık vermesi anlamına gelir. Peki farklı endüstrilerde kullanılan ve işleri...
Termoplastik Nedir? Termoplastik Malzeme Özellikleri
Farklı sektörler, sektörel ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde farklı malzemeler kullanıyor. Malzeme seçiminde dayanıklılık, işlenebilirlik ve maliyet gibi birtakım faktörler mevcut. Tüm bu faktörler için tatmin edici sonuçlar veren termoplastik de sık kullanılan malzemelerden biri. Peki termoplastik nedir ve kullanım alanları nelerdir?
Polyamid Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Farklı endüstriler üretim süreçlerinde, ihtiyaçları dahilinde dayanıklılığı, esnekliği, ısıya karşı dayanıklılığı, maliyetlerinin düşüklüğü ve daha pek çok faktöre bağlı olarak çeşitli malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin ihtiyaçları karşılaması önemli olduğu kadar, maliyetleri düşürmesi ve olabilecek en iyi tüketici ürünlerini ortaya çıkarması da önemlidir. Bu anlamda son yüzyılın en yaygın kullanılan malzemelerinden biri polyamid ya da poliamit olarak karşımıza...
Palet Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Tüm sektörler için depolama ve lojistik süreçleri hayati bir öneme sahiptir. Paletler, depolama ve lojistik süreçlerini kolaylaştırarak hem iş gücü hem de maliyetler bakımından üst düzey bir verimlilik sağlar. Peki palet nedir ve nerelerde kullanılır?
Ağır Sanayi Tekerleği Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Ağır sanayi sektöründe hem hammaddelerin hem de nihai ürünlerin taşınması önemli işlerden biridir. Dolayısıyla lojistik alanında kullanılan araçlar ve bu araçların tekerleri de son derece önemlidir. Peki ağır sanayi tekerleği nedir, ne gibi özellikler sunar ve farklı alanlarda kullanılan ağır sanayi tekerleklerinin kullanım alanları nelerdir?
Havalı Teker Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Taşıma ekipmanlarında kullanılan tekerlek çeşitleri taşıma performansını doğrudan etkiler. Kullanılan tekerleğin tipi taşıma kapasitesini, taşıma konforunu, esnekliği ve gürültüyü belirler. Örneğin dolgu lastikler zorlu koşullarda konforlu bir sürüş yaratmazken içi hava dolu lastiklerde durum tam tersidir. Elbette her iki tekerlek türünün de kendisine göre birtakım avantajları ve dezavantajları bulunur. Peki havalı tekerlek nedir, özellikleri nelerdir, ne gibi avantajlar sunar ve farklı ihtiyaçlara karşılık...
Sanayi Nedir? Sanayi Örnekleri Nelerdir?
Türkiye, organize sanayi bölgelerinin sayısı bakımından dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca çok sayıda limana sahip olması ihracat ve ithalat faaliyetleri bakımından da son derece önemli. Sanayi faaliyetleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gelişim göstermeye devam ediyor. Ülkelerin ekonomik olarak gelişmesini ve toplumsal refahın yükselmesini sağlayan en önemli lokomotiflerden biri olarak kabul edilen sanayi nedir ve sanayi ürünleri nelerdir?
Çelik Nedir? Hammaddesi Nedir?
İnşaat, otomotiv, enerji ve makine de dahil olmak üzere pek çok sektörde kullanılan çelik, bugün üretim süreçlerinin de en önemli malzemelerinden biri durumunda. Sahip olduğu özellikler sayesinde maksimum bir dayanıklılık sunan bu ürün hem ekonomik olması hem de üretim süreçlerinin kolay olması nedeniyle yaygın olarak kullanılıyor. Çelik malzemeler ile hem günlük olarak kullandığımız pek çok araçta hem de devasa yapılarda karşılaşmak mümkün. Peki çelik...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.