Rulet Teker Modelleri

Rulet Teker Modelleri

13 Ağustos 2018

rulet teker çeşitleri

Rulet tekerin günlük kullanımı iskemle ve mobilya ayakları, alışveriş arabaları, hasta arabaları sedye ayakları, ağır sanayi ve hafif sanayide kullanılan çeşitleri olmak üzere birçok çeşidi vardır.
Rulet tekerler kırsal alan ve sanayi alanında kullanılan teker modeli olduğundan paslanmaz ve özel malzeme gerektiren teker modelleridir.
E-tekerlek.com sitesinde rulet teker modelleri ve daha birçok parçasını uygun fiyata temin edebilirsiniz.

 

E-tekerlek.com hayatın hemen hemen her alanında evden iş yerine, hastaneden ağır sanayiye kadar kullanılan rulet teker modelleri konusunda sizlere özel uygun ödeme ve kargolama hizmetleri ile her zaman yanınızdadır.
E-tekerlek.com mağazamızdan temin ettiğiniz malzemelere uygun bakım aralıkları ile bakımı yapıldığı zaman uzun süre kullanabilirsiniz.
Online tekerlek satışı yaptığımız mağazamızdaiş yerine uygun olarak alınan rulet tekerlerin orjinal parçalarını yine sitemizden temin edebilirsiniz.
Aşırı hız, fazla yük, uygunsuz zemin olması rulet tekerleklerin ömrünü kısaltır.

 

 

 

rulet teker modelleri

 

 

Döner Tekerlerin Bakımı Ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

 

Tabla ve alt çanak bilyaları yağlanmalı, temizleme için herhangi bir malzeme kullanıyorsa kullanılan malzemenin paslandırıcı ve aşındırıcı olmaması gereklidir. Mutlaka orjinal ürün yedek parçaları kullanılmalıdır. Ürün kapasitesi haricinde fazla yük yüklenmemelidir. E-tekerlek.com sitesinden yapacağınız alış veriş sonrası bırakın yükünüzü biz çekelim, hayatınız kolaylaşsın. Uygun ödeme ve ev ve işyerine kadar ürün teslimatı ve 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri temsilcisi ile her daim hizmetinizdedir.

 

 

 

 

 

 

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Bilya Nedir? Ne İşe Yarar?
Farklı endüstrilerde işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ya da üretilen şeylerin verimliliğinin artması için küçük ama son derece işlevsel parçalar bulunur. İşte bilyalar da bu parçalardan biridir. Rulmanlarda, taşıma sistemlerinde, üretim makinelerinde ve daha çok farklı alanda karşımıza çıkan bilyalar boyut, malzeme ve tasarım bakımından farklı özellikler gösterebilir. Bu da farklı endüstrilere ve ihtiyaçlara karşılık vermesi anlamına gelir. Peki farklı endüstrilerde kullanılan ve işleri...
Termoplastik Nedir? Termoplastik Malzeme Özellikleri
Farklı sektörler, sektörel ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde farklı malzemeler kullanıyor. Malzeme seçiminde dayanıklılık, işlenebilirlik ve maliyet gibi birtakım faktörler mevcut. Tüm bu faktörler için tatmin edici sonuçlar veren termoplastik de sık kullanılan malzemelerden biri. Peki termoplastik nedir ve kullanım alanları nelerdir?
Polyamid Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Farklı endüstriler üretim süreçlerinde, ihtiyaçları dahilinde dayanıklılığı, esnekliği, ısıya karşı dayanıklılığı, maliyetlerinin düşüklüğü ve daha pek çok faktöre bağlı olarak çeşitli malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin ihtiyaçları karşılaması önemli olduğu kadar, maliyetleri düşürmesi ve olabilecek en iyi tüketici ürünlerini ortaya çıkarması da önemlidir. Bu anlamda son yüzyılın en yaygın kullanılan malzemelerinden biri polyamid ya da poliamit olarak karşımıza...
Palet Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Tüm sektörler için depolama ve lojistik süreçleri hayati bir öneme sahiptir. Paletler, depolama ve lojistik süreçlerini kolaylaştırarak hem iş gücü hem de maliyetler bakımından üst düzey bir verimlilik sağlar. Peki palet nedir ve nerelerde kullanılır?
Ağır Sanayi Tekerleği Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Ağır sanayi sektöründe hem hammaddelerin hem de nihai ürünlerin taşınması önemli işlerden biridir. Dolayısıyla lojistik alanında kullanılan araçlar ve bu araçların tekerleri de son derece önemlidir. Peki ağır sanayi tekerleği nedir, ne gibi özellikler sunar ve farklı alanlarda kullanılan ağır sanayi tekerleklerinin kullanım alanları nelerdir?
Havalı Teker Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Taşıma ekipmanlarında kullanılan tekerlek çeşitleri taşıma performansını doğrudan etkiler. Kullanılan tekerleğin tipi taşıma kapasitesini, taşıma konforunu, esnekliği ve gürültüyü belirler. Örneğin dolgu lastikler zorlu koşullarda konforlu bir sürüş yaratmazken içi hava dolu lastiklerde durum tam tersidir. Elbette her iki tekerlek türünün de kendisine göre birtakım avantajları ve dezavantajları bulunur. Peki havalı tekerlek nedir, özellikleri nelerdir, ne gibi avantajlar sunar ve farklı ihtiyaçlara karşılık...
Sanayi Nedir? Sanayi Örnekleri Nelerdir?
Türkiye, organize sanayi bölgelerinin sayısı bakımından dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca çok sayıda limana sahip olması ihracat ve ithalat faaliyetleri bakımından da son derece önemli. Sanayi faaliyetleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gelişim göstermeye devam ediyor. Ülkelerin ekonomik olarak gelişmesini ve toplumsal refahın yükselmesini sağlayan en önemli lokomotiflerden biri olarak kabul edilen sanayi nedir ve sanayi ürünleri nelerdir?
Çelik Nedir? Hammaddesi Nedir?
İnşaat, otomotiv, enerji ve makine de dahil olmak üzere pek çok sektörde kullanılan çelik, bugün üretim süreçlerinin de en önemli malzemelerinden biri durumunda. Sahip olduğu özellikler sayesinde maksimum bir dayanıklılık sunan bu ürün hem ekonomik olması hem de üretim süreçlerinin kolay olması nedeniyle yaygın olarak kullanılıyor. Çelik malzemeler ile hem günlük olarak kullandığımız pek çok araçta hem de devasa yapılarda karşılaşmak mümkün. Peki çelik...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.