Transpalet Tekerleği

Transpalet Tekerleği

01 Temmuz 2019

Farklı sektörlerdeki ürünlerin rahatlıkla taşınmasına olanak tanıyan transpalet çeşitleri, değişik boyutlara ve özelliklere sahip tekerlekler ile kullanılır. Kaliteli malzeme yapısı ile farklı tasarımları hazırlanan transpalet tekerleği, her türlü ağırlığı kolaylıkla taşıma kapasitesine sahiptir.

 

 Sorunsuz şekilde montajı gerçekleştirilir ve zorluk yaşamadan dönüşlerin yapılmasına olanak tanır. Genelde ağır taşıyan sanayi alanlarında kullanılan transpalet tekeri, aynı zamanda günlük işlerin hızlıca tamamlanması adına tüm sektörlerde değerlendirilmektedir.

 

 Farklı Tasarımlarıyla Transpalet Tekeri Çeşitleri

 

 Transpalet modeline bağlı olarak değişkenlik gösteren transpalet tekeri çeşitleri bulunmaktadır. Tekerlekler boyutlarına, malzeme yapısına ve taşınacak ağırlıklara bağlı olarak üretimden geçer.

 - Alüminyum üzeri Kauçuk tekerlek

 - Polyamid tekerlek çeşidi

 - Döküm üzeri poliüretan tekerlek

 Bütün bu değişik transpalet tekerleği çeşitlerini kalınlıklarına bağlı olarak da tercih edebilir; güvenli her yerde kullanabilirsiniz.

 

 Farklı Özellikleri Rahatlıkla Kullanım İmkanı Sağlayan Transpalet Tekeri

 

 Her sektör için günlük işlerin güvenli ve hızlı şekilde tamamlanması konusunda, mutlaka transpaletler kullanılır. Bu araçların rahatlıkla ürünleri taşıyabilmesi için ise kaliteli malzeme yapısı altında hazırlanan transpalet tekeri çeşitlerinin değerlendirilmesi gerekmektedir.

 

 Birçok özelliğiyle öne çıkan tekerlek modelleri farklı ağırlıklara dayanıklıdır; her türlü hava koşuluna ve darbeye karşı direnç gösterir. Görsel olarak da renk ve model açısından seçim yapılabilecek geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Güvenle montajının gerçekleştirilebileceği transpalet tekerleği sayesinde, günlük üretim, depo ve diğer tüm alanlardaki işlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

 

E-Tekerlek bünyesinde bulunan Transpalet tekerleklerine göz atmayı ihmal etmeyin.

Blog Yazılarımız
Tümünü Görüntüle
Bilya Nedir? Ne İşe Yarar?
Farklı endüstrilerde işlerin hızlı bir şekilde ilerlemesi ya da üretilen şeylerin verimliliğinin artması için küçük ama son derece işlevsel parçalar bulunur. İşte bilyalar da bu parçalardan biridir. Rulmanlarda, taşıma sistemlerinde, üretim makinelerinde ve daha çok farklı alanda karşımıza çıkan bilyalar boyut, malzeme ve tasarım bakımından farklı özellikler gösterebilir. Bu da farklı endüstrilere ve ihtiyaçlara karşılık vermesi anlamına gelir. Peki farklı endüstrilerde kullanılan ve işleri...
Termoplastik Nedir? Termoplastik Malzeme Özellikleri
Farklı sektörler, sektörel ihtiyaçlarına uygun olacak şekilde farklı malzemeler kullanıyor. Malzeme seçiminde dayanıklılık, işlenebilirlik ve maliyet gibi birtakım faktörler mevcut. Tüm bu faktörler için tatmin edici sonuçlar veren termoplastik de sık kullanılan malzemelerden biri. Peki termoplastik nedir ve kullanım alanları nelerdir?
Polyamid Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Farklı endüstriler üretim süreçlerinde, ihtiyaçları dahilinde dayanıklılığı, esnekliği, ısıya karşı dayanıklılığı, maliyetlerinin düşüklüğü ve daha pek çok faktöre bağlı olarak çeşitli malzemeler kullanılır. Bu malzemelerin ihtiyaçları karşılaması önemli olduğu kadar, maliyetleri düşürmesi ve olabilecek en iyi tüketici ürünlerini ortaya çıkarması da önemlidir. Bu anlamda son yüzyılın en yaygın kullanılan malzemelerinden biri polyamid ya da poliamit olarak karşımıza...
Palet Nedir? Nerelerde Kullanılır?
Tüm sektörler için depolama ve lojistik süreçleri hayati bir öneme sahiptir. Paletler, depolama ve lojistik süreçlerini kolaylaştırarak hem iş gücü hem de maliyetler bakımından üst düzey bir verimlilik sağlar. Peki palet nedir ve nerelerde kullanılır?
Ağır Sanayi Tekerleği Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Ağır sanayi sektöründe hem hammaddelerin hem de nihai ürünlerin taşınması önemli işlerden biridir. Dolayısıyla lojistik alanında kullanılan araçlar ve bu araçların tekerleri de son derece önemlidir. Peki ağır sanayi tekerleği nedir, ne gibi özellikler sunar ve farklı alanlarda kullanılan ağır sanayi tekerleklerinin kullanım alanları nelerdir?
Havalı Teker Nedir? Özellikleri Nelerdir?
Taşıma ekipmanlarında kullanılan tekerlek çeşitleri taşıma performansını doğrudan etkiler. Kullanılan tekerleğin tipi taşıma kapasitesini, taşıma konforunu, esnekliği ve gürültüyü belirler. Örneğin dolgu lastikler zorlu koşullarda konforlu bir sürüş yaratmazken içi hava dolu lastiklerde durum tam tersidir. Elbette her iki tekerlek türünün de kendisine göre birtakım avantajları ve dezavantajları bulunur. Peki havalı tekerlek nedir, özellikleri nelerdir, ne gibi avantajlar sunar ve farklı ihtiyaçlara karşılık...
Sanayi Nedir? Sanayi Örnekleri Nelerdir?
Türkiye, organize sanayi bölgelerinin sayısı bakımından dünyanın önde gelen ülkelerinden biri olarak kabul ediliyor. Ayrıca çok sayıda limana sahip olması ihracat ve ithalat faaliyetleri bakımından da son derece önemli. Sanayi faaliyetleri tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de gelişim göstermeye devam ediyor. Ülkelerin ekonomik olarak gelişmesini ve toplumsal refahın yükselmesini sağlayan en önemli lokomotiflerden biri olarak kabul edilen sanayi nedir ve sanayi ürünleri nelerdir?
Çelik Nedir? Hammaddesi Nedir?
İnşaat, otomotiv, enerji ve makine de dahil olmak üzere pek çok sektörde kullanılan çelik, bugün üretim süreçlerinin de en önemli malzemelerinden biri durumunda. Sahip olduğu özellikler sayesinde maksimum bir dayanıklılık sunan bu ürün hem ekonomik olması hem de üretim süreçlerinin kolay olması nedeniyle yaygın olarak kullanılıyor. Çelik malzemeler ile hem günlük olarak kullandığımız pek çok araçta hem de devasa yapılarda karşılaşmak mümkün. Peki çelik...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.