Sanayi Tekerleklerinin Adresi E-Tekerlek Sitesi

Sanayi Tekerleklerinin Adresi E-Tekerlek Sitesi

09 Ağustos 2019

Eşyaların taşınmasında, sedyelerde ve sandalyelerde kullandığımız tekerlekler her ne kadar göze görünmese de büyük kolaylık sağladıkları yadsınamaz. Ne kadar rahatlık ve konfor sağladıklarını ancak kırıldıklarında anlıyoruz. Hızlı şekilde yenisinin takılması için yeni tekerlek arayışı içine giriyoruz. Bu konuda fazla arayış içine girmeniz gerekmiyor. İster bireysel isterseniz kurumsal olarak her türlü tekerlek ihtiyaçlarınızı teker market sitesi olan e-tekerlek.com’da bulabilirsiniz.

 

 Teker Markette Hangi Tekerlekler Satılıyor?

 

 Sanayi (ağır ve hafif), sağlık, nakliye, tekstil sektöründe kullandığınız bütün ekipmanların tekerleklerini bulabilirsiniz. Bunların yanı sıra, mobilya, çöp konteyneri ve market arabası tekerlekleri de satılıyor. Tekerlekler kullanım amaçlarına göre farklılıklar gösteriyor.

 

 Tabya bağlantılı tekerlekler; Ağır, orta ve hafif sanayi tekerlekleridir. Çiftli veya tekli olarak satılıyorlar. Ekipmana dört vidayla tutturuluyorlar. Poliamid, kauçuk, poliüretan, alüminyum, döküm çeşitleri bulunuyor.

 

 Civata bağlantılı tekerlekler; Ekipmana tekerlekteki vida sayesinde bağlantısı yapılıyor. Pvc, poliamid, şeffaf, kauçuk, poliüretan çeşitleri bulunuyor.

 

 Yedek Tekerlekler; Eşya, yük ve ürün taşımada kullanılan ekipmanlar için teker market sitesinde yedek tekerlekleri bulabilirsiniz. Sanayide kullanılan tabyalar için döküm tekerlerden bahçede kullandığınız el arabası tekerine kadar birçok yedek tekerlek çeşidini bulabilirsiniz.

 

 Ürün Siparişlerini Nasıl Vereceksiniz?

 

 Her türlü tekerlek çeşidinin satıldığı sitede; kulplar, denge ayakları, menteşeler ve kilit çeşitlerini de bulabilirsiniz. Firmanın sitesine girerek online ya da 0850 811 64 74 çağrı hattından da sipariş verebilirsiniz. Türkiye’nin her yerine 100 lira ve üzeri ücretsiz kargo gönderimini yapıyorlar. Garantili ve kaliteli ürünleri ayrıca taksitli ve güvenli satın alma avantajına sahipsiniz.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Bilya Nedir? Ne İşe Yarar?
Farklı endüstrilerde işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ya da üretilen şeylerin verimliliğinin artması için küçük ama son derece işlevsel parçalar bulunur. İşte bilyalar da bu parçalardan biridir. Rulmanlarda, taşıma sistemlerinde, üretim makinelerinde ve daha çok farklı alanda karşımıza çıkan bilyalar boyut, malzeme ve tasarım bakımından farklı özellikler gösterebilir. Bu da farklı endüstrilere ve ihtiyaçlara karşılık vermesi anlamına gelir. Peki farklı endüstrilerde kullanılan ve işleri...
Termoplastik Nedir? Termoplastik Malzeme Özellikleri
Farklı sektörler, sektörel ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde farklı malzemeler kullanıyor. Malzeme seçiminde dayanıklılık, işlenebilirlik ve maliyet gibi birtakım faktörler mevcut. Tüm bu faktörler için tatmin edici sonuçlar veren termoplastik de sık kullanılan malzemelerden biri. Peki termoplastik nedir ve kullanım alanları nelerdir?
Polyamid Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Farklı endüstriler üretim süreçlerinde, ihtiyaçları dahilinde dayanıklılığı, esnekliği, ısıya karşı dayanıklılığı, maliyetlerinin düşüklüğü ve daha pek çok faktöre bağlı olarak çeşitli malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin ihtiyaçları karşılaması önemli olduğu kadar, maliyetleri düşürmesi ve olabilecek en iyi tüketici ürünlerini ortaya çıkarması da önemlidir. Bu anlamda son yüzyılın en yaygın kullanılan malzemelerinden biri polyamid ya da poliamit olarak karşımıza...
Palet Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Tüm sektörler için depolama ve lojistik süreçleri hayati bir öneme sahiptir. Paletler, depolama ve lojistik süreçlerini kolaylaştırarak hem iş gücü hem de maliyetler bakımından üst düzey bir verimlilik sağlar. Peki palet nedir ve nerelerde kullanılır?
Ağır Sanayi Tekerleği Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Ağır sanayi sektöründe hem hammaddelerin hem de nihai ürünlerin taşınması önemli işlerden biridir. Dolayısıyla lojistik alanında kullanılan araçlar ve bu araçların tekerleri de son derece önemlidir. Peki ağır sanayi tekerleği nedir, ne gibi özellikler sunar ve farklı alanlarda kullanılan ağır sanayi tekerleklerinin kullanım alanları nelerdir?
Havalı Teker Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Taşıma ekipmanlarında kullanılan tekerlek çeşitleri taşıma performansını doğrudan etkiler. Kullanılan tekerleğin tipi taşıma kapasitesini, taşıma konforunu, esnekliği ve gürültüyü belirler. Örneğin dolgu lastikler zorlu koşullarda konforlu bir sürüş yaratmazken içi hava dolu lastiklerde durum tam tersidir. Elbette her iki tekerlek türünün de kendisine göre birtakım avantajları ve dezavantajları bulunur. Peki havalı tekerlek nedir, özellikleri nelerdir, ne gibi avantajlar sunar ve farklı ihtiyaçlara karşılık...
Sanayi Nedir? Sanayi Örnekleri Nelerdir?
Türkiye, organize sanayi bölgelerinin sayısı bakımından dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca çok sayıda limana sahip olması ihracat ve ithalat faaliyetleri bakımından da son derece önemli. Sanayi faaliyetleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gelişim göstermeye devam ediyor. Ülkelerin ekonomik olarak gelişmesini ve toplumsal refahın yükselmesini sağlayan en önemli lokomotiflerden biri olarak kabul edilen sanayi nedir ve sanayi ürünleri nelerdir?
Çelik Nedir? Hammaddesi Nedir?
İnşaat, otomotiv, enerji ve makine de dahil olmak üzere pek çok sektörde kullanılan çelik, bugün üretim süreçlerinin de en önemli malzemelerinden biri durumunda. Sahip olduğu özellikler sayesinde maksimum bir dayanıklılık sunan bu ürün hem ekonomik olması hem de üretim süreçlerinin kolay olması nedeniyle yaygın olarak kullanılıyor. Çelik malzemeler ile hem günlük olarak kullandığımız pek çok araçta hem de devasa yapılarda karşılaşmak mümkün. Peki çelik...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.